Za jak dlouho by se mohlo zadařit?

2.12.19 22:05

Za jak dlouho by se mohlo zadařit?

Ahoj, s přítelem máme 2letou dceru a nyní jsme se rozhodli, že bychom chtěli druhé. Je to asi tak týden, co se snažíme, spíme spolu obden, začala jsem brát kyselinu listovou. Ale naši dceru ještě na spaní a občas přes den kojím (je to malá závislačka) a menstruaci jsem kvůli tomu kojení ještě vůbec neměla, takže podle toho se řídit nemůžu. Někdy pozoruji u sebe, že se tvoří takový hlen a občas mě píchne v podbřišku, myslíte, že by tohle mohla být ovulace? Dceru jsme počali cca po 13 měsících vztahu, ale to jsme se o to absolutně nesnažili a ani jsme spolu zase tak často nepsali, byla spíš překvápko. Je tu někdo, kdo ještě kojí a neměl vůbec měsíčky a za jak dlouho jste otěhotněli? Vím, že je to individuální, ale jen asi potřebuji povzbudit, jsem nedočkavá a asi se na to moc upínám, příteli je to naštěstí jedno, kdy se to povede, ale já se nemůžu dočkat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.12.19 22:06

Tak řekla bych, ze to bude trvat do té doby, než začneš alespoň ovulovat no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12483
2.12.19 22:11

Kdyby jsi už měla ovulaci, tak budeš i menstruovat. Fakt není ovulace po které by nepřišla menzes, takže těšit se sice můžeš, ale může to pěkně dlouho trvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
2.12.19 22:32

Zkus ovu test a budeš mít jasno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12483
2.12.19 22:35

Pravděpodobnost početí při tom, když trefíš ovulaci, je asi 20 % u zdravého páru. U tebe bych na to moc nespoléhala, protože ti MS ještě nedošla, takže byste se teď museli trefit do té první ovulace. Pokud mminko tak moc chceš, pak bych ukončila kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 22:48

Ahoj. Kojila jsem syna také dlouho do 2,5 let. Otěhotněla jsem bez menstruace bohužel mimodelezne. Nyní máme k synovi 4 měsíční dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
2.12.19 22:56

Je to ti závidím tak dlouho, já jsem to dostala po 3 měsících po porodu a to jsem plně kojila. Asi bych se taky snažila odstavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27590
3.12.19 00:09

Je to zvlastni ze pri tak malem kojeni nemas jeste menstruaci, nicmene to znamena ze nemas ani ovulaci, tskze otehotneni zatim asi nehrozi, kdyz ti to i tak male kojeni tak dlouho brzdi, nevypada to ze by to melo brzo prijit. Snazila bych se tedy ted predevsim o odstaveni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama