Útlak loketního nervu

1575
30.8.21 01:30

útlak loketního nervu

Již jsem objednána na neurologii, ale termín až v říjnu.
Zajímají mě vaše zkušenosti.
Již několik let, cca 4 roky, trpím na brnění rukou při pokrčeném lokti, trápí mě to na pravé i levé ruce, brní mě malíček, prsteníček a prostředníček.
Po narovnání ruky to přejde.
Dost mě to vadí - při řízení auta musím každou chvíli ruku svěsit a protřepat. Při spaní (spím na boku nebo břiše) mě to budí a musím měnit polohy, když spí vedle muž a nemohu ruku natáhnout do prostoru vedle sebe, tak je to na prd.
Na netu se hojně píše o karpálech, ale o tomhle jsem našla jen články od doktorů, ale ne osobní zkušenosti pacientů.
Chci se připravit na to, co mě když tak čeká..:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1949
30.8.21 01:38

Mam to uz pres deset let, nic s tim nedelam. Pockam si na reakce. Jo a mne nejen brni, ale ty tri prsty necitim vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
30.8.21 01:47

@MadGirlNancy ja prave cetla, ze kdyz se to neresi, tak prave prijde clovek o cit v tech prstech a je tam riziko trvaleho poniceni toho nervu a to fakt nechci :zed: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
30.8.21 06:43

Měla jsem to jednorázově (několik dnů), bylo to hodně nepříjemné - i lehké dotknutí loktu bylo jako rána do brňavky. Podařilo se mi to zvládnout náhodou, ten den jsem několik hodin sekala sekačkou co hodně vibrovala ;-).
Jinak mi byl doporučený Aescin, to jsem již nestihla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
30.8.21 15:46
@MadGirlNancy píše:
Mam to uz pres deset let, nic s tim nedelam. Pockam si na reakce. Jo a mne nejen brni, ale ty tri prsty necitim vubec.

Mám to stejně, při pokrčené ruce v lokti mám po chvíli 3 prsty jako odumřené. Ale hned po narovnání se vrací cit. Je to nepříjemné, ale jinak žádné potíže nemám. Pracuju fyzicky a tam ruce fungují dobře, potíže jsou jen v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat