UM jednou denně

Anro
30.5.15 20:53

UM jednou denně

Holky, dávaly jste některá 8 měsíčnímu mimču UM jen jednou denně? A zbytek mléčné dávky v jogurtu a kaši?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8571
30.5.15 20:57

Asi od 10m mi dcera odmitla UM v bdelem stavu zcela, davala jsem vzdy v polospanku - denni plus nocni spani, tedy 2× denne. Od 15m mi bojkotla i toto, a ma pouze jogurty, kase, syry… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
30.5.15 20:59

V osmi mesicich jsem davala UM dvakrat denne plnou davku plus po obede na dokrmeni, kdyz mic nejedla, k tomu jednou kasi a jednou jogurt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
30.5.15 21:07

Já právě dávám ráno UM, dopoledne ovoce, kolem poledne oběd, odpoledne jogurt, večer UM.Tak jsem uvažovala, že místo UM večer bych dala kaši nebo chleba s lučinou-máslem.

• Nahlásit
  • Citovat
8959
30.5.15 21:15

Podle mě je to málo..
Měl by mít aspoň 500 ml + jiné mléčné výrobky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
30.5.15 21:16
@Anro píše:
Já právě dávám ráno UM, dopoledne ovoce, kolem poledne oběd, odpoledne jogurt, večer UM.Tak jsem uvažovala, že místo UM večer bych dala kaši nebo chleba s lučinou-máslem.

Klidně dej místo UM večer kaši;) ale mléčnou, nebo z UM vyrobenou..

EDIT: nebo bych dala půlku chleba s něčím a půl flašky mlíčka:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11339
30.5.15 21:24
@Lejaa píše:
Podle mě je to málo..
Měl by mít aspoň 500 ml + jiné mléčné výrobky.

A jak to udělat radu máš?

Mám dceru necelých 9 měsíců a už asi dva měsáce vůbec přes den nepije mléko. Dokonce jsem kvůli tomu zavedla odpolední jogurt dřív, než jsem chtěla, protože UM jako odpolední svačinu odmítala úplně a byla hlady až do večeře. Takže pije jen dvakrát za noc mléko, vtšinou 120-150 ml, ráno ho nechce, protože už je moc probuzená. Pokud má to druhé noční až po čtvrté hodině, tak snídani neřeším a kolem osmé už dostává ovoce jako dopo svačinu. Pak má masozeleninu k obědu, jogurt ke svačině (taky ho moc neprožívá) a kaši k večeři. Výjimečně se vzbudí v noci jen na jedno mléko. Naštěstí docela pije vodu, takže tekutiny má.
Nenaděláš nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
30.5.15 21:25

@Anro Ano. Syn odmítá od 7. Mesice mliko, je schopný ho vypit jen v polospanku… a protoze spiv podstate celou noc, ma mliko jen rano kolem5 hod., cca 180 (nekdy i mene). Vecer ma mlecnou kasi, za den zbasti jeden 150g jogurt. Chleba k snidani koc nechce, aspon teda oblize tu Lucinu… Uz takhle fungujeme 3 mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
30.5.15 21:29

@Lejaa No teď má právě denně 420 ml, na dvakrát(ráno+večer)+ten jogurt, a že bych dala večer právě místo mléka mléčnou kaši. To by mohlo stačit, ty mléčné dávky? Nemusí to být zrovna samotné mléko?

• Nahlásit
  • Citovat
2263
30.5.15 22:24

Malá v 8 měsících nepila UM vůbec. Začala ho plivat (vyzkoušela jsem spoustu značek a prostě nezájem), tak bych to nehrotila. Dokonce to zkoušela i dr. Přijela odpoledne v době krmení a taky zjistila, že to nemá smysl. Malá si prostě postavila hlavu, že to pít nebude a basta. Nahradili jsme to kaší a jinými mléčnými výrobky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
30.5.15 22:26

@kaackaaa Takže plně na příkrmech jo? Já myslela, že až od roku nemusí mlíko vůbec :)

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.15 22:27

@Anro za chvíli už pomalu budeš zkoušet třeba chleba s Lučinou, tak bych nějaký UM neřešila. Co vypije, to vypije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3758
30.5.15 22:28

Dcera to stejné v 8 měs. měla mlíko jen ráno. Víc prostě nechtěla. Teď se to zas zlomilo a ve 13 měs. pije mléko 3-4 denně. Vařila bych mléčné kaše a dávala jogurty. Nic jinýho se s tím nedá dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
30.5.15 22:30
@pavla_adam píše:
@Anro za chvíli už pomalu budeš zkoušet třeba chleba s Lučinou, tak bych nějaký UM neřešila. Co vypije, to vypije.

Právě, že bych chtěla střídat kaši a chleba s lučinou :)

• Nahlásit
  • Citovat
3071
30.5.15 22:32

Myslím si, že dítě ani mléčné věci nepotřebuje. Fajn jsou taky rostlinné mléka 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama