Ukradeny instagram? - zmizení příspěvků

Anonymní
3.4.21 07:03

Ukradeny instagram? - zmizení příspěvků

Ahoj, nějakou dobu jsem měla deaktivovany instagram. Chvíli mne do nej neslo vrátit zpět, potom se mne to nějak povedlo, ale všechny fotky kromě profilove v tom kolecku jsou pryč. Měla jsem tam par pěkných vzpomínek… Nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7460
3.4.21 07:51

Kontaktuj technickou podporou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62941
3.4.21 07:59

Pokud jsi byla neaktivní, je to běžná záležitost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
3.4.21 13:16
@Anonymní píše:
Měla jsem tam par pěkných vzpomínek…

To oč nechcete přijít nemá viset někde na internetu, ale má být lokálně v počítači, zazálohované na flashce, externím disku a vypálené na archivačním médiu.

Z internetu to může kdykoliv zmizet a nikdo za to neponese žádnou odpovědnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 15:23

@martina.se Jezda, opravdu? Tak to jsem nevěděla :( Ach jo…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 18:27
@Aquarius79
@Aquarius79 píše:
To oč nechcete přijít nemá viset někde na internetu, ale má být lokálně v počítači, zazálohované na flashce, externím disku a vypálené na archivačním médiu.Z internetu to může kdykoliv zmizet a nikdo za to neponese žádnou odpovědnost.

Asi jste nepochopila otázku. Problematice zálohování rozumím a to oč jsem nechtěla přijít mám pochopitelně uložené v telefonu a na pc, ale mně šlo pouze to to, že je teď ten můj účet na instagramu bez jediného postu a jaksi se mně s tím nechce piplat opět od startu. Ono sdílet znovu už jednou zveřejněné fotky je trochu trapas že… :mrgreen: Proto jsem se ptala na možnou obnovu abych mohla navázat a ne začínat znovu.

• Citovat
  • Nahlásit
645
3.4.21 18:54
@Anonymní píše:
@Aquarius79Asi jste nepochopila otázku. Problematice zálohování rozumím a to oč jsem nechtěla přijít mám pochopitelně uložené v telefonu a na pc, ale mně šlo pouze to to, že je teď ten můj účet na instagramu bez jediného postu a jaksi se mně s tím nechce piplat opět od startu. Ono sdílet znovu už jednou zveřejněné fotky je trochu trapas že… :mrgreen: Proto jsem se ptala na možnou obnovu abych mohla navázat a ne začínat znovu.

Otázku jsem pochopil velmi dobře. Když je služba aktivní, tak příspěvky zůstávají. Pokud je služba po nějakou dobu neaktivní (někdo má tři měsíce, jiný šest atp.), tak se účet hodí do spánkového režimu a příspěvky se zobrazí po opětovném přihlášení (trvá to třeba 20min), ovšem je li tato doba překročena, pak se smažou nenávratně. Většina služeb tohoto typu to tak má. Jednotlivé lhůty se dočtete v podmínkách užívání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 19:37
@Aquarius79 píše:
Otázku jsem pochopil velmi dobře. Když je služba aktivní, tak příspěvky zůstávají. Pokud je služba po nějakou dobu neaktivní (někdo má tři měsíce, jiný šest atp.), tak se účet hodí do spánkového režimu a příspěvky se zobrazí po opětovném přihlášení (trvá to třeba 20min), ovšem je li tato doba překročena, pak se smažou nenávratně. Většina služeb tohoto typu to tak má. Jednotlivé lhůty se dočtete v podmínkách užívání.

Děkuji za vysvětlení, to je ono, lhůtu jsem prošvihla. Nevadí no, teď už s tím nic neudělám. Nevíte zda je tato „super“ funkce, že po nějaké době neaktivity smažou vše i u Facebooku? Děkuji. :)

• Citovat
  • Nahlásit
645
3.4.21 21:09
@Anonymní píše:
Děkuji za vysvětlení, to je ono, lhůtu jsem prošvihla. Nevadí no, teď už s tím nic neudělám. Nevíte zda je tato „super“ funkce, že po nějaké době neaktivity smažou vše i u Facebooku? Děkuji. :)

Ano i facebook to má. Ale tam se nejdříve musí zrušit účet, pak běží spící režim a tuším, že po roce zruší vše. Nicméně už jsem se setkal s tím, že facebook uživateli zablokoval účet kvůli nějakému nahlášení nevhodného obsahu (ve skutečnosti tam takový obsah ani nemusí být). A dostat ho zpět je téměř nadlidský úkol. Pokud jste veřejně známá osobnost, je to o dost jednodušší. Ostatní uživatele moc neřeší. Zkrátka musíte být názorově korektní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 15:07
@Aquarius79 píše:
Ano i facebook to má. Ale tam se nejdříve musí zrušit účet, pak běží spící režim a tuším, že po roce zruší vše. Nicméně už jsem se setkal s tím, že facebook uživateli zablokoval účet kvůli nějakému nahlášení nevhodného obsahu (ve skutečnosti tam takový obsah ani nemusí být). A dostat ho zpět je téměř nadlidský úkol. Pokud jste veřejně známá osobnost, je to o dost jednodušší. Ostatní uživatele moc neřeší. Zkrátka musíte být názorově korektní.

Moc děkuji za vysvětlení. Já si pouze chtěla dát na nějaký čas úplnou pauzu od sociálních sítí a deaktivace profilu na instagramu se mně vymstila smazáním postů, vůbec jsem o těch jejich podmínkách nevěděla. Facebook už jsem raději aktivovala. :mrgreen: Díky moc! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat