Reklama

Po RD do nové práce - zápočťák nebo potvrzení z ÚP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aristolochia
Kecalka 199 příspěvků 8 inzerátů 10.10.18 08:47
Po RD do nové práce - zápočťák nebo potvrzení z ÚP?

Nastupuji po RD do nové práce a dostala jsem seznam věcí, co musím doložit. Jedním z bodů je zápočtový list nebo potvrzení z ÚP. Nechce se mi nikam volat, tak se ptám tady. Mám doložit zápočťák z bývalé práce, nebo potvrzení ze sociálky, že jsem byla na RD?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 08:59

Tak já si myslím, ale nevím to, že pokud jsi měla smlouvu v práci a tu máš ukončenou teď, tak ZL, pokud už dřív a byla jsi jen na RD, tak z UP? Ale fakt nevím, jen si to myslim

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >