Úlet s jiným, mám spokojenou rodinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:31
Úlet s jiným

Dobrý den,
napadá mě, zda to má někdo taky tak? Mám spokojenou rodinu, skvělého pracoviteho manžela, úžasného syna, ale… Mám takové myšlenky asi jako pubertak. Láká mě mít úlet s někým jiným, někoho koho neznám. Doufám, ze je to jen období mít takové myšlenky.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3454 příspěvků 31.01.19 19:41

Myslím, že to není období a není na tom nic špatného, pokud se jedná jen o myšlenky. Špatně by bylo, kdybys to chtěla začít realizovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:42

Ja mam to same,ale láká mě to s jedním klukem kterého jsem platonicky milovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:44

Mám občas to samé a láká mě hlavně vyzkoušet můžou postavu a větší mužství.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 31.01.19 19:46

Neláká. Počítá se to? :two_hearts: :two_hearts: :two_hearts: :two_hearts:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25408 příspěvků 31.01.19 19:47

upřímně pokud zůstaneš jen u myšlenek, není to nic proti ničemu, ale já měla poprvý tyhle myšlenky, když se nám vztah s manželem začal kazit … a šlo to tak z kopce, že ve výsledku mě dostal do situace, že bud´odejdu nebo ho budu podvádět… tak sem odešla …tak pozor na to :)

Mamazkoncesveta
Stálice 91 příspěvků 31.01.19 19:58

Myšlenky jsou nekdy naprosto neškodné. Já je měla taky mockrát, jednoho ex jsem nakonec podvedla, užila jsem si to, prošla jsem si slušnou morální kocovinou, hrdá jsem na sebe nebyla, doma jsem nic neřekla a rozešli jsme se z jiných důvodů. Řekla bych, že hodně záleží na tom, co tě k takovým myšlenkám vede :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 20:04

Děkuji všem za reakce. @Mamazkoncesveta, asi zkusit něco nového, neohraneho. Manžel byl panic když jsme se poznali, všechno jsem ho musela “učit”. Takže asi někoho “zkušenějšího”. Bože, je to hrozny psát :zed:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25408 příspěvků 31.01.19 20:05
@Anonymní píše:
Děkuji všem za reakce. @Mamazkoncesveta, asi zkusit něco nového, neohraneho. Manžel byl panic když jsme se poznali, všechno jsem ho musela “učit”. Takže asi někoho “zkušenějšího”. Bože, je to hrozny psát :zed:

tak to se ti nedivim :-D

Mamazkoncesveta
Stálice 91 příspěvků 31.01.19 20:12

Neni to hrozný psát, prostě to tak je a cítíš to tak. Tím tě nenabadam k nevěře, ale dovedu to pochopit. Ovšem z vlastní zkušenosti doporučuji zůstat u myšlenek, mohlo by se ti to víc líbit s někým jiným a pak máš slušně nakročeno k ještě většímu průšvihu, než je samotná nevěra…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 20:25
@Anonymní píše:
Dobrý den,
napadá mě, zda to má někdo taky tak? Mám spokojenou rodinu, skvělého pracoviteho manžela, úžasného syna, ale… Mám takové myšlenky asi jako pubertak. Láká mě mít úlet s někým jiným, někoho koho neznám. Doufám, ze je to jen období mít takové myšlenky.

Ja mam tyto myslenky na kamarada pouze, kdyz mam ovulaci :lol: zmizi ovulace, prestane me to tema zase zajimat a jsem spokojena s manzelem :mrgreen:

Anonym nebo smazat :kytka:

Taky jedna
Extra třída :D 11945 příspěvků 31.01.19 20:35

Ja na to taky myslim, pomalu uz kudy chodim :lol:
Ale ciste v teoreticke rovine ;)

mrav
Generální žvanilka 23163 příspěvků 31.01.19 21:35

To já bych si klidně takový malý úlet dal. :mrgreen: :mavam:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25408 příspěvků 31.01.19 21:45
@mrav píše:
To já bych si klidně takový malý úlet dal. :mrgreen: :mavam:

Ty aby ses neozval :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >