Reklama

Ikonka u anonymu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fazulina
Závislačka 3398 příspěvků 08.08.18 07:36
Ikonka u anonymu

Zdravím, to je teď nějaká novinka, že anonymní mají jakousi květinovou ikonku? Ne, že by to bylo kdovíjak důležité, ale je to poměrně rušivé, protože ty kytky jsou pořád stejné a vypadá to, že všechno píše jen jedna a ta samá anonymní:-).

Tak jak to bylo předtím, to bylo podle mě lepší:-)…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10251 příspěvků 08.08.18 07:38
@Fazulina píše:
Zdravím, to je teď nějaká novinka, že anonymní mají jakousi květinovou ikonku? Ne, že by to bylo kdovíjak důležité, ale je to poměrně rušivé, protože ty kytky jsou pořád stejné a vypadá to, že všechno píše jen jedna a ta samá anonymní:-).Tak jak to bylo předtím, to bylo podle mě lepší:-)…

Jo, včera mě teda lehce zmátly.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 08.08.18 07:41

Mně se to líbí a dává mně to smysl. Občas jsem u těch divných diskusí měla pocit, že jeden anonym píše více různých odpovědí, to se teď alespoň vyfiltruje a diskuse s více anonymy bude přehlednější :palec:

passty
Povídálka 41 příspěvků 08.08.18 07:42

Jestli jsem to pochopila spravne, tak v rámci jedné diskuse má každý anonym svou květinku, a tím pádem lze rozlišit, který anonym co psal. Nefunguje to ale napříč diskuzemi. Mně to naopak přehledně připadá

sppo
Kecalka 166 příspěvků 08.08.18 07:42

@Fazulina Kytky nejsou porad stejne a pokud ano, pak to pise jedna a ta sama anonymni.

Janli
Kelišová 5362 příspěvků 08.08.18 07:42

Mě se to líbí. Volali jsme po odlišení anonymů, tak ho máme. Zbytek je jen o zvyku.

Fazulina
Závislačka 3398 příspěvků 08.08.18 07:47
@sppo píše:
@Fazulina Kytky nejsou porad stejne a pokud ano, pak to pise jedna a ta sama anonymni.

Kytky jsou stejné, ale u různých diskusí:

https://www.emimino.cz/…dmet-324468/
https://www.emimino.cz/…dicu-324473/

Nicméně, pokud to mělo sloužit jako odlišení anonymů v rámci jedné diskuse, tak OK.:-)

Mě to zmátlo třeba včera, kdy jsem si myslela, ty jo, jedna anonymní založila takových diskusí…

Russet
Extra třída :D 10251 příspěvků 08.08.18 07:50
@passty píše:
Jestli jsem to pochopila spravne, tak v rámci jedné diskuse má každý anonym svou květinku, a tím pádem lze rozlišit, který anonym co psal. Nefunguje to ale napříč diskuzemi. Mně to naopak přehledně připadá
@Fazulina píše:
Kytky jsou stejné, ale u různých diskusí:

https://www.emimino.cz/…dmet-324468/
https://www.emimino.cz/…dicu-324473/

Nicméně, pokud to mělo sloužit jako odlišení anonymů v rámci jedné diskuse, tak OK.:-)

Mě to zmátlo třeba včera, kdy jsem si myslela, ty jo, jedna anonymní založila takových diskusí…

Je to matoucí. Ikonek nemůže být tolikna pak se stane, že se dvě stejné v různých diskuzích objevi. Já bych anonymitu zrušila úplně.

Mango_Lassi
Extra třída :D 12887 příspěvků 08.08.18 07:51

První kytka je vždy tulipán a tak první anonymní v dané diskuzi vyfasuje vždy tulipán.
Druhá anonymní dostane slunečnici

Mango_Lassi
Extra třída :D 12887 příspěvků 08.08.18 07:53
@Russet píše:
Je to matoucí. Ikonek nemůže být tolikna pak se stane, že se dvě stejné v různých diskuzích objevi. Já bych anonymitu zrušila úplně.

Nevím, proč nepoužijí náhodné přidělování těch kytek v rámci jedné diskuze. Je to dost snadné udělat po technické stránce

magratka
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 08.08.18 07:57

Mně se to líbí. I to první přiřazení tulipánu mi přijde ok. Rychle mi tak došlo, že to přes více diskuzí není unikátní.
Tady je hezká přehlídka kytiček:
 https://www.emimino.cz/…sexu-324481/

warita
Kelišová 7380 příspěvků 08.08.18 08:02
@passty píše:

tak jsem to tak pochopila a vyhovuje mi to.

Napric diskuzemi to samozrejme nefunguje, to by tech kvetinek musely mit miliony.

Rekla bych, ze za chvilku zacnes tu kytku vnimat jako symbol anonymity a nebude ti to delat problemy. Otazka zvyku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:38

Kdyby to bylo tak, že každý má jeden druh květiny a „tím“ se vyjadřuje jeho anonymita, tak by to byla paráda, protože by si přestala jedna anonymní přitakávat sama svému anonymnímu tématu…Většinu když se na nějakou zakladatelku sesypou supi, tak se nááááhle objeví jedna další anonymní, která se zaklad. souhlasí a vzájemně se strašně podporují :D:D :D tak aspoň člověk pozná, kdo si z nás dělá srandu :D

Anonymně z „legračních“ důvodů :D

Pojďte všichni napsat jeden koment anonymně, ať víme, kolik kytek mají :D

ka2ka
Extra třída :D 12651 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 08:42
@Anonymní píše:
Kdyby to bylo tak, že každý má jeden druh květiny a „tím“ se vyjadřuje jeho anonymita, tak by to byla paráda, protože by si přestala jedna anonymní přitakávat sama svému anonymnímu tématu…Většinu když se na nějakou zakladatelku sesypou supi, tak se nááááhle objeví jedna další anonymní, která se zaklad. souhlasí a vzájemně se strašně podporují :D:D :D tak aspoň člověk pozná, kdo si z nás dělá srandu :D

Anonymně z „legračních“ důvodů :D

Pojďte všichni napsat jeden koment anonymně, ať víme, kolik kytek mají :D

15

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:42

Za mě je to dobrý nápad :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama