Utopený v rozvodu a "samotě"

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 15:06

Utopený v rozvodu a "samotě"

Holky, pomoc.

Po rozvodu s manželem a následném rozchodu s přítelem (nechtěl pokračovat on) jsem se začala stýkat (zatím bez sexu, je to čerstvé) s chlapíkem už 2× rozvedeným. U něj prostě klasika - rodina v mladém věku, pak kolem čtyřicítky asi druhá míza, o 20 let mladší manželka, která mu po cca 7 letech začala zahýbat. Byl rozvod, ona jde tvrdě po penězích a vydírá ho dětmi, respektive on je skrze děti vydíratelný. Docela adrenalin, co mají mezi sebou, on pak radši zaplatí, aby byl klid. Podotýkám, že mám verzi jen od něj.

Na prvním rande to nebylo moc pro slabé povahy - mluvil o „kamarádkách“, které má a s kterými jezdí na dovolenou - prý každý bydlí jinde, je to kvůli dětem, další kamarádku učí na kytaru, další přijde 1× za 14 dnů na víno (prý ve vší počestnosti). Pochopila jsem, že jsou to všechno ženy spíš ve věku jeho ženy. Chtěla jsem odejít, dušoval se, že s nimi opravdu nic nemá. A druhé téma bylo, jak se vlastně i mezi nimi cítí sám a chybí mu sex a vlastně neví, co má dělat. Měl několik nabídek být kamarádem s výhodami, to odmítl. No a pak byl další požadavek, že chce někoho na úrovni, protože je na to zvyklý. Jak jsem psala, slabší povahy by zdrhly, já si říkala, že si počkám. Takže výletujeme, pořád se to točí kolem těchto témat (je toho plný, protože čerstvé), ale už mluvíme i o tom, že se pojedeme podívat třeba na zaniklé německé vesnice, nebo do skal a tak.

Nespěchám, uvidíme, jen mě děsí ty kamarádky. Myslíte, že pokud by se z nás stali partneři, tak ho ty kamarádky přestanou zajímat? Už sonduje, jaké piju víno nebo co bych řekla na sportovní výlet s dětmi. Nejsem žárlivá, řadu věcí neřeším, ale být jen ta, co je jen na sex - to také nechci být.

Díky za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
289
14.11.21 15:13
@Anonymní píše:
Holky, pomoc.

Po rozvodu s manželem a následném rozchodu s přítelem (nechtěl pokračovat on) jsem se začala stýkat (zatím bez sexu, je to čerstvé) s chlapíkem už 2× rozvedeným. U něj prostě klasika - rodina v mladém věku, pak kolem čtyřicítky asi druhá míza, o 20 let mladší manželka, která mu po cca 7 letech začala zahýbat. Byl rozvod, ona jde tvrdě po penězích a vydírá ho dětmi, respektive on je skrze děti vydíratelný. Docela adrenalin, co mají mezi sebou, on pak radši zaplatí, aby byl klid. Podotýkám, že mám verzi jen od něj.

Na prvním rande to nebylo moc pro slabé povahy - mluvil o „kamarádkách“, které má a s kterými jezdí na dovolenou - prý každý bydlí jinde, je to kvůli dětem, další kamarádku učí na kytaru, další přijde 1× za 14 dnů na víno (prý ve vší počestnosti). Pochopila jsem, že jsou to všechno ženy spíš ve věku jeho ženy. Chtěla jsem odejít, dušoval se, že s nimi opravdu nic nemá. A druhé téma bylo, jak se vlastně i mezi nimi cítí sám a chybí mu sex a vlastně neví, co má dělat. Měl několik nabídek být kamarádem s výhodami, to odmítl. No a pak byl další požadavek, že chce někoho na úrovni, protože je na to zvyklý. Jak jsem psala, slabší povahy by zdrhly, já si říkala, že si počkám. Takže výletujeme, pořád se to točí kolem těchto témat (je toho plný, protože čerstvé), ale už mluvíme i o tom, že se pojedeme podívat třeba na zaniklé německé vesnice, nebo do skal a tak.

Nespěchám, uvidíme, jen mě děsí ty kamarádky. Myslíte, že pokud by se z nás stali partneři, tak ho ty kamarádky přestanou zajímat? Už sonduje, jaké piju víno nebo co bych řekla na sportovní výlet s dětmi. Nejsem žárlivá, řadu věcí neřeším, ale být jen ta, co je jen na sex - to také nechci být.

Díky za názory.

Double secondhand, good luck :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2396
14.11.21 15:15
@Anonymní píše:
Holky, pomoc.

Díky za názory.

Je až tak utopený, že neví, na kterou dřív skočit, jo? :mrgreen: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.21 15:18

Tohle podle mě nemůže dopadnout dobře. Z toho popisu to na mě působí, jako kdyby to byl ukřivděnej člověk, kterýmu celý život někdo háže klacky pod nohy. Kamarádek se podle mě nevzdá, ledaže by se do tebe fakt fest zamiloval, ale to mi taky nepřijde.

Můžu se mýlit, klidně se s ním stýkej, jestli je to fajn, ale sama bych do toho určitě citově neinvestovala a hledala jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
14.11.21 15:18

To je zase story;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9912
14.11.21 15:19

Topí se, ale v hloubce očí to nebude. Spíš krapet jižněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1608
14.11.21 15:19

Podle mě klasický obšourník co to zkouší na každou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
14.11.21 15:28

Ten příběh znáš jen z jeho strany, může být zkreslený. Kamarádky, i pokud by nebyly s výhodami, by časem vadily každé ženě. A navíc ty děti. To je pro silné nátury. Nikdy nebudeš na prvním místě. Často se bude točit vše kolem nich (i na úkor tvých potřeb), můžeš se často cítit jako páté kolo u vozu atd. Vím, o čem mluvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 15:35

Tak v této věkové kategorii jsou volní chlapi buď rozvedení nebo svobodní (ti svobodní mají fakt velký problém, vlastní zkušenost). Jedna známá po 10 letech rozvedla svého spolužáka a po svatbě zažívá doslova učebnicový teror manipulátora, že se po roce mluví o tom, že se rozvedou (to, co aktuálně se snaží vydržet, je daleko za hranicí).

Ideální samozřejmě, když jsou děti velké, ale tady ty děti mají 14 let a to dítě z prvního manželství 28 let. Taky mám děti a taky mě budou vždycky zajímat.

Holt prostě jsem neměla štěstí na to, abychom to s manželem zvládli spolu až do konce života.

• Citovat
  • Nahlásit
65200
14.11.21 15:36

Někdy si ti říkám, kde je vrchol naivity.. a pořád mě to překvapuje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
14.11.21 15:58

Bože, to je zoufalec :zed: :zed: :zed:.
Nemohla by sis na to výletování (to je strašné slovo) najít někoho méně zoufalého? Tohle je korunovaný blbec a to jsi o něm moc nenapsala.

Kamarádky ho budou samozřejmě zajímat dál, je rád v zájmu více žen najednou. Tobě bych radila najít si někoho normálního, pokud tedy nechceš dělat muži vrbu a kamarádku na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9059
14.11.21 16:03

Bych se bála, když je tak aktivní, jaké nemoci mi předá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1218
14.11.21 16:07

No ja ti nevim. Dvakrat rozvedeny a tobe na rande vypravi o kamaradkach. To bude nejakej hodne hloupej clovek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 16:09
@Anonymní píše:
Tak v této věkové kategorii jsou volní chlapi buď rozvedení nebo svobodní (ti svobodní mají fakt velký problém, vlastní zkušenost). Jedna známá po 10 letech rozvedla svého spolužáka a po svatbě zažívá doslova učebnicový teror manipulátora, že se po roce mluví o tom, že se rozvedou (to, co aktuálně se snaží vydržet, je daleko za hranicí).

Ideální samozřejmě, když jsou děti velké, ale tady ty děti mají 14 let a to dítě z prvního manželství 28 let. Taky mám děti a taky mě budou vždycky zajímat.

Holt prostě jsem neměla štěstí na to, abychom to s manželem zvládli spolu až do konce života.

já mám svobodného a jediný problém byl, že mu v mládí zemřela snoubenka. A další partnerku nehledal.

• Citovat
  • Nahlásit
10415
14.11.21 16:16
@Anonymní píše:
Holky, pomoc.

Díky za názory.

jací partneři, pasoval tě na kamarádku, které neustále vypráví o kamarádkách, které by rád osouložil. :mrgreen: A myslí si, že tě přesvědčí, jaká je na něj fronta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat