Úplně suchá plena

106
15.2.16 06:48

úplně suchá plena

Ahoj holky, určitě si o mě budete myslet, že jsem praštěná, ale dnes mě opět vyděsilo, že malá ani jednou za noc nečůrá. Dceři je čerstvě 9 měsíců a dostává čistou plenku okolo 19:30-20 hodiny po koupání. Přes noc se stále budí tak 3-4×, z toho cca 2× na kojení, napije se a spí se dále. Někdy je plenka ráno počůraná, ale už se mi stalo - třeba dnes, že při přebalení je plenka úplně suchá, tzn, do cca 5:00. Přes den má samozřejmě i jiné tekutiny a plen má počůraných přes den snad dost. Nevím jestli je to u starších kojenců normální, ale opravdu mám strach, aby nebyla dehydrovaná. Děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

209
15.2.16 06:58

Syn má skoro 5 m a poslední měsíc přez noc má počůranou plínu tak 2× do týdne. Ale potom si to přez den vynahradí, že ho musím přebalovat třeba i co hodinu a půl a nepřijde mi to nijak zvláštní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20713
15.2.16 07:35

Buď ráda, malá to taky tak měla a jak se odplenkovala na den, vzala jsem i noční a neměla jedinou nehodu. Takže je od dvou a něco odplenkovaná komplet. Takže taky nechápu diskuze typu jakou plenu na noc, všechny protékají :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
15.2.16 07:37

Podle me je to naopak super. Posad ji po probuzeni na nocnik a hned muzete slavit ;) Taky aspon uvidis, kolik toho vycura.

• Nahlásit
  • Citovat
35642
15.2.16 07:57

V pohode, buduje si biorytmy, to je dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28829
15.2.16 08:18

@leola
Je to normalni. Syn taky v noci necural a spustil to az po rannim mliku.
Ja se taky cca v tomhle veku radovala jak ho pak bude lehke odplenkovat.
Nicmene o pul roku pozdeji jiz vstaval rano zase s petikilkou :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
15.2.16 22:54

Děkuji, tak jsem se uklidnila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu