Žárlím, štve mě to

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.7.22 23:34

Žárlím, štve mi

Ahoj holky, doufám ze tady najdu snad i pochopení. Ale úplně nejvíc potřebuju pohled na věc od někoho nestranného, protože vůbec nevím, jestli nepřehánim..
S přítelem jsme krátce, dva měsíce, ale známe se už několik let. Od středy byl na jedné akci s kamarády, vracel se dnes, psali jsme si jen v tu středu když dorazil a pak jsem mu psala když jsem viděla fotku, kde se s jednou slečnou, kterou znám, objímá, tak jsem si rejpla,,Mně ani nenapíšeš ale s XX objímačky?” A on mi odepsal něco co mě teda dorazilo, vím, ze byl opilý. Ale bylo to, že celý život jsou do sebe platonicky zamilovaní, normálně se objímají, oslovují se lásko, apod, ale nic spolu nikdy neměli. Ona má také přítele. Ale stejně.. mě tahle zpráva zamrzela. Pak jsme si už nepsali, nevyjadrovala jsem se na to.
Dnes se vraceli s klukama. Čekala jsem že se ozve, že se uvidíme, celý den jsem čekala a nic. Tak jsem mu teď napsala.. že se ani neozve, že jestli už se vrátili.
A on že mě chtěl hrozne vidět, ale bál se, jestli nejsem naštvaná skrz to co napsal a tak radši nepsal. Na to mi napsal že jsou s klukama v hospodě, kterou vlastní (náhodou :roll: ) táta tý jeho “platonický lásky”. Jsem taková naštvaná, pak mi píše zprávy jak jsem jediná na kom mu záleží ale z toho chování mi to nepřijde, nebo jen přeháním? Já nevím.. holky co myslíte. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2164
3.7.22 23:38

Myslím, že vám to nedopadne a nemá smysl to prodlužovat. Stejně to skončí a kdyby to bylo aspoň hezké, ale takhle to nemá vůbec smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
3.7.22 23:41

Nepřeháníš! Jak já nemám ráda žárlivost, tak tady bude asi oprávněná. Přítel je zaláskovaný jinde. A ty v jeho životě rozhodně nejsi na prvním místě. Když se slečna rozjede poběží za ní. Nebo je klidně možné, že když se potkají užijí si spolu. Ale každý má jinak partnera.
Holka jsi asi mladičká. Takže rada do života. Tohle si nedělej. Zbytečně by jsi se užírala žárlivostí až by tě zničila.
Pošli ho do oběhu a najdi si někoho pro koho budeš na prvním místě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
3.7.22 23:58

O tom znám písničku!

https://www.youtube.com/watch?…

Jinak bych ho pustila k vodě a našla si někoho, pro koho budeš ty ta pravá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8308
4.7.22 08:46

Ahoj,
tu fotku jsi někde sama vyhledala, nebo jak ses k ní dostala?
Pokud jsi měla nutkání sjíždět někde fotky, tak to opravdu není dobrý a měla by ses pokusit to odnaučit. Jste spolu krátce, člověk je plný emocí, toho druhého poznává po nové stránce, takže se to pochopit dá, že tě zajímá, jak se chová když nejste přímo spolu… Ale žena má také kolegy, kamarády, které třeba obejme, nebo si s nimi zatančí, dělala to vždycky, dávno předtím, než jsem ji přišel do života, taky jsem se musel,,naučit," že to není žádné ohrožení toho, co je mezi námi dvěma… A dnes to beru jako normální součást její osobnosti, její způsob komunikace s blízkými přáteli, prostě úplně normálně, jako kdyby někomu podala ruku, a nic jiného to skutečně neznamená a nijak to do našeho vztahu nezasahuje. Tak třeba je to podobný případ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 09:00
@Premek_Orac píše:
Ahoj,
tu fotku jsi někde sama vyhledala, nebo jak ses k ní dostala?
Pokud jsi měla nutkání sjíždět někde fotky, tak to opravdu není dobrý a měla by ses pokusit to odnaučit. Jste spolu krátce, člověk je plný emocí, toho druhého poznává po nové stránce, takže se to pochopit dá, že tě zajímá, jak se chová když nejste přímo spolu… Ale žena má také kolegy, kamarády, které třeba obejme, nebo si s nimi zatančí, dělala to vždycky, dávno předtím, než jsem ji přišel do života, taky jsem se musel,,naučit," že to není žádné ohrožení toho, co je mezi námi dvěma… A dnes to beru jako normální součást její osobnosti, její způsob komunikace s blízkými přáteli, prostě úplně normálně, jako kdyby někomu podala ruku, a nic jiného to skutečně neznamená a nijak to do našeho vztahu nezasahuje. Tak třeba je to podobný případ.

Ne, tu fotku jsem viděla na sociální síti, kterou používám běžně, nijak jsem neslídila. :roll: a nebylo to normální objetí, bylo to takové to romantické, ne jako když se obejmou dva kamarádi, ale ona jeho za ramena, on ji za pas a níž. A mě ani moc nejde o objetí, to nejsem taková žárlivka, štve mě co mi napsal a že potom co přijel domů jsme se ani neviděli a ani spolu nekomunikujem. Přitom jsme se loučili jak se říká,,plný lásky”.

• Citovat
  • Nahlásit
261
4.7.22 10:14

Kopni ho do zadku a hledej někoho, kdo má minulost vyřešenou a nemá platonické lásky.
Jestli po dvou měsících je schopen mít platonickou lásku jinde, tak za deset let vztahu bude dělat co :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8308
4.7.22 10:39
@Anonymní píše:
Ne, tu fotku jsem viděla na sociální síti, kterou používám běžně, nijak jsem neslídila. :roll: a nebylo to normální objetí, bylo to takové to romantické, ne jako když se obejmou dva kamarádi, ale ona jeho za ramena, on ji za pas a níž. A mě ani moc nejde o objetí, to nejsem taková žárlivka, štve mě co mi napsal a že potom co přijel domů jsme se ani neviděli a ani spolu nekomunikujem. Přitom jsme se loučili jak se říká,,plný lásky”.

To je samozřejmě ta lepší varianta, že ty fotky nevyhledáváš.
No jsou to Tvoje pocity, asi bych je prostě příteli popsal, takové jaké jsou, jak je cítíš, včetně pocitu, že ti chybí komunikace, kontakt, protože aby své chování třeba upravil, potřebuje vědět, jaké pocity to v Tobě vyvolává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
4.7.22 12:14

Myslím, že přeháníš. A rada do budoucna: nezačínej každou zprávu: ani nenapíšeš-je to děsivý!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10526
4.7.22 12:21

Bacha, některý situace si my ženy dost romantizujeme, takže nejhorší nám přijde pocit, že by chlap měl někde nějakou neopětovanu lásku, nejlíp už od školky, na kterou myslí ve dne v noci, praská mu srdce a je vlastně nešťastnej…tak to vidíme my, jak v romantickém filmu…a on myslí na to, proč moucha leze po stropě a nespadne… :nevim: možná ty pocity, které tam jsou, jsou hlavně tvoje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
4.7.22 12:24

Hele v 15. je tohle normální. Až dospějete byl by to asi problém, ale teď to neřeš a užívej si. Určitě si časem najdete oba toho pravého…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
4.7.22 12:26

I když nechápu, když je někdo ve vztahu, proč musí hned na soc. sítě vylepovat, jak se objímá s jinou a to se ještě ani nestihl z té akce vrátit domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110310
4.7.22 12:28
@Rosebery píše:
Myslím, že přeháníš. A rada do budoucna: nezačínej každou zprávu: ani nenapíšeš-je to děsivý!

Ale nepřehání. Přítel jí oznámí že už dlouho se navzájem miluje s jinou a ona přehání? Přiznám se, že mě by to vadilo taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10526
4.7.22 12:30
@Rosebery píše:
I když nechápu, když je někdo ve vztahu, proč musí hned na soc. sítě vylepovat, jak se objímá s jinou a to se ještě ani nestihl z té akce vrátit domů.

asi to tam vylepil někdo další ne, společnej známej třeba…to budou ještě nějací mlaďoši… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
4.7.22 12:34
@Tarinka píše:
asi to tam vylepil někdo další ne, společnej známej třeba…to budou ještě nějací mlaďoši… :)

asi ano :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat