Umělé mléko

10
6.5.04 20:19

Umele mleko

Ahoj,
mam dceru 10 mesicu starou, kterou doposud kojim, ale rada bych alespon nektera kojeni nahradila umelym mlekem. Rada bych se vas zeptala jaka znacka mleka je nejlepsi nebo zda jsou vsechna stejna a je to vsechno jen otazka reklamy?? Dcera jako male miminko hodne trpela na boleni briska a proto mi nase pani doktorka doporucila Omneo 2 s informaci, ze po tom muze mit ridsi stolici… Tak ja teda nevim :roll:
Diky moc, mejte se fajnove, Renda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
7.5.04 01:29

Ahoj, celkem nechápu, proč ti kékařka doporučila Omneo pro desetiměsíčného prcka… Předpokládám, že už zvládáte příkrmy, a ty by měly stoličku ovlivňovat, mlíčko už nee…
Omneo je doopravdy nejlepší pro ty nejmenší mimísky, ale ve vašem věku je to trochu :roll:
Jinak s mlíček ti mohu doporučit Hamilon, Nutrilon je to to samé , akorát obsahuje vlákninu ( ten samý případ jako Omneo, v tomto věku zbytečné ) Sunar a Bebu…
Doufám, že Vám bude chutnat :D

• Nahlásit
  • Citovat
76
7.5.04 02:15

Nam doktor v deseti mesicich doporucil normalni kravske plnotucne mleko. Maly si na nej rychle zvykl se stolici zadne zmeny nenastaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.5.04 14:53

Ahoj Rendo,
kravské mléko není zrovna to nejvhodnější jako hlavní přísun mléka pro tak malé dítě. Už mnohokrát se zde psalo proč je dobré do tří let podávat mléko pokračovací (je mnohem bohatsi na zelezo, vitaminy a nenasycene mastne kyseliny a obsahuje mnohem mene proteinu nez mleko kravske. Nadbytek proteinu zatezuje detsky organismus a pozdeji muze zpusobovat obezitu- zkopírováno z SOS maminek od Dity).My používáme kravské mléko od roku pouze na kaše a na pití jsem do roku dávala Nutrilon a teď Sunar, který je i s banánovou a vanilkovou příchutí (od 1. roku) a Lucince chutná mnohem víc než Nutrilon.
Ariana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.5.04 11:21

ahoj
Mám týdeního chlapečka , bohužel zatím némám dostatek mléka a musím přikrmovat , v nemocnici mi poradili Baby 1 , připravuji mu to dle návodu , ale malej mi přesto zvrací. :( . Poradíte mi? Mám zmenšit dávku,nebo se obrátit na dětského lékaře? :oops: Děkuji Verča

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.5.04 16:36

Ahoj, obrať se na svého dětského lékaře, a zkus zatím zmenšit dávky.

• Nahlásit
  • Citovat
2518
9.5.04 21:06

Ahojky Rendo,
já dávala synkovi Sunar. Byli jsme s ním spokojení do cca 1,5 roku, kdy ho stále ještě pil k snídani :-).
Docela se divím odpovědím některých děvčat. Mě doktorka neporadila vůbec žádné mléko, vše jsme nejprve zkoušeli (po Hamilonu ho bolelo bříško, Nutrilon nám nechutnal…), a nakonec jsme zůstali u Sunaru.
Držím palečky u výběru, ať nemáte bolení bříška atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.6.04 22:01

mam v tom zmatek

Ahojky holky,ja ted pouzivam Nutrilon,ale zda se mi ponekud predrazeny :( .Hamilon je levnejsi,ale nedela nam dobre.Poradite mi? :?:

• Nahlásit
  • Citovat
82
29.7.12 09:28

Maminky prosím poraďte, mám 4 měsíční dceru, byla kojená, ale už mám mléko slabé a málo, tak musíme přikrmovat. Zatím máme první balení Nutrilonu 1, ale blinká po něm. :( Které mlíčko je nejlepší? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
29.7.12 09:33

@ivanka5 ahoj.Mě malá taky hodně ublinkávala a tak jsem koupila Nutriton a mléko zahušťuju a super :palec: nejdřív jsem kupovala taky Nutrilon, pak jsem přešla na Sunar Nutradefence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2282
29.7.12 09:36

Neda se rict ktere je nejlepsi, kazdemu miminku vyhovuje neco jineho. Z Nutrilonu mela dcera problemy se zazivanim, ted je na Sunar Nutradefense a v pohode…

Je mozne ze ti neblinka z UM ale z toho ze se ji namicha s MM a nesedne ji to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
karolínka12
29.7.12 11:23

Já používám bebu ar - proti ublinkávání; ale nedá se úplně rozpustit, vznikají hrudky; každopádně nám nic jiného nezbylo

• Nahlásit
  • Citovat
1563
29.7.12 12:43

Ahoj, malý mi po Nutrilonu šavlil jak šílený, přešlo to až jsme přešli na mléko Babylove z DM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4572
29.7.12 12:49

Ahoj my meli jako prvni taky nutrilon (ale extra) a ten nas zabetonoval.. pak jsme najeli na nutra defens a vse ok ;-) od pul roka basti obyc sunar complex a taky vse ok :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
29.7.12 13:06

Je to těžké já od začátku používala nutrilon a v pohodě jak u dcery tak i ted u syna, porad se s dktorko, že malá ublinkává po jídle, zda něco nedoporučí většinou na to ublinkávání se používá AR to je huzčí a tím pádem to nejde moc ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama