Úpravy na eMiminu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 22:12
Úpravy na emiminu

Chjoo načetl se mi nový vzhled na emiminu. Předtím to bylo lepší :( ale chápu že stránky asi potřebují změnu tak si snad zvyknu. Ale předtím to bylo lepší :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 15.08.18 22:17

Taky se mi zmena nelibi, ale dokazu se pod svuj nazor podepsat…

a12
Vesmírná mluvilka 32198 příspěvků 15.08.18 22:18

:zed: ty jo, zrovna koukam na mobilu co tam mam zas za chybu a ona to je naka novinka :pocitac: :zed: :cert: at uz s tim jdou do prdele, fakt :roll:

Zdenilda
Kecalka 282 příspěvků 15.08.18 22:20

Přidavam se…taky se mi novy vzhled nelíbí.Vadi mi kratky výčet novych diskuzí :)

a12
Vesmírná mluvilka 32198 příspěvků 15.08.18 22:21

Ja predtim jsem na mobilu klikla na logo emimina a krasne jsem videla novy temata.. A ted par temat :roll: jo, je to jen par kliku na vic, ale proc je delat kdyz predtim to bylo tak prehledny :roll:

a12
Vesmírná mluvilka 32198 příspěvků 15.08.18 22:21
@Zdenilda píše:
Přidavam se…taky se mi novy vzhled nelíbí.Vadi mi kratky výčet novych diskuzí :)

Presne tak :pankac: musis si rozkliknout dalsi a pak znovu klikat abys videla jen novy :roll:

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 15.08.18 22:21

tak já ještě nic nevidim - naštěstí :cert:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 15.08.18 22:22
@Anonymní píše:
Chjoo načetl se mi nový vzhled na emiminu. Předtím to bylo lepší :( ale chápu že stránky asi potřebují změnu tak si snad zvyknu. Ale předtím to bylo lepší :palec:

No taky na to koukam. Pred chvili se mi to preplo :zed:
Tech pet a pul diskuzi, to je na prd :roll:
A kdyby aspon vyjeli vsechny diskuze, resp.zalozena temata. Ne jen hlavni kategorie :roll: @admin neuvazujete o tom? Jako to je pro klasicky web.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 15.08.18 22:24
@vertunka píše:
tak já ještě nic nevidim - naštěstí :cert:

To bud rada :lol: :lol: vsechny zmeny uplne k prdu. Akorat je dobry rozliseni anonymu a taky odklikavani neprectenych diskuzi. To je dobry :palec:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 15.08.18 22:27

@kacakaca příspěvek jsem založila já omlouvám se za anonym klikla jsem to omylem :kytka:

a12
Vesmírná mluvilka 32198 příspěvků 15.08.18 22:32
@mayecka píše:
@kacakaca příspěvek jsem založila já omlouvám se za anonym klikla jsem to omylem :kytka:

Ze ty si chtela kyticku? :lol:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 15.08.18 22:34

@a12 jooooo :mrgreen: :hug:

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 15.08.18 22:35
@mayecka píše:
@kacakaca příspěvek jsem založila já omlouvám se za anonym klikla jsem to omylem :kytka:

Aha, tady je posledni dobou anonymni kazdy dotaz i nazor, aniz by obsahoval jakoukoli intimni informaci.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2115 příspěvků 15.08.18 22:36

Aha, úpravy, já myslela, že ta moje stará šunka nezvládla pořádně načíst stránku :mrgreen:

Limi123
Závislačka 3529 příspěvků 15.08.18 22:37

Proc vidim na hlavni strance na mobilu tak malo diskusi??? :-( @admin co je to zase za nesmysl? To je stejne, jak kdyz jeden cas nebyly na hlavni strance videt denicky. Desne roztahane a obsah zadny.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >