Urvané dveře auta

2703
31.3.17 15:57

Urvané dveře auta

Ahoj. Projíždějí auto jedoucí normalne při prave straně cesty miji auto, kterému řidič otevře dveře, nevšimne si že kolem nekdo jede. Na obou autech je samozřejmě škoda. Či je to vina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16846
31.3.17 16:03

Logicky toho, kdo otevřel ty dveře, musí si zkontrolovat, zda je možné je otevřít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4944
31.3.17 16:09

Ajtakrajta

mohu mít dotaz?

jednou mi pod auto vletěl cyklista…ja uhybala autu co stálo na silnici a signalizovalo mi že má poruchu a že nejede dále…takže jsem jej opatrně pomalu objížděla, normálně blikala, v klidu a najednou mi do auta zleva vletěl cyklista, objížděl mě zleva a neviděl že auto přede mnou nejede, objel mě zezadu těsně zleva a jel rychle, neměla jsem šanci zareagovat

naštěstí se to stalo prakt. vestoje / mé auto jelo nula nula nic /…nic se nestalo, sesbíral se ze země a dobrý…ale dodneška mi vrtá hlavou kdo vlastně udělal tu hlavní chybu, já jsem cyklistu neviděla, najednou do mně vrazil zleva zezadu… :think:…a dodneška přemejšlim co jsem udělala blbě nebo ne??? :think:

kurnik aby měl jeden ještě přídatný oči vzádu…ale fakt vidět nebyl, dodneška nechápu kde se tam vzal :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16846
31.3.17 16:11
@Borrealis píše:
Ajtakrajta

mohu mít dotaz?

jednou mi pod auto vletěl cyklista…ja uhybala autu co stálo na silnici a signalizovalo mi že má poruchu a že nejede dále…takže jsem jej opatrně pomalu objížděla, normálně blikala, v klidu a najednou mi do auta zleva vletěl cyklista, objížděl mě zleva a neviděl že auto přede mnou nejede, objel mě zezadu těsně zleva a jel rychle, neměla jsem šanci zareagovat

naštěstí se to stalo prakt. vestoje / mé auto jelo nula nula nic /…nic se nestalo, sesbíral se ze země a dobrý…ale dodneška mi vrtá hlavou kdo vlastně udělal tu hlavní chybu, já jsem cyklistu neviděla, najednou do mně vrazil zleva zezadu… :think:…a dodneška přemejšlim co jsem udělala blbě nebo ne??? :think:

kurnik aby měl jeden ještě přídatný oči vzádu…ale fakt vidět nebyl, dodneška nechápu kde se tam vzal :roll:

Tvoje? Ty jsi předjížděla stojící auto, ale cyklista v tu chvíly předjížděl už tebe? Chápu to správně? Tak ty zas musíš koukat, jestli tě někdo nepředjíždí. Štěstí, že se nic nestalo, cyklisti jsou noční můra :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4944
31.3.17 16:16

Neee, jasně že jsem koukala, na zač. mého objíždění mě nikdo nepředjížděl…on jel rychle z kopce a doslova do mě zezádu vletěl…pak se mi i omlouval že jeho chyba ale fakt nevím…jasně že jsem čuměla ale nic nic, možná jsem jela zbytečně pomalu, najednou lup a vlevo na kapotě cyklista…resp. se válel po zemi…dodnes mi to popravdě jasný není..šiši…já se od nich držím tak daleko, raděj je nepředjedu a jedu za nima jak osel a pak toto… 8o

:roll:

jednou mi tam zase spadlo dítě…jedu po vsi po kostkách, vyloženě krokem, dítě jelo vzadu za rodičema, takovým tím stylem že nevíte zda spadne ihned nebo až za minutu, rodiče nečuměli, já oooooopatrně krokem a zdálky kolem něj a ono se rozpláclo jak dlouhý tak široký…těsně vedle mýho kola…děkovala jsem bohu a své intuici, v podstatě jsem věděla že se to stane a nic se děcku nestalo, ale stejně

rodiče si povšimli že spadlo až po chvíli, prostě pohodáááááá jazz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16846
31.3.17 16:22
@Borrealis píše:
Neee, jasně že jsem koukala, na zač. mého objíždění mě nikdo nepředjížděl…on jel rychle z kopce a doslova do mě zezádu vletěl…pak se mi i omlouval že jeho chyba ale fakt nevím…jasně že jsem čuměla ale nic nic, možná jsem jela zbytečně pomalu, najednou lup a vlevo na kapotě cyklista…resp. se válel po zemi…dodnes mi to popravdě jasný není..šiši…já se od nich držím tak daleko, raděj je nepředjedu a jedu za nima jak osel a pak toto… 8o

jednou mi tam zase spadlo dítě…jedu po vsi po kostkách, vyloženě krokem, dítě jelo vzadu za rodičema, takovým tím stylem že nevíte zda spadne ihned nebo až za minutu, rodiče nečuměli, já oooooopatrně krokem a zdálky kolem něj a ono se rozpláclo jak dlouhý tak široký…těsně vedle mýho kola…děkovala jsem bohu a své intuici, v podstatě jsem věděla že se to stane a nic se děcku nestalo, ale stejně

rodiče si povšimli že spadlo až po chvíli, prostě pohodáááááá jazz :roll:

No tak jestli jel rychle a neviděl tě :nevim: Hlavně že se mu nic nestalo, nicméně děti na silnici na kolech, to je ještě horší :roll: Někteří by zasloužili přes papulu, když už tam táhnu dítě, tak před sebou, ale já když to vidím, jak kolikrát balancují a sotva se udrží :zed: Miluju zimu a mráz, to je od nich klid :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
31.3.17 16:38

@araw Ale to zase lezou lidi a báby po silnici, kvůli tomu, že to je uklizené a na chodníku je udupaný sníh v kluziště. Takže, si člověk nevybere. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24787
31.3.17 16:39
@Borrealis píše:
Ajtakrajta

mohu mít dotaz?

kurnik aby měl jeden ještě přídatný oči vzádu…ale fakt vidět nebyl, dodneška nechápu kde se tam vzal :roll:

Kdyby se mu něco stalo, bylo by to na soudci. Byla jsem svědkem podobné nehody, jen sražený byl motorkář a nakonec to padlo na něj, i přes to, že skoro všichni svědci stáli za ním a řekli, že vybočilo auto v době, kdy on byl vedle něj a že jel přiměřenou rychlostí. Proti svědčil jen řidič co ho srazil a chlap z kamionu co držel basu s druhým řidičem z povolání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24787
31.3.17 16:40
@sim.04 píše:
@araw Ale to zase lezou lidi a báby po silnici, kvůli tomu, že to je uklizené a na chodníku je udupaný sníh v kluziště. Takže, si člověk nevybere. :zed:

Přesně tak a u nás nezmizí ani ti cyklisté. Nechápu, že na to lezou, a le jezdí jich tu plno furt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24787
31.3.17 16:42
@Nowuka2 píše:
Ahoj. Projíždějí auto jedoucí normalne při prave straně cesty miji auto, kterému řidič otevře dveře, nevšimne si že kolem nekdo jede. Na obou autech je samozřejmě škoda. Či je to vina?

Tohle je vina toho co otevřel dveře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4944
31.3.17 16:48

@araw @Aspera

díky moc!!! fakt díky!!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11566
31.3.17 17:12

Cyklisti jsou mazec :oops: :D To nás v autoškole vždycky instruktor upozorňoval, už si nepamatuju, kolik byla ta vzálenost, kterou je máme objíždět, kdyby zavrávorali nebo sebou flákli :roll: A s děckama bych snad jezdila jen po cyklistických stezkách. V dnešní době..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74962
31.3.17 18:45

@Lekninka91 Ta vzdálenost jeta maximální, která jde na dané silnici dosáhnout… tedy skoro levým kolem v levém pangejtu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat