Uvztekané dvouleté dítě

878
16.1.20 12:26

Uvztekané dvouleté dítě

Ahoj maminky, bude to znít blbě, ale už si nevím rady se skoro dvouletým synem :zed:. Přišel do období, kdy se vzteká opravdu kvůli všemu, bere dětem hračky, sám hračky nepůjčí a nedej bože, když si chce někdo vzít hračku zpět :roll: Začne se tak šílené vztek, až to dojde do fáze, kdy je agresivní a kouše, bije děti. Snažím se s nim jednat po dobrém, vysvětluji, že to dělat nesmí, v horším případě ho plácnu a je klid.

Od miminka je to věcně nespokojené dítě, ať uděláte A, nebo B, vše je špatně :roll:, už jsem zralá na Neurol :zed:

Jak jednate vy, když se dítě vztekne a je zlé na ostatní? Nebo mám jen ja, takový unikat? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

706
16.1.20 12:31

Dcera je taky hrozny vztekloun, uz to bylo lepsi a ted zas des. Nastoupila do skolky a je to na ni zmena, tak mi prijde, ze to kompenzuje zlobenim doma. Pry z toho vyroste a mam byt dusledna. Ted ji byly tri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 12:34

Dcera jednou asi ve dvou letech srazila dceru naší kamarádky, já viděla že se na ní chystá, ještě jsem křičela nee, ale ona ji sejmula, a za tou malou byl malý schůdek, takže ta letěla. Dcera tehdy dostala na zadek, ale ne jedno plácnutí, ale opravdu dostala. A od té doby tohle si už nedovolila. Co se týče hraček, tak prostě vysvětlovat, nedovolit vyrvat jinému dítěti hračku z ruky. To samé at jemu nervou jiné děti nic z ruky. A i že občas má půjčit. Ale taky nemusí pokažde. Ono dvouleté dítě nechápe proč by to nemohlo si vzít když to on chce, a proč by to mělo půjčovat. To sjem četla že dozráva tak ve 4-5letech.

• Nahlásit
  • Citovat
3598
16.1.20 12:41

Vydržet, vydržet bude líp :). Po tom 3. roku se to zlepší. Já mám teď dvouletou, je hodná, ale když chytne tu svoji naladicku, tak si říkám, už ať ti jsou aspoň tři. Synovi je 4.5 a je už nejzlatejsi. Ale celkově byl hodný od miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
16.1.20 12:50

Mám to samé, synovi jsou dva, od miminka ubrecene, nespokojene dítě, ostatní děti nemá rád. Je to povahou, první syn úplný opak od miminka spokojene usměvavé dítě do dnes je mu 5let, musíme to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
16.1.20 12:51

Holt vydržet snad to přejde ta jejich nálada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6675
16.1.20 13:06

Značná část malých dětí se v tomhle věku brutálně vzteká. Tečka. V Kauflandu mají v akci haagendasku za 75. (to není reklama, to je řešení!)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6028
16.1.20 13:09

@Verukas jinak je v pohodě? Rozumí, mluví trochu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
16.1.20 13:11

@sakota Dneska tam máme v plánu jet :D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
16.1.20 13:14

@Tarjei V pohodě je :D, je hrozně šikovnej, učenlivej, baví ho knížky, spoustu věci si pamatuje, až kolikrát žasnu :lol:, jen když se dostane do společnosti, tak je jak malej satan :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama