Reklama

UM s příchutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciště
Kecalka 260 příspěvků 23.07.10 23:20
UM s příchutí

Tak můj syňáček (1,5r) začíná mírně odmítat UM. Přemýšlím, že bych zkusila nějaké UM s příchutí. Dáváte je? Není to pro dítě moc sladké? Normálně dávám Sunar, ty mají i banán a vanilku, ale pořád nevím…?

Reklama

Reakce:

Rose-k 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.10 23:29

Ahoj,
já malý taky dávám Sunar s příchutěma,pro­tože mi nebrala obyč,a podle mě je to na stejno,není to o nic víc sladší než ten obyč :-)

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 24.07.10 00:01

Je to hnuj, ale ja pridavala do UM malicko nesquiku bananovyho nebo coko. bananovej mel radsi.

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 24.07.10 07:18

mame nutrilon banan a vanilka, nevim jestli je sladsi asi jo, my na nej presli z HA mleka, ktere byva hořke

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.10 08:01

My tedy máme Hami, ale přijde mi, že komplet trojková řada je o dost sladší než ta dvojková. Dávám jak obyč, tak banánové a zatím vezme obě :palec:

BohunkaP
Extra třída :D 14943 příspěvků 24.07.10 08:14

My jsme měli také chvilkové období, kdy Helča odmítala Sunar, ale řešila jsem to jako IMI - přidáním špetky některé Granko-příchutě. Přišlo mi, že tak můžu líp regulovat, kolik jí toho dám - ono to stačilo spíš jen ovonět, jednou jahodou, pak banánem nebo kakaem, jako by potřebovala nějakou změnu. Asi po dvou měsících to samo přestalo a od té doby pije Sunar (teda, dnes už normální mléko) bez příchutě.

janet9
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 27.07.10 09:24

Já jsem malé dávala a dávám normálně i s příchutí(jen ne banánové,u toho jsem se bála aby mi to pila,protože měla období,kdy banány nejedla).Teď je jí 3,5roku a sunar pořád vyžaduje,chutná jí to.Koukala jsem na složení(my už teda máme sunar od 2let) a jahodový se liší od obyč jahodama0,15%,pří­rodním jahodovým aroma a je tam prášek z červené řepy.Řekla bych,že to sladší možná bude tou řepou,ale asi nic tragickýho.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >