Umělé mléko - konzistence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Destiny4974
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 23.04.18 16:14
Umělé mléko - konzistence

Ahoj holky. Prosím o radu. Je nějaká UM, která je konzistencí hustá jako Sunar? Kdo znáte Sunar, tak on je jak smetana nebo řídká kaše. Tak zda není i jiná UM na tom podobně. :)

Reakce:

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 23.04.18 17:08

Mám zkušenost jen s nutrilonem a nepřijde mi jako smetana nebo řídká kaše :nevim:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 23.04.18 17:57

My máme HIPP a má konzistenci normálního mléka :nevim: není nijak hustý

Issabell28
Kecalka 417 příspěvků 23.04.18 18:00

UM Babydream a i na chuť je velmi dobrá. A taky Babylove.

Pipet
Generální žvanilka 24105 příspěvků 23.04.18 20:28

Jsem ho asi blbě ředila, ale do smetany měl Sunar daleko, normální mlíko :nevim:

Destiny4974
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 25.04.18 21:30

Malý měl ten Sunar AR a ten byl hustší o dost než ostatní mléka. :think: Díky moc holky. :hug:

Pipet
Generální žvanilka 24105 příspěvků 25.04.18 21:43

@Destiny4974 Tak AR je anti-reflux, proti ublinkávání, taková mlíka budou mít jinou konzistenci než obyč.

Destiny4974
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 26.04.18 19:43

@Pipet Já vím, jen mě zajímalo, zda ještě nějaká mléka to tak mají, aniž by to byla tahle speciální. :)

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 13.05.18 03:23

Maminky, které krmíte miminka UM, můžete mi sdělit, zda existuje nějaké UM bez palmového tuku? Používám Nutrilon antikolikové a zjistila jsem, že je v něm (samozřejmě) palmový tuk :cert:

KristynaTita
Kecalka 442 příspěvků 13.05.18 07:09

@elena.78 Baby­bio. Francouzska znacka. Maji velice kvalitni veci. Mimcu bych ja osobne mainstreamova mlika nedala.

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 13.05.18 08:48

@KristynaTita
Děkuji za tip :kytka: Jsem se zhrozila, když jsem si na etiketě přečetla o palm tuku. Parch..ti ho cpou už i mrňousům, to je neskutečný :poblion: na to, že je bio, je na tom cenově podobně s Nutrilonem, takže za mě :palec:

Na netu jsem našla Babybio 1 „denní“ a „noční“, další podkategorie ne. Myslíte, že ho mohu dát malýmu, když trpí na koliky? Nebo bych musela dokoupit enzym laktáza (ColiPrev)? :think: jinak do stávajícího mléka (Nutrilon anticolik) musím kapat espumisan a syn koliky stejně má :(

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 13.05.18 09:38

@KristynaTita
Tak na netu jsem našla info od jedné maminky, že na trávení i koliky pomohlo Babybio 1 Lunea, tak jsem ho hned objednala. Doufám, že synovi a i nám pomůže. Ještě jednou díky za tip! :kytka:

Jocelyn77
Kecalka 136 příspěvků 13.05.18 10:01

@elena.78 ja budu davat Kendamil. Taky jsem hledala UM bez palmace a ma hodne pozitivni recenze na internetu. Tak snad male sedne, abych nemusela hledat jine :)

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 13.05.18 16:33

@Jocelyn77
:palec: také kouknu co je to zač. Mrzí mě, že nejsou tato mléka k dostání od českého výrobce :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >