Uplně nesmyslné hádky, proč?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.7.22 09:04

Uplně nesmyslné hádky, proč?

Ahoj, nedá mi to musím to sem napsat.
Včera jsme se chtěli jet s přítelem podívat na koupák. Souhlasila jsem, vybrala místo a navrhla jsem že by jsme vzali mou kamarádku a jeho sestru které trčely doma a věděla jsem že by rády jeli. Souhlasil a pro obě jsme jeli až domů.
Koupák super, byli jsme tam celé odpoledne a a po cestě jsme míjeli levandulovou farmu, přičemž přítel nadhodil že jsme se tam mohli jet podívat.
Při cestě nazpátek jsem řekla že tam nechci, že mám doma povinnosti-chtěla jsem dělat marmeládu a všichni v autě mě začali přemlouvat ať se na to vykašlu apod. Řekla jsem že na to kašlat nebudu, a o tu farmu nestojím a všichni v autě se na mě urazili a celou cestu nemluvili, s přítelem doma pak hádka že kazím zábavu 8o.
Nebylo to poprvé co mi vyčetl docela hloupost.
Ty holky zase naštvali mě že jsme pro ně jeli a ještě si vymýšleli kam chtějí a co tam chtějí.
Mě někdo vzít ať nemusím dřepit doma tak jsem vděčná. Ještě měla segra řeči že příště už nic 8o.
Poslední měsíce jsem měla zaměstnání plné stresu, vracela jsem se pozdě večer, na domácnost nebyl čas, v týdnu jsem skončila a dávám vše dokupy, k tomu jsem si chtěla zpříjemnit víkend a takto to dopadlo.. :roll:

Příspěvek upraven 04.07.22 v 09:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.7.22 09:11
@Monikas143 píše:
Včera jsme se chtěli jet s přítelem podívat na koupák. Souhlasila jsem, vybrala místo a navrhla jsem že by jsme vzali mou kamarádku a jeho sestru které trčely doma a věděla jsem že by rády jeli. Souhlasil a pro obě jsme jeli až domů.
Koupák super, byli jsme tam celé odpoledne a a po cestě jsme míjeli levandulovou farmu, přičemž přítel nadhodil že jsme se tam mohli jet podívat.
Při cestě nazpátek jsem řekla že tam nechci, že mám doma povinnosti-chtěla jsem dělat marmeládu a všichni v autě mě začali přemlouvat ať se na to vykašlu apod. Řekla jsem že na to kašlat nebudu, a o tu farmu nestojím a všichni v autě se na mě urazili a celou cestu nemluvili, s přítelem doma pak hádka že kazím zábavu 8o.
Ty holky zase naštvali mě že jsme pro ně jeli a ještě si vymýšleli kam chtějí a co tam chtějí.
Mě někdo vzít ať nemusím dřepit doma tak jsem vděčná. Ještě měla segra řeči že příště už nic 8o.
Poslední měsíce jsem měla zaměstnání plné stresu, vracela jsem se pozdě večer, na domácnost nebyl čas, v týdnu jsem skončila a dávám vše dokupy, k tomu jsem si chtěla zpříjemnit víkend a takto to dopadlo.. :roll:
Žabomyší války kvůli malichernostem, naprosto nesmyslné a zbytečné. Naučte se spolu efektivně komunikovat, ušetříte si tím většinu problémů.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 09:11

Zakladatelko já chápu jak tebe tak i tu druhou stranu. Chápu je že to třeba chtěli vidět tu farmu ale chápu i tebe že jsi měla doma nějaké povinnosti. Kdo taky nemá že. :roll: Ale taky mě hrozně štvou tyhle hádky kvůli blbostem. Ještě mě napadá jestli si to třeba neřekla nějak naštvaně? Ono hrozně záleží jednak na tónu hlasu a jednak jak to člověk prostě celkově podá :think:
Já chápu že ti to třeba otrávilo ten den ale věř mi že se na tuhle hádku brzy zapomene a příští týden už se to třeba vyvede líp když se to prostě domluví atd. Jinak ale souhlasím s tím že ty holky mohly být taky trochu vděčnější protože jak píšeš mě kdyby někdo vytáhl ven abych nemusela trčet doma a někam mě odvezl tak bych se chovala prostě vděčneji z principu ;) Ale někteří lidé zase všechno berou jako samozřejmost to je o povaze. :think: Netrap se tím už :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27342
4.7.22 09:14

No, hroznej chlap, příšerný kamarádky…….holka, já tě lituju. Já chápu, že marmeláda a domácnost je mnohem, mnohem důležitější než zážitek z levandulové farmy, zvlášť teď, když levandule kvete, je plná motýlů a broučků a voní tak, že by se v tom člověk utopil.
Za trest bych je nepozvala na tvoje sedmdesátiny, který nejspíš slavíš příští týden, viď….. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
4.7.22 09:14

Taky bych na tebe byla naštvaná. Vyvalovat se na koupáku celé odpoledne, to ti nevadilo, to marmeláda počká. Ale zastavit se na čtvrt hodiny na levandulové farmě, to už je strašný problém. Jo, dle mě jsi zkazila zábavu ty. Ale jinak - hádka o prdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2991
4.7.22 09:15
@Monikas143 píše:
Poslední měsíce jsem měla zaměstnání plné stresu, vracela jsem se pozdě večer, na domácnost nebyl čas, v týdnu jsem skončila a dávám vše dokupy, k tomu jsem si chtěla zpříjemnit víkend a takto to dopadlo.. :roll:

Tak my hodně často po cestě z výletu, když míjíme zajímavé místo, tak si uděláme ještě další menší neplánovaný výlet a navštívíme další pěkné místo.
Nadhodil to přítel ne holky, takže být na ně naštvaná je blbost…
A je lepší zpříjemnit si víkend pěkným odpočinkem než děláním povinnosti doma.
Takže si myslím, že naštván by měl být spíš přítel a že děláš zbytečné dusno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
4.7.22 09:19
@Janli píše:
No, hroznej chlap, příšerný kamarádky…….holka, já tě lituju. Já chápu, že marmeláda a domácnost je mnohem, mnohem důležitější než zážitek z levandulové farmy, zvlášť teď, když levandule kvete, je plná motýlů a broučků a voní tak, že by se v tom člověk utopil.
Za trest bych je nepozvala na tvoje sedmdesátiny, který nejspíš slavíš příští týden, viď….. :hug:

Voe :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
4.7.22 09:20

Milá zakladatelko,
navrhla jsi Ty, že vezmete s sebou kámošku a ségru. Myslím, že není správné očekávat vděk, především je špatně vůbec něco očekávat.
Pokud by samy za Tebou přišly s žádostí, jestli je vezmete, ale v tomto případě..
Určitě se tím neuzirej, bude lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
4.7.22 09:27

Taky bych se na tebe nas.rala. 3 proti jedné… a ta jedna je sobec, která chce dělat marmeládu, místo toho, aby se na pár minut ještě zdržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59815
4.7.22 09:29

Ach ta puberta. Má prázdniny. Marmeláda by určitě počkala. Tvoje reakce byla na úrovni rozmazleného parchanta. Ať příště vyrazí na koupaliště a levandule bez tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
4.7.22 09:32

Taky bych byla naštvaná na tebe… už se těšili… a nejdříve jsi s tím souhlasila…je třeba komunikovat… ok koukneme ale tedy pojdme dříve z koupaku musím dělat to a to.. a ne odkývat a pak vyhrotit a nejede se…žádné levandule…marmeláda se bude dělat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7550
4.7.22 09:34

@Monikas143 čekáš vděk a děkovačky. To nikdy nemůže přinést nic dobrého, taky nepřineslo.
Přítel ti nějak domácnost vyčítal?
Já teď tri roky studovala, práce, děti, do toho jsme se stěhovali. Domácnost šílená, ale rozhodně upřednostňuji rodinu, přátele a zážitek, před vysavačem. Jenže chápu, že můžeš mít priority jiné. Tudíž příště nikoho na výlet neber a buď sama.

Příspěvek upraven 04.07.22 v 13:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2991
4.7.22 09:35

@Monikas143 Jinak vzít sebou holky jsi navrhla ty a přítel souhlasil. Kdyby nesouhlasil byla by hádka ještě před odjezdem.
Takže jsi na oplatku mohla souhlasit ty, když přítel navrhnul levandule.
Holky do toho nemontuj a zkus se více radovat z přítomných maličkosti, dělat ústupky a neřešit povinnosti, které počkali už x hodin, o tu hodinu navíc by už se to nezbláznilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 09:59

V podstatě souhlasím s těmi, kdo by vyrazili na farmu, protože kvetoucí levandule je prostě nádherná, já bych to tak udělala. Ale zkusím se na to podívat i jinak.

Zakladatelka je z předchozí doby utahaná fyzicky i psychicky a v tu danou chvíli toho měla prostě až nad hlavu, kdo z nás to někdy nezažil. Vidím to tak, že v tu chvíli uměla, třeba i ne moc šikovně a diplomaticky, vytyčit a uhájit svoji hranici, i když tím namíchla celé auto. Zkusme zaměnit návštěvu levandulové farmy za cokoliv, co máme dělat, protože to ti ostatní chtějí a nám to podle jejich názoru udělá dobře, i když my to tak zrovna nevnímáme, nebo nám přece vůbec nic neudělá, když uhneme a přizpůsobíme se, i když toho v daný okamžik máme plné krovky (dosaďte sami, co vás štve, že musíte, protože manžel, tcháni, sousedi atp.). Jo levandule je fajn a určitě můžu mít oprávněný dojem, že by tam zakladatelce bylo děsně dobře a moc by jí to pomohlo, ale to si můžu myslet já, pokud to tak necítí ona, sorry. A jen proto, že někam nechce, není vadná, neochotná ani sobecká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
4.7.22 10:01

Přítel má pravdu. Fakt kazíš zábavu :nevim: marmeláda by tu půl hodinu vydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat