Po RD do nové práce - zápočťák nebo potvrzení z ÚP?

Anonymní
10.10.18 08:59

Tak já si myslím, ale nevím to, že pokud jsi měla smlouvu v práci a tu máš ukončenou teď, tak ZL, pokud už dřív a byla jsi jen na RD, tak z UP? Ale fakt nevím, jen si to myslim

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek
Velikost písma:

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat