Reklama

Úpravy na eMiminu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 22:12
Úpravy na emiminu

Chjoo načetl se mi nový vzhled na emiminu. Předtím to bylo lepší :( ale chápu že stránky asi potřebují změnu tak si snad zvyknu. Ale předtím to bylo lepší :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 15.08.18 22:17

Taky se mi zmena nelibi, ale dokazu se pod svuj nazor podepsat…

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 30516 příspěvků 15.08.18 22:18

:zed: ty jo, zrovna koukam na mobilu co tam mam zas za chybu a ona to je naka novinka :pocitac: :zed: :cert: at uz s tim jdou do prdele, fakt :roll:

Zdenilda
Kecalka 282 příspěvků 15.08.18 22:20

Přidavam se…taky se mi novy vzhled nelíbí.Vadi mi kratky výčet novych diskuzí :)

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 30516 příspěvků 15.08.18 22:21

Ja predtim jsem na mobilu klikla na logo emimina a krasne jsem videla novy temata.. A ted par temat :roll: jo, je to jen par kliku na vic, ale proc je delat kdyz predtim to bylo tak prehledny :roll:

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 30516 příspěvků 15.08.18 22:21
@Zdenilda píše:
Přidavam se…taky se mi novy vzhled nelíbí.Vadi mi kratky výčet novych diskuzí :)

Presne tak :pankac: musis si rozkliknout dalsi a pak znovu klikat abys videla jen novy :roll:

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 15.08.18 22:21

tak já ještě nic nevidim - naštěstí :cert:

TopSecret
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 15.08.18 22:22
@Anonymní píše:
Chjoo načetl se mi nový vzhled na emiminu. Předtím to bylo lepší :( ale chápu že stránky asi potřebují změnu tak si snad zvyknu. Ale předtím to bylo lepší :palec:

No taky na to koukam. Pred chvili se mi to preplo :zed:
Tech pet a pul diskuzi, to je na prd :roll:
A kdyby aspon vyjeli vsechny diskuze, resp.zalozena temata. Ne jen hlavni kategorie :roll: @admin neuvazujete o tom? Jako to je pro klasicky web.

TopSecret
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 15.08.18 22:24
@vertunka píše:
tak já ještě nic nevidim - naštěstí :cert:

To bud rada :lol: :lol: vsechny zmeny uplne k prdu. Akorat je dobry rozliseni anonymu a taky odklikavani neprectenych diskuzi. To je dobry :palec:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 15.08.18 22:27

@kacakaca příspěvek jsem založila já omlouvám se za anonym klikla jsem to omylem :kytka:

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 30516 příspěvků 15.08.18 22:32
@mayecka píše:
@kacakaca příspěvek jsem založila já omlouvám se za anonym klikla jsem to omylem :kytka:

Ze ty si chtela kyticku? :lol:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 15.08.18 22:34

@a12 jooooo :mrgreen: :hug:

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 15.08.18 22:35
@mayecka píše:
@kacakaca příspěvek jsem založila já omlouvám se za anonym klikla jsem to omylem :kytka:

Aha, tady je posledni dobou anonymni kazdy dotaz i nazor, aniz by obsahoval jakoukoli intimni informaci.

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 15.08.18 22:36

Aha, úpravy, já myslela, že ta moje stará šunka nezvládla pořádně načíst stránku :mrgreen:

Limi123
Závislačka 3047 příspěvků 15.08.18 22:37

Proc vidim na hlavni strance na mobilu tak malo diskusi??? :-( @admin co je to zase za nesmysl? To je stejne, jak kdyz jeden cas nebyly na hlavni strance videt denicky. Desne roztahane a obsah zadny.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama