UM s příchutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciště
Kecalka 260 příspěvků 23.07.10 23:20
UM s příchutí

Tak můj syňáček (1,5r) začíná mírně odmítat UM. Přemýšlím, že bych zkusila nějaké UM s příchutí. Dáváte je? Není to pro dítě moc sladké? Normálně dávám Sunar, ty mají i banán a vanilku, ale pořád nevím…?

Reakce:
Rose-k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.10 23:29

Ahoj,
já malý taky dávám Sunar s příchutěma,pro­tože mi nebrala obyč,a podle mě je to na stejno,není to o nic víc sladší než ten obyč :-)

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 24.07.10 00:01

Je to hnuj, ale ja pridavala do UM malicko nesquiku bananovyho nebo coko. bananovej mel radsi.

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 24.07.10 07:18

mame nutrilon banan a vanilka, nevim jestli je sladsi asi jo, my na nej presli z HA mleka, ktere byva hořke

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.10 08:01

My tedy máme Hami, ale přijde mi, že komplet trojková řada je o dost sladší než ta dvojková. Dávám jak obyč, tak banánové a zatím vezme obě :palec:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 24.07.10 08:14

My jsme měli také chvilkové období, kdy Helča odmítala Sunar, ale řešila jsem to jako IMI - přidáním špetky některé Granko-příchutě. Přišlo mi, že tak můžu líp regulovat, kolik jí toho dám - ono to stačilo spíš jen ovonět, jednou jahodou, pak banánem nebo kakaem, jako by potřebovala nějakou změnu. Asi po dvou měsících to samo přestalo a od té doby pije Sunar (teda, dnes už normální mléko) bez příchutě.

janet9
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 27.07.10 09:24

Já jsem malé dávala a dávám normálně i s příchutí(jen ne banánové,u toho jsem se bála aby mi to pila,protože měla období,kdy banány nejedla).Teď je jí 3,5roku a sunar pořád vyžaduje,chutná jí to.Koukala jsem na složení(my už teda máme sunar od 2let) a jahodový se liší od obyč jahodama0,15%,pří­rodním jahodovým aroma a je tam prášek z červené řepy.Řekla bych,že to sladší možná bude tou řepou,ale asi nic tragickýho.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >