Urážka všech těšitelek?!

20.5.18 10:01

urážka všech těšitelek???!!!

Ahojky holky sem pěkně naštvaná. Doslechla sem se že si o nás ňáký pisálci povídají někde na internetu a pomlouvají tam všechny těhulky a těšitelky. Teď jsem ten článek četla a vůbec mi to neni příjemný jak může bejt někdo takovej a dělat si srandu z nás matek to snad něvědí jak těžký je rodičovství??? podle mě je to urážka nás všech co myslíte??!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7743
20.5.18 10:02

Že jsi moc vztahovačná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
20.5.18 10:03

Ach jo :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
12291
20.5.18 10:05

Sranda se da udelat z cehokoliv. Neni snad tema, ze ktereho by se neudelal treba jen vtip ( rakovina, postizeni, valka apod hruzy)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5792
20.5.18 10:06

A co jako?? Mne je dost obecne jedno, co si kdo o kom mysli, vc. me samotne, ale je fakt, ze nepouzivam infantilne-dementni vyrazy typu mimisek, snazilka, tulenicko atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.18 10:06

No nevim holky, mě ten článek zas tak vtipný nepřijde. Několikrát se tam hodně strefují, nevim jestli vám by to bylo moc příjemný www.avokada.cz/…i-prispevky/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
20.5.18 10:07

A co jako? Jsou i treba muzi kteri maji vyslovene odpor k tehotnym zenam.. existuji i taky holky obzvlast v puberte.

Ja si ze sebe delam legraci porad. Chce to nebrat se tak vazne a blbce a magory clovek potka vsude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
@Andělka1333 píše:
Ahojky holky sem pěkně naštvaná. Doslechla sem se že si o nás ňáký pisálci povídají někde na internetu a pomlouvají tam všechny těhulky a těšitelky. Teď jsem ten článek četla a vůbec mi to neni příjemný jak může bejt někdo takovej a dělat si srandu z nás matek to snad něvědí jak těžký je rodičovství??? podle mě je to urážka nás všech co myslíte??!!

Tak to tak neprozivej…je to tu verejne a zas takove dramo to nebylo…bylo by fajn kdyby sis to precetla a dala sem i odkaz, aby i ostatni uzivatele vedeli, coze te tak strasne pobourilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42892

Až mi slza ukápla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4145
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
20.5.18 10:08

To je fakt chabá propagace toho slabýho webu :roll:
a za b nevím, co je těšitelka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13875
20.5.18 10:09

Tvl doufám, že tě to urazilo na tolik, že si budeš dávat majzla na to co kde zveřejníš. at si píší články o čem potřebují, jestli ty jim k tomu dáš materiál je čistě tvoje věc, podle toho co kde zveřejníš a v jaké formě. další postřelená :roll: i já občas zveřejním na fb výstřižky těchto diskusí, ono to pobaví 8)

Příspěvek upraven 20.05.18 v 10:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
20.5.18 10:09

Ty máš problémy :mrgreen: Články o vykojených mozcích mě neuráží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16969
20.5.18 10:10

A byla jsi někdy v hospodě? Máš tušení jak nás drbou chlapi tam :mrgreen:? Mě teda nějaký ubožáci žíly netrhají… :nevim: Já se nestydím za to, jak se prezentuju. Pokud s tím máš problém, řeš svůj projev a sebeprezentaci, tak aby jsi se za ni sama nestyděla a nebudeš muset takový články vůbec řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
20.5.18 10:11
@Andělka1333 píše:
No nevim holky, mě ten článek zas tak vtipný nepřijde. Několikrát se tam hodně strefují, nevim jestli vám by to bylo moc příjemný www.avokada.cz/…i-prispevky/

No co na to rict. Tohle ale neni o tom, ze nekdo je tehotny ci se snazi i dite )) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama