Umrtvení zubu - komplikace

Anonymní
3.11.19 15:34

Umrtveni zubu - komplikace

Je tu prosím někdo, kdo měl problém s přetrváním umrtvení po zákroku?
Konkrétně po extrakci zubu? Děkuji.
Byla jsem ve čtvrtek a bohužel mám stále mrtvé zuby, dáseň a od rtu k bradě taky mrtvo. Je to velice nepříjemné, ret mě tedy až pálí a tepe jak brní.
Jinak šití teda cítím i Poslední stoličku u šití.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

916
3.11.19 15:42

To jsem nikdy neslysela aby to drzelo 50hodin nebo kolik.. ja bych sla na pohotovost uz po 5 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4724
3.11.19 15:48

O tom sem nikdy neslyšela. Byla bych na pohotovosti už mnohem dřív než za 4 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
3.11.19 15:53

Mohli ti porušit nervy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 16:47

Klid, asi se při aplikaci lokalni anestezie zasáhl nerv, běžná komplikace, je to nepříjemné, ale neškodné. To pálení a brnění znamená, že to přichází k sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 16:53

Extrahovala se asi dolní stolička, že? V úplně extrémním případě může procházet někdy nerv, vyživujicí tuhle oblast, mezi kořeny zubu a při extrakci se přetrhnout, ale to bys měla fakt extra smůlu, moc tomu nevěřím. Ten pocit umrtvení může trvat až 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2930
3.11.19 17:11
@Killingpink píše:
Klid, asi se při aplikaci lokalni anestezie zasáhl nerv, běžná komplikace, je to nepříjemné, ale neškodné. To pálení a brnění znamená, že to přichází k sobě.

Nejpravděpodobnější komplikace. Nezbývá než vyčkat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 18:27

To je porušený nerv, nezbývá než čekat, s tím ti nikdo nijak nepomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.19 19:12

@Killingpink zubař se s tím mordoval skoro hodinu. Bohužel byl ten zub prý úplně zdravý, ale měl dlouhé a stočené kořeny. Nešel vůbec vytáhnout. Tak mi to přimrtvoval, bylo to i tak dost citit.
Doufám tedy, že to odezní :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama