Ukousl pěnový míček - mám jet k doktoru?

520
6.8.13 16:24

Ukousl pěnový míček

Ahoj, syn vykousl kousek pěnového míčku. Ukousl velikostí jako lískový oříšek. Je to takový ten typický dětský pěnový míček s obrázkem Toma a Jerryho. Možná to neukousl dneska ale už včera nebo předevčírem. Mám s ním jet k doktoru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

102677
6.8.13 16:29

Myslí, že i pokud ho snědl, nic se neděje, je to měkké, vyjde nebo už vyšlo stolicí. mimochodem proč to řešíš ted, když už se to stalo včera nebo předevčírem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
6.8.13 16:33

A má dost jídla? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3525
6.8.13 16:33

@Šája asi až teď přišla na to že na tom míčku kousek chybí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102677
6.8.13 16:36
@Jasněnkaa píše:
A má dost jídla? :think:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102677
6.8.13 16:36
@mamkyjáryk píše:
@Šája asi až teď přišla na to že na tom míčku kousek chybí…

tak to ho ale taky vůbec nemusel ukousnout a sníst, že… pokud to přímo neviděla
každopádně bych to neřešila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
6.8.13 16:39

@Šája Včera si sním hrál. A byl podezřele v klidu. A dneska si s ním ještě nehrál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3525
6.8.13 16:40

@Šája já taky ne… moje dítě toho pozrelo tolik, že kdybych mela vše řešit tady, tak zaviruji celé emimino… :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
6.8.13 16:41

@adusinka me kolikrat syn ukouskl tenhle. penovy micek a porad zije ;-) Pravda ze kolikrat ten kousek spis zvykal a pak vyplyvnul - ale urcite musel taky neco spolknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
6.8.13 16:50

V „kousacím“ období můj syn vykousl asi tři tyto pěnové míčky (4. mu zas nakousl jiný chlapeček na pískovišti), jeden fialový, jeden s tygříkem a třetí obrázek si nepamatuju, k doktoru jsem nejela :mrgreen:. Pak už jsem pochopila, že tyto míčky pro něj nejsou vhodná hračka. Neboj, určitě to přežije, je možné, že to ani nesnědl, on to chuťově nebude žádný šlágr. A i kdyby jo, nic se neděje, pokud ho nesnědl celý :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
6.8.13 16:51

Náš syn si předevčírem pochutnával na houbičce na nádobí, a ano, má dost jídla

• Nahlásit
  • Citovat
2892
6.8.13 16:59

Doporučuju tuhle diskuzi: https://www.emimino.cz/…e-to-103895/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
6.8.13 17:15
@mamkyjáryk píše:
@Šája já taky ne… moje dítě toho pozrelo tolik, že kdybych mela vše řešit tady, tak zaviruji celé emimino… :lol: :lol:

přesně :mrgreen: :mrgreen: moje malá za hodinu totálně zdemolovala pěnový míček od babičky, moje matka nevěřila že to nerozkousal pes ale děcko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
6.8.13 17:16

Holky a zkoušely jste někdy do těch pěnových míčků kousnout? vždyť to je tak hnusný ty děti jsou fakt divný :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5502
6.8.13 17:31

@Jasněnkaa hele, jsou děti, co zbaští i svoje hov.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama