Urazlivy partner

Anonymní
30.3.21 18:57

Urazlivy partner

Ahoj holky potřebuji od vás radu nebo aspoň nezávislý pohled z venku.. Před 10ti měsíci jsem se rozešla s manzelem, máme 2 deti, se kterými jsem se přestěhovala do bytu. Hned záhy poté jsem někoho poznala, dalo by se říct, že byl velice vytrvalý a neoblomny a prostě mě chtěl i s mymi detmi. Začali jsme přátelstvím a to samozřejmě vykřesalo v lásku. On v té době zadaný a z jiného města. To že byl zadaný jsem věděla, takže i proto jsem se tomu trochu bránila..s tou partnerkou má i dítě 6 let. Jenže mi stále nadbíhal a bral mě na výlety i s mymi detmi. Představil mě rodičům, s tím že s onou ženou jsou spíš jen spolubydlící.. Ok. Zacalo to být mezi námi vážné, byli jsme spolu prakticky denně i mě prespaval. Nakonec si našel bydlení poblíž a přestěhoval se od partnerky. Tam nějakou dobu žil ale jelikož jak říkám byli jsme spolu denně, tak jsem mu nabídla společné bydlení. Je velice hodný, chytrý, vtipný a máme spoustu společného. Začal mluvit o svatbě a o domku a že se mnou chce zestarnout. Ze mě hledal celý život. Ale ve mně prostě něco furt zvoní.. :?.. neumím to popsat. Mám furt takovou vnitřní nervozitu, časté průjmy..Nakonec si začal k nám brát i to jeho dítě, a tím začalo pro mě trochu peklo, neboť já to dítě nedávám. Nesedí mi. Dle mého je nevychovane, rozlitane, neposedne. Bylo to na mě asi dost znát. Neumím se pretvarovat, prostě ho nemám ráda. Jako by mi tady překáželo :( A najednou s tím i on. 3 deti a my dva v mém málem bytě. Několikrát sem si za ty měsíce u partnera všimla takových divnych agresivních sklonů, hlavně po alkoholu. Nejde pro sprosté slovo daleko, asi dvakrát udělal i scénu na jedné party, kde na mě řval že se chovám jako pi. a. druhý den byl v klidu a omluvil se..já na to nějak nemám, mám takový vnitřní strach. Před 10 lety sem měla kluka co mě bil a byl dost podobný tomuhle. A ve mně asi něco furt zvoní na poplach..bude mi 40, on je o pár let mladší a tak nějak na to nejsem zvedava. Pak jsou dny kdy jsme oba jak sluníčka a pak zase přijede jeho dítě a 3 dny sme oba nervni. A dnes přijel z práce že pojedem na výlet a ja pronesla nějakou pitominu, on mi to vrátil a já to chtěla začít řešit a on tady začal mít zatnute zuby, zrychlený dech, jakoby vnitřně penil, chodil sem a tam a na cigaro a já se úplně rozklepala. Říkám co ti je? A on beze slova odešel z bytu a odjel autem a my s detmai jen koukali z okna. Uz nepřijel a napsal mi že je na pivu a nepřijede. A já tady teď sedím a fakt se bojím zda se vrátí a co bude, protože tyhle zatnuty zuby a nervy už znám od svého ex který pak začal s fackama. Chytám úplnou paniku, přitom mě nikdy neuhodil. Ale vadí mi jak je hned nasupenej a vidím jak to v něm vaří. Nevím zda to radši hned neukoncit, nebo si to tak nebrat. K tomu to jeho dítě které nemám ráda ( on moje miluje ). Vlastně se kvůli mě všeho vzdal. Ale nelíbí se mi ty mé vnitřní poplachy. S manželem sem byla 7 let a tohle se nikdy nedělo. Žádný scény. Žádný strach z něj. Ale tohodle jsem se bala už nejednou, ačkoli mi nikdy nic neudělal- kromě nadávek v opilosti a vět typu dej mi pokoj, neser mě.. nejsem na to už zvykla. Ale bojím se ať se rozhodnu tak ci onak může to být chyba.. moc děkuji za názor.. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.3.21 19:08

Pokud to v tobě bije napoplach, tak to tě varuje instinkt, nemusí to být agresor typu mlátička, může být psychický agresor a to už je horší. Dávej si pozor a zkus si držet trochu odstup, i když v jednom bytě to může být náročný, sleduj ho pořádně, co ho dokáže vytočit, jak rychle se nasopí a jak se zklidňuje, chvíli buď pozorovatel a podle toho se rozhodni, věř mi, i kdyby se jen přetvařoval, tak v návalech jeho emocí se ti trochu otevře. Nebudu ti tady psát, okamžitě od něj odejdi, pokud tohle nedělá pravidelně tak ho nejspíš něco stresuje. Jen ho tiše pozoruj a podle toho konej tak, jak uznáš za vhodné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
30.3.21 19:09

Pokud z něho máš strach, Tak odejdi
Ulevi se ti, Taky bych nechtěla chlapa co mi nadává do pí.. Ci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1553
30.3.21 19:10

Ja bych se intuici ridila. A partnera, co takto resi problemy rozjodne nechtela. Ale nutno rict, he preferuju samkstatny zivot pred jakoukoli nevyhovujici formou vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
30.3.21 19:11

On se kvůli tobě ničeho nevzdal, on se na tebe pověsil a ty správně cítíš, že to je celé špatně. To jak miluje tvoje děti a tebe a nemůže bez tebe být… to jsou jen řeči, abys mu byla vděčná a zavázaná.
Ve chvíli, kdy začínáš mít z partnera nebo jeho reakce (je to jedno) strach, je nejvyšší čas to ukončit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2016
30.3.21 19:15

To se vážně ještě ptáš? Okamžitě bych to s ním skončila, zvlášť když je to jen přítel ani ne manžel a děti společné nemáte. Ten si tě neváží, jestli máš nějakou sebeúctu, tak ho pošleš do háje co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5279
30.3.21 19:17

Máš z něj strach to není dobrý. Ukončila bych to uleví se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2924
30.3.21 19:19

Tvůj instinkt je nejspíš správný. Kdo ví, jak to bylo s tou bývalou. Zdrhala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 19:19

@japolka pojmenovala si to asi správně. To je to co ve mně furt zvoní. Jak moc mě miluje a moje děti. Jak prý SPOLU všechno zvládnem. Přijde mi že má i nějaký problém se zenama. Většinu jich nesnáší, i jeho mamu. Já jsem prý nejlepší. Sama chvála pořád. Tak nějak celkově mi přijde že se ke mně rychle nasackoval. Všechno opravil. Nakoupil. A já ne a ne cítit vděk. Spíš divnej pocit. Ale zase je to mladej kluk.. Ale tahle reakce nervniho odchodu.. síla.. A moje deti tady furt stepujou kdy se vrátí a pojedeme na ten výlet. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
12
30.3.21 19:26

Tohle není a nebude dobré. Když teď zadupeš instinkt, který ti správně napovídá, že tady něco nehraje, později budeš moc litovat. Bude to minimálně hodně nevyrovnaný jedinec, možná i poněkud „psychopat“.K tomu dítě, co ti nesedne…Honem to utnout, vystrnadit ho ze života. On je nějaký důvod, proč tak kvalitně na svatbu, dům… nemusí to nutně být čistá láska. To „zvonění“ bych v sobě nevypinala, to se neděje jen tak. Strach do vztahu nepatří, obzvlášť ne v hezkých začátcích :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
30.3.21 19:29

Jezis, neni to muj ex😁
Promin, zlehcuji to. S podobnym jsem x let zila. Fyzicky mi neublizoval, furt jsem to omlouvala, ale byl to psychicky teror… Nikdy bych nedovolila, aby se to dotklo mych deti… Bud vymen zamky, nebo to zkuste probrat, ale signaly mas docela jasne. Bude te ukecavat, snazit se, ale pochybuji, ze se zmeni😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
30.3.21 19:37

Jste spolu jen pár měsíců a ty už máš průjmy a bojíš se. Umíš si představit, co bude za pár let? Samozřejmě že si chtěl tvoje děti získat, nejspíš docela plánovaně (normální chlap by po několika společných měsících mohl říct, že má děti rád, ale že je hned obě miluje je trochu teatrální). Kdyby ho ony rády neměly, neváhala bys s rozchodem. Takhle si vytvořil spojence.
Ale nervy máš ty, ty s ním budeš žít, pro tebe bude pořád těžší a těžší odejít.
Vždyť z toho vztahu nemáš radost, nemáš dobrý pocit, nenaplňuje tě, bojíš se…poslouchej svoje pocity a neobětuj se ani pro děti, ani z vděku, že ti opravil pračku a chce s tebou být. Ty cítíš, že ty to tak nemáš a v hloubi duše víš, že s ním být nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 19:40

Já bych potají kontaktovala jeho bývalou přítelkyni/matku jeho syna a zeptala se opatrně na případné kostlivce ve skříni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2385
30.3.21 19:42

Nevim co po sobě chcete. Největší chudaci jsou děti. Měla sis ho nechat jen na píchání, a ne si hrát hned na rodinku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
30.3.21 19:44

Tý jo po pár měsících známosti se chová teda divně. A já bych s někým z koho mám strach a nevím co čekat nemohla žít. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat