Únik moče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:46
Únik moče

Dobrý den mám 27 let a mám únik moče, když jsem nemocná je to horší při kašli uniká hodně, máte prosím zkušenosti jak to řešit prosím. Máte to taky někdo? Je to velmi nepříjemné.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:57

Jsem ještě o 3 roky mladší než ty a podobný problém mě trápí taky :oops: zatím jen vždy po wc poskládám kus toaletního papíru a vložím do kalhotek :oops: protože asi do dvou minut po wc ze mě ještě trocha vyteče :nevim:

cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 26.11.18 21:11

A co na to lekar? Nestacil by ten drobny chirurgicky zakrok, kdy se paskem podlozi mocova trubice?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 21:36
@Anonymní píše:
Dobrý den mám 27 let a mám únik moče, když jsem nemocná je to horší při kašli uniká hodně, máte prosím zkušenosti jak to řešit prosím. Máte to taky někdo? Je to velmi nepříjemné.
@Anonymní píše:
Jsem ještě o 3 roky mladší než ty a podobný problém mě trápí taky :oops: zatím jen vždy po wc poskládám kus toaletního papíru a vložím do kalhotek :oops: protože asi do dvou minut po wc ze mě ještě trocha vyteče :nevim:

Mohu se zeptat? A od kolika let vás to trápí?

alifie
Extra třída :D 12819 příspěvků 26.11.18 21:38

Pomáhají cviky na posílení pánevního dna, ale chce to cvičit pravidelně a dlouhodobě = nepřestat, když problém vymizí (protože se jinak zase vrátí :zed: ).

Keshi
Závislačka 2729 příspěvků 26.11.18 21:57

Zkusit cvičit pánevní dno. Ano i kuličky jsou bezva pomocník. Každopádně konzultovat i s lékařem. ;)

Ou
Kelišová 5462 příspěvků 26.11.18 21:58

Máš povolené pánevní dno, začni cvičit. Ideálně i se cviky na srovnáná dysbalancí v pánvi a se zády.

https://www.musimcasto.cz/…ni-informace

https://www.youtube.com/watch?…

případně začni cvičit podle Mojžíšové, nebo hormonální jógu, pilates zaměřené na pánevní oblast a nebo třeba mohenodžáro, či si pořiď vaginální vajíčko a cvič s ním.

Výhodou je, že kromě úniku moči se ti zlepší problémy s menstruací a zvýší se ti kvalita prožitku ze sexu.

cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 27.11.18 06:16

Holky, nechci byt pesimisticka, ale ony jenom ty cviky ve vetsine pripadu nepomuzou. Pokud k uniku dochazi, musi to resit lekar. Cviceni pusobi pouze podpurne.

alifie
Extra třída :D 12819 příspěvků 27.11.18 11:48
@cecetka píše:
Holky, nechci byt pesimisticka, ale ony jenom ty cviky ve vetsine pripadu nepomuzou. Pokud k uniku dochazi, musi to resit lekar. Cviceni pusobi pouze podpurne.

Mně stačil týden chození po horách na dovolené - a bylo po problému. Po návratu zpět k práci kancelářské krysy se po pár týdnech problémy vrátily, po další „chodící dovolené“ problémy zase zmizely. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >