Snažení o první od září 2016

717
1.6.16 22:03

Snažení o první od září 2016

Ahoj vsem nastavajicim maminkam. Je tady nektera, ktera taky planuje snazeni o prvni miminko od zari 2016? My jsme se puvodne meli zacit snazit uz v lednu, ale nakonec bude v srpnu svatba, takze dohoda zni - po svatbe :-) Ja uz se hrozne tesim, v patek porodila kamaradka a byla jsem uplne dojata. Rada bych tady nasla kamaradky, se kterymi si muzeme vymenovat rady :-) Ahooj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3176
1.6.16 22:46

Ahojky :-) ja uz sice jedno miminko mam, ale v srpnu mame taky svatbu a hned po ni se chceme zacit snazit o druhe :-) a prvotni plan byl zacit az po silvestru, ale nakonec uz to zkusime driv :-) snad nevadi ze uz jednoho mrnouse mam :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
3.6.16 18:45

@RomanaBl Ahooj, vůbec nevadí, že už máš mrňouse, to je super! :) Já třeba nevím, jestli už mám teď - v červnu začít brát kyselinu listovou, nebo je ještě brzy? Co myslíš? Kdy máte termín svatby? Jestli se shodneme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
3.6.16 21:53

@ewanka jee tak moc dekuji :-) klidne uz s kyselinouistovou zacni :-) ta nicemu neskodi, spise naopak :-) ja jdu 13.6 k dr tak jsem zvedava zda uz to udeme nejak resit, proto o prvni mimco jsme se snazili dva roky skoro :-(… termin svatby mame 6.8 a vy? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
5.6.16 23:36

My máme termín až 27.8. a skoro nic zařízeno, takže celkem stres :-D Ale skad dobrý… Dva roky nešlo první mimčo? S tím mě vůbec nestraš! Čím to bylo? Budu moc držet palce, ať to tentokrát výjde napoprvé :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
11.6.16 20:08

Našel by se ještě někdo? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
24.7.16 09:45

Maminky, plánujete některá snažení o miminko od září? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11396
24.7.16 10:51

Ahoj. Ja sice nejsem presne tvuj pripad, ale loni v srpnu jsme se brali a v kvetnu jsme zapocali nejake pokusy o tehotenstvi. Jenze v cervnu mi zjistili neplodnost a ted v cervenci jsem se zacla lecit. Jde take o nase prvni dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11396
24.7.16 10:52
@ewanka píše:
@RomanaBl Ahooj, vůbec nevadí, že už máš mrňouse, to je super! :) Já třeba nevím, jestli už mám teď - v červnu začít brát kyselinu listovou, nebo je ještě brzy? Co myslíš? Kdy máte termín svatby? Jestli se shodneme…

Listovku urcite brat zacni :pankac: uvadi se, ze se s ni ma zacinat tri mesice pred pocetum. Tim nic nezkazis :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
25.7.16 10:42
@Lekninka91 píše:
Ahoj. Ja sice nejsem presne tvuj pripad, ale loni v srpnu jsme se brali a v kvetnu jsme zapocali nejake pokusy o tehotenstvi. Jenze v cervnu mi zjistili neplodnost a ted v cervenci jsem se zacla lecit. Jde take o nase prvni dite.

Jej, to je hrozný… Jaktože ti to zjistili tak rychle? Z měsíce na měsíc? My už se cca 3 roky vůbec nechráníme, celou dobu si říkám, že nevím, jestli je to normální - sice se přítel neudělá do mě, ale říkala jsem si, jestli je normální že za celou tu dobu mu to fakt neujelo… Tak doufám, že taky nebude problém s otěhotněním. Antikoncepci neberu už nějaké roky… Ach jo, to je fakt věda! :) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11396
25.7.16 15:27

@ewanka ja jsem v cervnu byla na preventivni prohlidce, proto se na to prislo tak rychle :) preju hodne stesti. :palec: no asi se pritel fakt umi hlidat :lol: i kdyz ja osobne prerusovanou souloz jako zpusob ochrany neuznavam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
27.7.16 10:59

@Lekninka91 Já to taky neuznávám, taky jsem celou dobu tajně doufala, že to jednou nevyjde a budu maminka, ale ono nikdy nic :D No tak uvidíme v září, jestli se zadaří hned napoprvé. Přítel tvrdí, že děti buď dělá nebo nedělá a že to vyjde hned :D Tak se trošku bojím, že budeme oba zklamaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11396
27.7.16 11:43

@ewanka hodne stesti :palec: kdyz uz je v planu svatba, je lepsi pockat po :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
31.7.16 15:43

@ewanka ber kyselinu listovou a vyvážená zdravá strava. S manželem jsme spolu pět let a během té doby jsem nic. nebrala a nechranili se. Začali jsme snažit nedávno a vyšlo to.Tak si myslím, že by v tom neměl být problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
1.8.16 07:57

@Reza.P Jéé to je super, díky moc. To mě uklidnilo :) Listovku už beru. A jak jsi daleko s těhotenstvím? Už víte jestli to bude holka nebo kluk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama