Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky
je tu někdo kdo mi poradí? Předem moc děkuji
27.9.2019 jsem musela na revizi po zamlklém těhotenství v 9 týdnu
po 14 dnech od revize jsem šla na kontrolu ke svému gynekologovi, ten mi řekl, že je tam 10mm plodového vejce který nevyčistily při revizi, dostala jsem injekci a špinila, to trvalo dalších 14 dní poté už nic žádné špinění. Na následné kontrole mi gynekolog řekl, že máme počkat na první menstruaci a můžeme se snažit. Snažit jsme se začali od 23.11 Menstruace proběhla od 16 - 22.11.2019 normální jak jsem byla zvyklá, teď jsem 16DC (cyklus mám 28-33 dní) od včerejška mě píchá v podbřišku, slabé bolesti přímo uprostřed, dnes ráno jen při utření slabý růžový výtok, bolesti spíše na levé straně v podbřišku, od rána mi je na zvracení (nezvracím) únava, nafouklé břicho. Nikdy jsem tohle neměla, co to je?
když jsem v klidu cítím bolest spíše uprostřed, nejsou to velké bolesti, ale i tak jsem z toho nervózní, když to nepřejde objednám se na gynekologii ať mě zkontroluje ještě před Vánoci Děkuji vám za vaše reakce a odpovědi
![]()
Ahoj prosím o radu, už se celkem začínám bát. 28.10-3.11 jsem mela MS. 13.mi vyšla ovulace.
12.11. jsem měla styk s přítelem - prostě jsme zkoušeli 👶🏼.. 25.11.mi měla přijít MS a nepřišla - byla jsem ten den na gynekologii s tím, že mě hrozně píchá v podbřišku, zvracela jsem a fakt mi bylo šoufl.. Gynekoložka mi řekla, že mám volnou tekutinu v děloze a zvýšenou sliznici. Říkala, ze když do týdne ms nepříjde, mám dojet a píchne mi vyvolávačku na menses. Do teď jsem MS nedostala. Včera odpoledne jsem zaznamenala světle ružovo - hnědý vytok a večer byl bílý. Včera mě podbřišek bolel podobně jako když bych to měla dostat - a nic
..Dneska večer zase světle růžový výtok - ale jen na papíře - na kalhotkách nic
.. Ted mám výtok světlý - bílo - čirý a táhlý -
.. Testy mám negativní - otázka zní : jaký bych mohla mít problém? Nemáte s tímto někdo zkušenost? ( svědí mě bradavky, je mi špatně od žaludku a chodím čůrat snad co hodinu, kovová chuť v puse… Spíše po stranách jazyka)…
@Nykotynka píše:Kez
@bazarky To nebude problém ale miminko.
@Nykotynka píše:
@bazarky To nebude problém ale miminko.
Kez by 🙏… No me zarazi ty negativni testy.. 🙄
@Nykotynka negativni
.. Pred chvili jsem to dostala. Pochybuju ze je to uhnizdovani po tak dlouhe dobe… Je akorat zajimave, ze jsem spinila predevcirem jenom k veceru, potom vubec ne.. Vcera jsem spinila vecer a pak zas nic.. To se potom ustalilo na tahlejsi bily vytok - pichalo me v podbrisku a hrozne me svedily bradavky - to mi nikdy u ms nedela, nevim jak u menses boli prsa… no a ted pred chvili na wc krev s bilym hlenem…neni to ta jasna cervena barva… Tak ti nevim???