Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Anonymní píše: Více
Strašně citlivé téma, ze je nutný použít anonym
mmch ve vězení mají v místnosti i hajzl, na to jsi tak trochu zapomněla
Holky máte pravdu. My to asi vezmem z gruntu. Zatím to zazátkujeme a později tam uděláme malou koupelnu právě v té místnosti po staré kuchyni. Bude hned za dveřmi takový roh. Dává to smysl protože v tom rohu je souběžně stará komínová šachta, do které by mohlo jít odsávání. Malý sprcháček u zdi, vedle záchod a na protější straně umyvadlo se zrcadlem, skřínka pod umyvadlo a poličky. Ta část domu je podsklepená takže odpad taky nebude problém zvetšit, můj říkal že to vlastně vede hned pod tím. Sice to ubere místo ale i tak budou mít každá víc prostoru než já jsem měla s bráchou dohromady ![]()
Já bych zachovala odpad a třeba přívod vody, ale zatím zaslepila skříňkou, ale nechala do budoucna, když byste tam chtěli obnovit kuchyňku…jinak naše děti do budoucna budou mít koupelnu jen pro sebe sprcha, vana, záchod, dvou umyvadlo a o kousek vedle samostatné WC…my s mužem máme přípravu na druhou koupelnu u budoucí ložnice…