Uprostřed cyklu opět krvácím

72
3.6.16 07:56

Uprostřed cyklu opět krvácím

Ahoj holky, moc Vás prosím o radu,
15.jsem vysadila antikoncepci s tím ze se budeme snažit. 17.-21.byla MS, 22.,25,27,28,29.mazlení,2 dny nic, jenže pak jsem se probudila 1. a utrela čistou krev a teď mě doprovází už třetí den, klidně bych si troufla tvrdit, že je to silnější než menstruace toho 17., je jí víc, je čistá bez kousků,
Máte někdo zkušenost? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

532
3.6.16 08:06

Řekla bych, že toho 17.to nebyla MS, jen krvácení z vynechání jako mezi platíčky a normální MS máš až teď ;) ono se tělo bude teď chvíli rovnat a taky po antiko nemusí být MS už nikdy taková jako předtím :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5860
3.6.16 08:20

Počkej, až budeš mít další cyklus. Takže teď až to skončí, jestli bude dlouho klid. Po vysazení to menstruace nebyla, ale krvácení ze spádu, jako celou dobu braní HA.
A chvíli trvá, než se usadí normální menstruace.

Krom toho můžeš i špinit uprostřed cyklu při ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
3.6.16 08:31

Holky díky já o tom špinění při ovulaci slyšela ale když normálně krvácím a celkem dost tak jsem si říkala ze to nebude ono,

Mimoto jsem byla před dvěma rokama na interupci (čehož nesmírně lituji) a to jsem otěhotněla hned po nenačnutí dalšího platíčka a další MS nepřišla, tak jen doufám ze se nic nestalo neděje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
6.6.16 18:16

Tak jsem byla u doktora a ten mi nasel cystu kolem 3cm, nasazen norethisteron :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama