Revize, šestinedělí, růžový výtok a případné těhotenství

1.12.19 17:56

Revize, šestinedělí, růžový výtok a případné těhotenství

Ahoj holky :) je tu někdo kdo mi poradí? Předem moc děkuji :srdce: 27.9.2019 jsem musela na revizi po zamlklém těhotenství v 9 týdnu :,( po 14 dnech od revize jsem šla na kontrolu ke svému gynekologovi, ten mi řekl, že je tam 10mm plodového vejce který nevyčistily při revizi, dostala jsem injekci a špinila, to trvalo dalších 14 dní poté už nic žádné špinění. Na následné kontrole mi gynekolog řekl, že máme počkat na první menstruaci a můžeme se snažit. Snažit jsme se začali od 23.11 Menstruace proběhla od 16 - 22.11.2019 normální jak jsem byla zvyklá, teď jsem 16DC (cyklus mám 28-33 dní) od včerejška mě píchá v podbřišku, slabé bolesti přímo uprostřed, dnes ráno jen při utření slabý růžový výtok, bolesti spíše na levé straně v podbřišku, od rána mi je na zvracení (nezvracím) únava, nafouklé břicho. Nikdy jsem tohle neměla, co to je? 8o :nevim: :think: když jsem v klidu cítím bolest spíše uprostřed, nejsou to velké bolesti, ale i tak jsem z toho nervózní, když to nepřejde objednám se na gynekologii ať mě zkontroluje ještě před Vánoci Děkuji vám za vaše reakce a odpovědi :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2066
1.12.19 18:03

Možná bych to tipoval na ovulaci :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 18:18

To bych byla šťastná, o miminko se snažíme :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
1.12.19 18:34

Ahoj prosím o radu, už se celkem začínám bát. 28.10-3.11 jsem mela MS. 13.mi vyšla ovulace.
12.11. jsem měla styk s přítelem - prostě jsme zkoušeli :baby_tone2:.. 25.11.mi měla přijít MS a nepřišla - byla jsem ten den na gynekologii s tím, že mě hrozně píchá v podbřišku, zvracela jsem a fakt mi bylo šoufl.. Gynekoložka mi řekla, že mám volnou tekutinu v děloze a zvýšenou sliznici. Říkala, ze když do týdne ms nepříjde, mám dojet a píchne mi vyvolávačku na menses. Do teď jsem MS nedostala. Včera odpoledne jsem zaznamenala světle ružovo - hnědý vytok a večer byl bílý. Včera mě podbřišek bolel podobně jako když bych to měla dostat - a nic :nevim:..Dneska večer zase světle růžový výtok - ale jen na papíře - na kalhotkách nic :nevim:.. Ted mám výtok světlý - bílo - čirý a táhlý - :?.. Testy mám negativní - otázka zní : jaký bych mohla mít problém? Nemáte s tímto někdo zkušenost? ( svědí mě bradavky, je mi špatně od žaludku a chodím čůrat snad co hodinu, kovová chuť v puse… Spíše po stranách jazyka)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
1.12.19 18:40

@bazarky To nebude problém ale miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
1.12.19 18:48
@Nykotynka píše:
Kez
@Nykotynka píše:

Kez by :pray:… No me zarazi ty negativni testy.. :rolling_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
2.12.19 11:18

@bazarky Dělala jsi dneska test? Jak dopadl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
2.12.19 12:14

@Nykotynka negativni :,(.. Pred chvili jsem to dostala. Pochybuju ze je to uhnizdovani po tak dlouhe dobe… Je akorat zajimave, ze jsem spinila predevcirem jenom k veceru, potom vubec ne.. Vcera jsem spinila vecer a pak zas nic.. To se potom ustalilo na tahlejsi bily vytok - pichalo me v podbrisku a hrozne me svedily bradavky - to mi nikdy u ms nedela, nevim jak u menses boli prsa… no a ted pred chvili na wc krev s bilym hlenem…neni to ta jasna cervena barva… Tak ti nevim???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama