Reklama

Úřednická zkouška - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 15:21
úřednická zkouška-dotaz

Má prosím někdo zkušenost s úřednickou zkouškou? Konkrétně katastr a zeměměřictví.

Reklama

Reakce:

Blaninka32
Nováček 2 příspěvky 22.08.18 16:24

Mám ji rok a půl úspěšně za sebou.:) Odborná část je stejný princip jako maturita,vytáhneš si 3 otázky,pak máš čas si je připravit a teprve potom je povídáš před komisí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:31

@Blaninka32 Díky za info a přímo katastr? Jsou někde na netu odpovědi na základní část? Jak podrobně zkoušeli odbornou část?

Blaninka32
Nováček 2 příspěvky 22.08.18 21:12

Přímo.katastr.Tu obecnou část jsem zkoušela někde na netu,bylo to jako v autoškole,člověk se naučil správný odpovědi-zkus kouknout na www.zememeric.cz jestli to tam ještě bude. S odbornou částí podle mě záleží na komisi,ale :,( snad nikdo nechce vyhodit nového úředníka :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 15:43
@Blaninka32 píše:
Přímo.katastr.Tu obecnou část jsem zkoušela někde na netu,bylo to jako v autoškole,člověk se naučil správný odpovědi-zkus kouknout na www.zememeric.cz jestli to tam ještě bude. S odbornou částí podle mě záleží na komisi,ale :,( snad nikdo nechce vyhodit nového úředníka :)

Díky-našla jsem otázky s odpověďmi (základních 300) na Uložto…doufám, že to bude dobře.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >