Po RD do nové práce - zápočťák nebo potvrzení z ÚP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aristolochia
Kecalka 202 příspěvků 6 inzerátů 10.10.18 08:47
Po RD do nové práce - zápočťák nebo potvrzení z ÚP?

Nastupuji po RD do nové práce a dostala jsem seznam věcí, co musím doložit. Jedním z bodů je zápočtový list nebo potvrzení z ÚP. Nechce se mi nikam volat, tak se ptám tady. Mám doložit zápočťák z bývalé práce, nebo potvrzení ze sociálky, že jsem byla na RD?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 08:59

Tak já si myslím, ale nevím to, že pokud jsi měla smlouvu v práci a tu máš ukončenou teď, tak ZL, pokud už dřív a byla jsi jen na RD, tak z UP? Ale fakt nevím, jen si to myslim

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >