Technik u Starnet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dendocker
Nováček 1 příspěvek 10.10.18 14:24
Technik u Starnet

Dobrý den, chci se zeptat na vaše zkušenosti s prací u Starnet. Konkrétně by mě zajímala pozice technik pro instalaci a servis internetových přípojek. V inzerátu se uvádí, že je třeba vlastního vozidla a u výše mzdy je uvedeno celkem široké rozhraní. Jak je to tedy ve skutečnosti? Má člověk s takovou prací i nějaký volný čas nebo musí obíhat zákaznický od rána do večera aby vydělal alespoň spodní hranici nabízené částky? Díky za jakékoliv zkušenosti. 8)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 11:20
Nedoporučuji

Zdravím, s touto prací mám bohaté zkušenosti a nedoporučuji jí - je to na živnostenský list, všechny náklady platíte ze svého (auto, vybavení..) :zed: . Nabízená mzda vypadá krásně, až 45000, ovšem každý den cca 10 hodin práce i více k tomu víkendové služby, práce je naplánovaná, někdy si nedojdete ani na oběd.. měsíční náklady na benzín i 10000 (najezdil jsem za rok cca 55000km), plus soc. a zdrav. pojištění. Od vedení nehorázná buzerace - placení pokut za sebemenší chybičky… po odečtení nákladů se dostanete reálně na cca 25000-28000 čistého zisku, což je vzhledem k počtu odpracovaných hodin velmi málo, navíc bez dovolené, nároku na nemocenskou atd. Za mě asi nejhorší pracovní zkušenost..

Forest_Gump1
Kecalka 488 příspěvků 07.12.18 11:31
@Anonymní píše:
Zdravím, s touto prací mám bohaté zkušenosti a nedoporučuji jí - je to na živnostenský list, všechny náklady platíte ze svého (auto, vybavení..) :zed: . Nabízená mzda vypadá krásně, až 45000, ovšem každý den cca 10 hodin práce i více k tomu víkendové služby, práce je naplánovaná, někdy si nedojdete ani na oběd.. měsíční náklady na benzín i 10000 (najezdil jsem za rok cca 55000km), plus soc. a zdrav. pojištění. Od vedení nehorázná buzerace - placení pokut za sebemenší chybičky… po odečtení nákladů se dostanete reálně na cca 25000-28000 čistého zisku, což je vzhledem k počtu odpracovaných hodin velmi málo, navíc bez dovolené, nároku na nemocenskou atd. Za mě asi nejhorší pracovní zkušenost..

firmu znám. po zkušenostech s českými „kapitalisty“ se v Německu u linky pracuje super. Myslím že za nějakou dobu budou na hranicích dráty. Ne proto aby někdo neutekl, ale aby tady zůstalo to co zbylo..

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 07.12.18 12:03

Spousta Čechů jsou zloději nebo smejdi, co chtějí všechno nejlíp zadarmo a včera bylo pozdě.

Forest_Gump1
Kecalka 488 příspěvků 07.12.18 12:09
@Delaltctrl píše:
Spousta Čechů jsou zloději nebo smejdi, co chtějí všechno nejlíp zadarmo a včera bylo pozdě.

a nakonec má být člověk rád že u nich může pracovat. Za dveřma jich prý čekají stovky. Ano ale spíš ty co v životě nedělali a dělat nebudou. Bohaté dávky stačí..

TMana
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 07.12.18 12:11

Starnet jsou idi*ti, takže fakt nebrat nic.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >