Vakcíny v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evička88
Kecalka 139 příspěvků 31.10.14 10:52
vakcíny v těhotenství

Hezký den, jsem v 10 tt. chtěla sem se maminky zeptat jestli jste v těhotenství přestali chodit na injekce proti alergii? Já mám alergii na roztoče, na vakcíny jsem na doporučení paní gynekoložky přestala chodit, ale rýma a opuchlé oči jsou neúnosné, zajímá mě jestli jste tedy přestali chodit. Děkuji a přeji hezký den. :kytka:

Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21750 příspěvků 31.10.14 11:00

Vakcíny jsem přestala brát už dřív, ale vzhledem k tomu, že mám během těhotenství a kojení jiné léky, nesmím prášky atd. tak počítám, že vakcíny pro mimčo taky nebudou to pravé.

evička88
Kecalka 139 příspěvků 31.10.14 11:10

Berete jiné léky na tu alergii?

berunkab3
Kecalka 339 příspěvků 31.10.14 11:15

Já na vakcíny před otěhotněním chodila. Čekala jsem dvojčata a chodila jsem i během těhotenství. Kluci se narodili zdraví a nezdědili ani ty alergie :palec:

evička88
Kecalka 139 příspěvků 31.10.14 11:18

Děkuji, dnes jdu na kontrolu tak se dr. musím ještě pozeptat. :)

berunkab3
Kecalka 339 příspěvků 31.10.14 11:27

http://www.bez-alergie.cz/…-ditete-1779

Tady třeba píšou, že vakcíny jsou v těhotenství naopak dobré pro dítě.

Aspera
Generální žvanilka 21750 příspěvků 31.10.14 11:37

@evička88 místo xyzalu beru kapky tafen. A místo Alvesca Gionu.

evička88
Kecalka 139 příspěvků 31.10.14 11:58

Tak vidíte každý vám řekne něco jiného- tak jsem zvědavá co mi dr. řekne.
@Aspera děkuji optám se :-)

-Evka-
Závislačka 3745 příspěvků 31.10.14 12:00

Nedávno jsem si pročítala deníček, kde se píšou ty injekce a tam bylo psané, že se nesmí začínat, ale pokračovat se může.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >