Únava, zadýchávání

30.11.19 21:00

Únava , zadychávání

Ahoj, zhruba na začátku října jsem měla už cca 10 dni bolesti hlavy (ne trvale, ale objevila se každý den většinou už dopoledne ), k tomu únava. Měla jsem jet pak na dvě služební cesty do zahraničí, tak jsem byla u praktika, ten řekl, ze je to asi z únavy a ze si mám udělat volněji v práci a ze když to do dvou, tri týdnu nepřijde mám přijít. No hlava nakonec bolet přestala, tak jsem to neřešila. Chodím pravidelně cvičit (různé areobni cvičení tak 4krat týdne), ale s tou bolesti hlavy a sluzebkama jsem vic jak měsíc nebyla. Teď co chodím zase pravidelně asi měsíc, tak to proste není ono. Většinou strašně rychle nemůžu, jsem zadychana, občas cítím nepravidelný tep. Do toho je občas nějaká hodina (za celou dobu asi tri ), kdy je to celkem v pohodě. Ale třeba včera jsem byla fakt vyřízení, hodinu jsem s častými přestávkami (zadychana, pocit ze už vůbec nemůžu, bušení srdce) nějak docvicila, ale pak se mi trepali nohy, bolely mě hlava, proste jak kdybych to těžce přehnala. Co si myslíte, Jit k doktorovi a bez alespoň pořádného odběru krve neodejit? Nějak tuším, ze bych zas mohla odejít s něčím takovým, ze to by z toho měl každý a mám celkové zvolnit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

384
30.11.19 21:37

No, tělo se ti asi snaží něco naznačit, rozhodně bych to neignorovala! Tlučení srdce, bolesti hlavy, nepravidelný tep, to je prostě divný a dít se to nemá… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8520
30.11.19 22:02

Běž k lékaři, praktikovi. Pokud to takto popíšeš, nevěřím, že na to nezareaguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3174
30.11.19 22:28

Určitě zajít k dr. A zkusila bych doplnit železo a hořčík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3090
30.11.19 23:47

Kamarádka se podobně cítila, kdyz mela pozitivní plicní chlamydie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama