Můžu čekat mimčo?

Anonymní
2.12.19 09:09

Můžu čekat mimčo?

Ahoj holky, chci se zeptat jestli to takhle někdo neměl taky a přece jen otěhotněla?
Minulý září 2018 jsem vysadila po 5 letech HA, s přítelem jsme spolu 6 let a chtěli bychom miminko, jenže mám strašné nepravidelnou ms, naposledy jsem ji měla 31.8. 2019 Od te doby nic a teď 27.11.2019 jeden den špinění, ale spíš takové strašně lehké… Mezi tím s přítelem jsme byli sexuálně aktivní. Teď mě bolí v podbřišku, mám pocit že mě píchájí vaječníky, přijde mi že se střídají a když spím na břichu nebo levém boku tak je mi špatně od žaludku… Píchá to i když sedím nebo chodím.
U MUDr jsem byla naposledy v říjnu, ta mi řekla že se musíme snažit, že s nepravidelnou ms se dělat moc nedá a že otěhotnět můžu i když ji nedostávám že klidně může probíhat ovulace. To miminko si fakt přejeme ☹️☹️
NEMĚL nebo nemá to taky někdo takhle a otěhotněla? Když tak děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5312
2.12.19 09:11

Zkus symptotermalni metodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
2.12.19 09:15

Ahoj holky prosim o radu :( 28.10 byla m9je posledni MS. 12.11.probehl sex, 13.jsem ovulovala. 25.11.jsem mela dostat MS a nic. Pres toto jsem byla na gynekoligii kde mi pres vnitrni UT dr rekla ze vidi zvysenou sliznici a volnou tekutinu v deloze… Dneska je 2.12.ms nikde a testy negativni. Predevcirem a vcera jsem spinila, ale jen na toaletaku (svetle ruzovo hnedy vytok)… Podbrisek me boli, prsa jsou citlivejsi… Co to muze byt? Nikdy se mi takto ms neopozdila :,(.. Bojim se… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6300
2.12.19 09:17

Měř bazální teplotu pro začátek. Ale pozor, ovulovat můžeš, ale nemusí ti správně růst sliznice, pak nemůže dojít k nidaci. Těch možností, co se děje, je hodně. Taky ještě pořád můžeš mít rozházený cyklus po HA :nevim: Pokud máš tak dlouhé cykly, zkus něco na jeho srovnání. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6300
2.12.19 09:19
@bazarky píše:
Ahoj holky prosim o radu :( 28.10 byla m9je posledni MS. 12.11.probehl sex, 13.jsem ovulovala. 25.11.jsem mela dostat MS a nic. Pres toto jsem byla na gynekoligii kde mi pres vnitrni UT dr rekla ze vidi zvysenou sliznici a volnou tekutinu v deloze… Dneska je 2.12.ms nikde a testy negativni. Predevcirem a vcera jsem spinila, ale jen na toaletaku (svetle ruzovo hnedy vytok)… Podbrisek me boli, prsa jsou citlivejsi… Co to muze byt? Nikdy se mi takto ms neopozdila :,(.. Bojim se… :,(

Rozházené hormony, anovulační cyklus, cysta… :nevim: To zpoždění ještě není tak velké. Je to týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 09:23

@bartsch
Určitě se podívám po něčem v lékárně, snad se mi to srovná ☹️

• Citovat
  • Nahlásit
1645
2.12.19 09:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat jestli to takhle někdo neměl taky a přece jen otěhotněla?
Minulý září 2018 jsem vysadila po 5 letech HA, s přítelem jsme spolu 6 let a chtěli bychom miminko, jenže mám strašné nepravidelnou ms, naposledy jsem ji měla 31.8. 2019 Od te doby nic a teď 27.11.2019 jeden den špinění, ale spíš takové strašně lehké… Mezi tím s přítelem jsme byli sexuálně aktivní. Teď mě bolí v podbřišku, mám pocit že mě píchájí vaječníky, přijde mi že se střídají a když spím na břichu nebo levém boku tak je mi špatně od žaludku… Píchá to i když sedím nebo chodím.
U MUDr jsem byla naposledy v říjnu, ta mi řekla že se musíme snažit, že s nepravidelnou ms se dělat moc nedá a že otěhotnět můžu i když ji nedostávám že klidně může probíhat ovulace. To miminko si fakt přejeme ☹️☹️
Mela jsem to tak. Neslo to, az po stimulaci treti lahvickou clostilbegytu to klaplo. Muzes zkusit nejaky doplnek stravy s inositolem (podporuje dozravani vajicek a ovulaci) jako je napr. Fertiprona nebo Inofolic atd. Drzim moc palce, at se da vse do kupy a brzy se zadari.. :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 09:33

@KarolB děkuji moc, a ano snad se už taky zadari

• Citovat
  • Nahlásit
928
2.12.19 09:58

Já měla nepravidelnou ms. Chodila jak se jí zlíbilo. Měla jsem třeba ms jednou za 3 měsíce. Pak třeba 4 měsíce pravidelnou. Pak zas půl roku nic. Pak jsme chtěli s manželem mimčo, začali jsme se snažit a otěhotněla jsem za 3 měsíce. Držim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
2.12.19 10:03
@Anonymní píše:

Ahoj, já takhle otěhotněla minulý rok v září, před tím jsem taky pár měsíců neměla menstruaci, bohužel ale těhotenství skončilo v 10tt, ale důležité je, že to jde i bez menstruace. Každopádně bych změnila gynekologa, protože není pravda že na nepravidelnou menstruaci nic není. Bylo by třeba začít chodit na folikulometrii a když se zjistí že ovulace neprobíhá tak nasadit třeba Clostilbegyt, mě pomohl, otěhotněla jsem po druhém cyklu užívání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6423
2.12.19 10:51

Není to teda moje zkusenost, ale kolegyně měla taky hodně nepravidelný cyklus a změnila doktorku, ta ji udělala nějaký jednoduchý zákrok a byla těhotná hned. Snažili se asi 1,5 roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 11:48
@Anonymní píše:

Myslim ze vubec neovuluje, pokud je tt negativni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 14:17

Všem moc děkuji za rady, po novém roce si najdu jiného gynekologa a zajdu si tam.
Tak snad nám to vyjde😊 😊

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat