UM - vychytávky na cesty

437
9.6.21 15:16

UM - vychytávky na cesty

Ahoj, jaké máte vychytávky a jak to děláte, když jste třeba na výletě a potřebujete namíchat UM? V jedné termosce teplou a ve druhé studenou vodu? Případně nějaké další tipy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
696
9.6.21 15:19

V termosce jsem měla horkou vodu a pak v lahvi studenou. Uz jsem vedela ten spravny pomer horke a studene vody jaky potrebuji a mleko bylo hotove za pul minuty. Take jsem mela male zasobniky na susene mleko, kde jsem mela presne odmerene porce :palec: s druhym budu praktikovat stejne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18774
9.6.21 15:23

Záleží… Můžeš dát vodu ohřát v mikrovlnce (běžně dostupné v dětských koutkach, zoo i v restauraci) Při odpoledním výletě jsem dávala horkou vodu do lahve a věděla jsem, že za dvě hodiny bude akorát, další krmení pak už doma. Viděla jsem jednou i udělané sebou, to jsem teda vždy míchala čerstvé. Horší mi teda pak přijde kaše potažmo příkrm na cestách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.21 15:33

Přesně tak. My teda měli hlavní UM období v zimě, takže voda v termosce chladla rychleji a taky jsme nejezdili na tak dlouho ven, obvykle stačilo nasypat dané odměrky do lahvičky a vedle si vzít termosku s vodou. Každá drží teplotu trochu jinak, to si musíš vyzkoušet. My máme super rychlovarnou konvici, co ukazuje teplotu vody ve stupních :pankac: dělala jsem to tak i na noční mlíko. :palec: nutrilon má i takové nabalickovane dávky UM v pytliccich, to je dobré mít v kočáru. Jiné značky neznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
9.6.21 16:05

V lahvičce mám odměřenou studenou vodu, v malé misce odměřené UM a cestovní ohřívačku (tj. v podstatě termoska s horkou vodou a nádobka ve které ohřívám lahvičku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4340
9.6.21 17:59

Tak já vozím v termosce jen horkou vodu a když vím, ze se bude zhruba jist, tak si odleju potřebné množství a nechám vychladnout, pak přidám z davkovace UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
9.6.21 18:29

Jak pises, v termosce tepla, vedle studena a smicham. A v maly sklenicce odsypany mliko. Popripade, kdyz vim kam jdu a jaky jsou moznosti, neberu tu termosku. Parkrat jsem dala studeny mliko a z toho bolelo brisko :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
10.6.21 07:11

@aduska912 termoska s teplou vodou a malé dávkovače na mléko.. Nic víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu