Utrogestan ve 25. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eidamek
Povídálka 33 příspěvků 31.10.14 13:19
Utrogestan ve 25tt

Ahoj, bral jste někdo tyhle léky ve 2. nebo 3. trimestru? Zajímalo by mě, jestli vám změřili hladinu progesteronu a při nízké hodnotě předepsali utrogestan nebo rovnou předepsali při tuhnutí břicha, ale bez jiných obtížích. Moc se mi ty hormony brát nechce, prý mohou způsobit jaterní problémy u miminka.

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 13:22
@eidamek píše:
Ahoj, bral jste někdo tyhle léky ve 2. nebo 3. trimestru? Zajímalo by mě, jestli vám změřili hladinu progesteronu a při nízké hodnotě předepsali utrogestan nebo rovnou předepsali při tuhnutí břicha, ale bez jiných obtížích. Moc se mi ty hormony brát nechce, prý mohou způsobit jaterní problémy u miminka.

jo nasadili mi ho v 26 tt když jem zacala z niceho nic spinit a brala jsem ho tak to toho 34 tt :roll:

schatzzi
Závislačka 4587 příspěvků 31.10.14 13:22

@eidamek ahoj, já ho brala jen při početí asi měsíc, pak jsem ho vysadila, špinila jsem po něm, ale mám pocit že všude píšou, že utrogestan se bere jen v prvním trimestru, pak se kdyžtak nasazuje něco jiného :?

schatzzi
Závislačka 4587 příspěvků 31.10.14 13:23
@JayLee píše:
jo nasadili mi ho v 26 tt když jem zacala z niceho nic spinit a brala jsem ho tak to toho 34 tt :roll:

Pak si z toho vyber, já ho kvůli špinění vysadila :lol:

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 31.10.14 13:25

Brala jsem celé těhotenství až do 38tt, nejprve kvůli IVF, pak na podporu těhotenství jako celku. Je to hormon který přirozeně produkuje placenta, lepší když zabere tohle než aby člověk skončil na gynipralu, to je pak driják že máš problém se trefit lžičkou do pusy.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 13:25
@schatzzi píše:
Pak si z toho vyber, já ho kvůli špinění vysadila :lol:

8o :think: no ja ho brala od zacatku tehu do toho 13tt cca pak nic a pak když jsem zacala krvácet a lezela jsem na rizikovym, tak mi ho nasadili a magnezko a klidovej rezim no :nevim: a pomohlo to vicemene hnedka :roll: tak on neuskodi je to cistej progesteron a na tom rizikaci ho brala kazda druha takze toho bych se nebala no ale co dr tak to názor :think: :nevim:

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 31.10.14 13:26

@schatzzi později se dává častěji duphaston, ale to je taky progesteron, takže defacto to samé :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >