Zjištění ovulace

4
2.12.19 09:44

Zjisteni ovulace

Ahoj holky.

Zajimal by me vas nazor.
Mam dotaz k ovulaci. Nacetla jsem si k tomu spoustu clanku, ale asi mi to nejak dele pali, ale proste v tom jeste nejak nemam jasno. Jako napr.kdyz vyjde pozitivni ovulacni test, jestli to znamena, ze ovuluji anebo teprve budu, jestli se pokusit o miminko v ten den anebo pozdeji, atd.

V priloze posilam tri fotky ovu testu, dva ze vcerejska rano a odpoledne, kdy jsem byla tedy 13dc a jeden z dnesniho rana, tedy 14dc. Poradi je prvni obrazek 13DC rano, druhy obrazek 13DC odpoledne, treti obrazek 14DC rano. Myslite, ze muzu ty testy ze vcerejska povazovat za pozitivni, tedy ze ovlulace probehla anebo teprve probehne? A tim, ze dnes uz carka spise mizi, tak moznost na otehotneni je nulova anebo prave vysoka, tedy ze ovuluji anebo mam jiz po ovulaci?

Dekuji moc predem za vase nazory a zkusenosti.
Vdecna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.12.19 09:50

@M8459 jak ráno? Testy na ovulaci se nemají dělat ráno. Navíc v letáku je psáno, že ovulace proběhne do x hodin od pozitivního testu. Nevím kolik. Četla si to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.12.19 09:53

@lachtanice86 prave, ze cetla. V pribalovem letaku bylo napsano, ze se to ma delat z ranni moci. Ale vim, ze na netu jsem se docetla, ze se to nema ci nemusi delat z ranni moci.. tak jsem jen dodrzovala postup v letaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 09:56

@M8459 fakt z ranní? Ty jo, koukám. Ja je tedy delala uz nejaký rok zpet a vzdy az kolem 18hodiny a zřetelně jsem na nich ovulaci poznala a nejpozitivnejsi mi prijde ten prostřední

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.12.19 10:02

@lachtanice86 ano, opravdu tam bylo napsano z ranni. Moc dekuji za reakci, vazim si toho. Kdyz tedy ovu nastane za nekolik hodin, tak to znamena, ze dnes a jeste zitra je sance a melo by se snazit, vid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68992
2.12.19 11:19

@M8459 Tak snazit se muzes, nicmene pozitivni neni ani jeden, coz ale neznamena, ze ovulace neprobehne i tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 17:54

Ahoj holky, přikládám sem dotaz taky s radou. Dělávám si ivulační testy a nevím zdaa některý z těchto už je pozitivní. Pobolívá mě podvřišek jako kdybych to měla dostat a začíná se pomalu objevovat plodný hlen a sem tam nějáká krev v tom hlenu. Myslíte, že ovulace již proběhla nebo teprve bude? Přikládám i foto s ovulačními testy. Jinak dne sem 13dc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama