Utrogenstan a Prednison

Anonymní
11.3.10 12:21

Utrogenstan a Prednison

Chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo bral tyhle dva hormony na udržení těhu, jestli jste měly těhotenský příznaky. Mně mate, že mi skoro nic není, jen k večeru je mi špatně od žaludku a jsem unavená, přes den mi skoro nic není, prsa nebolí, nevolnosti žádný. Hroyně mně to mate, jestli zase není něco v háji. Omlouvám se za anonym, ale nechci, aby se tu zatím o tom vědělo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lucka1989
11.3.10 12:35

ja beru utrogestan, těhotenské přiznaky mam snad všechny od ranniho zvracení, palení žahy, bolesti prsou atd, ale mam kamaradku ta nema žadne těhotenské přiznaky brala utrogestan taky a ted začína 6 měsic a všechno v pohodě každe tělo reaguje jinak nesmiš se srovnavat s jinyma těhulkama

• Nahlásit
  • Citovat
4235
11.3.10 12:41

No jo když já jsem z toho už tak na nervy a navíc s tím Utrošem nemám vůbec žádný zkušenosti a mám za sebou už dvě ZT, tak asi zbytečně plaším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8049
11.3.10 12:50

Já brala oba zhruba do 14.tt. A když tak zpětně nad tím uvažuju, tak mi opravdu nebylo nijak zrovna těhotně. Byla jsem naprosto v pohodě. Ale po tom 3.měsíci mi bylo strašně na zvracení, ale nikdy jsem nezvracela. Kdyby jo, tak se uleví, ale nešlo to :nevim: (tak že by to bylo tím, že jsem to brát přestala?). No možné to je. Ale jak už psala Lucka- Každý je jiný a nemusí to nic znamenat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55261
11.3.10 13:23

Brala jsem utroš…asi do 12.týdne…
ale těhu příznaky????žádné,jen únava ze začátku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
11.3.10 14:23

Brala jsem je do 13tt, ale také jsem těhu příznaky nepozorovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6455
11.3.10 14:39

Ahojky brala jsem oboje
utrogestan do cca 17tt a prednison budu brát ještě týden-do 20tt
příznaky těhu jsem neměla vůbec žádné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
12.3.10 09:09

Ahoj! Utrogestan a Prednison znám. Utrouše ještě beru a s Prednisonem jsem před 14 dny skončila. Zrovna z utrogestanu jsem byla dost unavená, tak mi snížili dávku. Prednison oslabuje imunitu, takže na tebe může lehce skočit, kde co. Mě je tedy dost mizerně, od 6. týdne zvracím nejen ráno, takže ztrácím na váze, uvidíme 23. jak to vypadá, to jdu na kontrolu. Tak abych to shrnula, asi jeden týden u mě byl v pohodě. Takže ještě, že jsem zůstala doma. Jak se říká, každá prožívá těhu jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
18.3.10 12:27

Ahoj, já brala prednison, mám revmatoidní artritidu. Ale jak sem doktorovi oznámila těhu, bylo vysazeno, brala sem 5mg asi do 9. týdne. Nevolno mi je, ale spíš mám nízký tlak, klasické těhu nevolnosti nemám. Jsem ve 12. tydnu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama