Reklama

Urinal Akut

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jane.Jay
Kecalka 271 příspěvků 14.12.16 21:41
Urinal Akut

AHoj holky, jen bych se ráda zeptala - mohu užívat Urinal Akut i preventivně, nebo se bere jen při potížích? Nevíte? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 14.12.16 21:49

Preventivně stačí obyč Urinal, ne? :think: :nevim:

Jane.Jay
Kecalka 271 příspěvků 14.12.16 21:52

Mám doma Akut… Protože ten mám ozkoušenej, že mi pomáhá. Ale furt je to takový na hraně, že si nejsem úplně jistá, jestli se to rozjíždí nebo ne :D Ale píšou, že je to jen :nevim: doplněk stravy, tak by to nemělo vadit, když si ho vezmu ne?

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 14.12.16 22:03

Jo tak, no to si ho klidně vezmi, ničemu to neublíží.
Já myslela, že ho chceš koupit a užívat opravdu jen jako prevenci. Jestli cítíš, že by se mohlo něco chystat, tak raději nečekat.

Petája
Kecalka 432 příspěvků 14.12.16 22:04

Zkuste koupit UROVAL sirup, ten je vyborny, uziva se preventivne a mohou jen i tehotne a male deti. Uroval jsou take brusinky.

Jane.Jay
Kecalka 271 příspěvků 14.12.16 22:07

@Pipet - díky, tak já jdu zobat :) Jak jsem psala, nejsem si jistá, tak já ho radši vezmu :)
@Petája - na sirup mrknu, ty mám radši než tablety. :) Teď doma mám právě ten Urinal Akut a ten mi v počátcích zabral vždycky, tak už vždycky kupuju ten, když se objeví náznak :) Jen jsem právě nevěděla, zda se dá vzít preventivně, nebo až když je jisté, že tam nějaký zánět začíná..:)

Děkuju Vám, děvčata :) Jste zlaté :)

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 14.12.16 22:12

@Jane.Jay Tak je to jako sežrat misku brusinek (nebo kolik těch miligramů tam píšou :lol: ), klidně si zobni :mrgreen:

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 14.12.16 22:26

Mam sobrpu zkusenost uroval akut sirup.kdyz to na me jde vezmu a pomuze mi.

Jogrr
Závislačka 4211 příspěvků 14.12.16 22:46

Akut beru v zacatku, kdyz mam pocit, ze se mi neco rozjizdi.

Vendullinka
Kecalka 381 příspěvků 15.12.16 06:19

@Jane.Jay Pokud cítíš, že by se to mohlo rozjet, tak si dej. Ale jako prevenci doporučuji si koupit v lékárně brusinky v tabletách a užívat každý den..není to tak drahé, jako ten urinal..
Mám vlastní zkušenost s dlouhodobým užíváním a moc doporučuji ;)

Petája
Kecalka 432 příspěvků 15.12.16 17:39

Ja prave dlouhodobe beru ten Uroval, zapominam pit a presne poznam, kdyz jdu pak na zachod, ten,,blbej pocit", jako ze se mi chce a neni co…Tak si dam odmerku Urovalu a napiju se a preslo to vzdycky…Kdyz jsem jej nebrala, tak se mi pak rozjel paradni zanet…
Anebo si beru preventivne, kdyz je venku to vlhky, hnusny pocasi…

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 04.03.18 16:08

Může tablety Urinal Akut i 3,5-leté dítě? Je na nich napsáno od 12-ti let, ale v lékárně mi to pro malou doporučili. :think: :nevim:

sediza
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 04.03.18 16:23

Preventivně bych se toho nebála. Může se to i v těhotenství. Ale rozhodně tím nenahrazovat a neoddalovat lěčbu ATB v případě zanětu.

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 04.03.18 16:27

@sediza Já jsem byla s její močí už v pondělí, testy byly negativní. Už je to mnohem lepší, ale ne úplně dobrý. Zítra vezmu moč znovu, ale radši bych jí ještě něco dala…

sediza
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 04.03.18 16:30
@Genovesa píše:
@sediza Já jsem byla s její močí už v pondělí, testy byly negativní. Už je to mnohem lepší, ale ne úplně dobrý. Zítra vezmu moč znovu, ale radši bych jí ještě něco dala…

A delali kultivaci, nebo moč jen chemicky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel herec Milan Šimáček (†56). Zřejmě ho zabila rakovina jater

Během pondělní noci zemřel herec Milan Šimáček (†56), známý z filmů Černí... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama