Ultrazvuk 5 dní před MS?

Anonymní
3.12.19 13:57

Ultrazvuk 5 dni před MS?

Dobrý den snažilky dá se poznat těhotenství na ultrazvuku 5 dní před menstruaci? Pardon jestli je to blbý dotaz ale snažíme se krátce tak nevím co a jak funguje

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5603
3.12.19 14:03
@Anonymní píše:
Dobrý den snažilky dá se poznat těhotenství na ultrazvuku 5 dní před menstruaci? Pardon jestli je to blbý dotaz ale snažíme se krátce tak nevím co a jak funguje

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 14:07

Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
3.12.19 14:08

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
3.12.19 14:20

Pockej do menstruace, pokud nedorazi, udelej si test a podle toho uvidis :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 14:24

@Mikea právě mě dr zarazila tím že mi řekla že ovulace byla předevcirem když jsem jí očekávala 24.11 (ne nevěřím tabulkam) spíš tomu napovídali známé bolesti

• Nahlásit
  • Citovat
267
3.12.19 14:39

Chapu dobre, ze si mela ovulaci 24.11 ale dr ti rekla ze byla predevcirem a na utz nebylo nic videt? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1303
3.12.19 15:01

Na utz jde vidět těhotenství cca v 6 týdnu, takže asi 2 tydny po vynechani MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 15:10

@Mikea že se prý vaječník uzavírá proto ty bolesti tak nevím :nevim: snažíme se druhý měsíc teprve vše zjišťuji jen jsem nikdy neměla tyhle bolesti tak jsem měla strach ať to není nějaká cysta nebo zánět.

• Nahlásit
  • Citovat
1005
3.12.19 15:33

A není lepší tomu nechat trochu volný průběh a nestresovat se vším tím pozorováním se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 15:37

Tak to zas není ze bych se vyloženě sledovala jen mě překvapila ta bolest ještě jsem takovou neznala… Teď mám už v hlavě jasno. Dr se asi neplete

• Nahlásit
  • Citovat
267
3.12.19 15:39

Tak pokud ti dr. Cystu nebo neco jinyho nenasla, tak bych neplasila :slight_smile: taky zalezi jake ty bolesti jsou, jestli se daji vydrzet nebo ne. Co vim od sveho doktora, tak ten mi na uplnem zacatku tehotenstvi rekl, ze kdybych mela hodne velke krece at vyhledam doktora, ze by to mohlo znamenat mimodelozni. Ale to si myslim ze by tva gyn. Poznala.. Ja jsem vtomhle vsem taky novacek, nikdy jsem si nehlidala ovulaci ani nic, s pritelem jsme „strileli naslepo“ :mrgreen: zkus si udelat test, ja si delala 2 dny pred ms a uz tam byl duch :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 15:44

@Mikea křeče se dají vydržet to se i ptala prostě jak kdybych to měla dostat ale bolesti trvají cca 7-10 dní byla jsem ráda že to není cysta ani zánět ale na tehu taky nesazim a také děkuji za velice milé odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
267
3.12.19 15:57

Tak bud prijde ms anebo ne, uvidis. Me taky bolelo bricho, jako pri ms, ktomu se pridalo pichani a vselijaky tlaky, a nakonec je ztoho fazolka :mrgreen: tak uvidis, dej tomu cas :slight_smile: a nemas zaco :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 15:59

@Mikea gratuluju :kytka: ať jste vy i malé zdravé

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie