Už se projevují následky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 03.08.09 08:37
Už se projevují následky

Fakt bych nevěřila, že se dá takhle zblbnout. Dnes se mi zdálo, jak někdo přinesl kamsi, kde jsem se zrovna nacházela novinku, že e-mimino vydalo vlastní pexeso s portréty uživatelek. To je teda už trochu psycho, měla bych svůj výskyt tady omezit, nebo zmagořim docela! :roll: 8O :lol:

Reakce:
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 03.08.09 09:13

Co máš s toho Duan, já předvčerem úplně autenticky pomáhala u porodu 4 „zářícím“ maminkám. úplně živě si ten sen pamatuji!!! A včera jsme zas kdesi na poušti úplně zoufale hledala počítač s připojením, neb absťák je hrozná věc :wink: :lol: :lol: Myslím že jsem na tom ještě hůř jak ty :lol: :lol:

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 03.08.09 09:48

Nebojte, nejste v tom samy.
Mě se zase zdálo, že jen mi skončilo šestinedělí, jsem už zas těhotná. A to celé jen proto, že jsem strašně moc chtěla taky jednou založit jako první nějakou těhotenskou diskuzi :lol: .

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 03.08.09 09:52
Milli píše:
Nebojte, nejste v tom samy.
Mě se zase zdálo, že jen mi skončilo šestinedělí, jsem už zas těhotná. A to celé jen proto, že jsem strašně moc chtěla taky jednou založit jako první nějakou těhotenskou diskuzi :lol: .

:lol: :lol: No tak ji založ, jako kecal. bUdeš moderátorka :lol: :lol:

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 03.08.09 10:41

Dnes byla divna noc, ja byla celou noc vzhuru a nemohla usnout a kdyz se mi podarilo usnout asi na hodku, tak se mi zdalo o Len-til-ceh 8O :lol: Asi jsem vcera moc dukladne prohlizela Salatky… :lol: :lol:

Asi uz jsem dusevne napojena na emimino, pac jak jsem nemohla vubec spat, to bylo urco tim, ze Pudla zacala rodit..... :lol: To se mi jeste nikdy nestalo, takhle v noci strasit...... Jen me nenapadlo zapnout pc, kdyz uz jsem nemohla spat :(

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 03.08.09 13:49

Danyleo - to skloňování je trest za blbý nick :twisted: ? Erotické sny jsou lepší :wink: .

Následky se projeví, až budu mít prázdné kufry, protože jsem místo pakování šmírovala Kostěje :roll: .

farska
Vesmírná mluvilka 30260 příspěvků 03.08.09 13:51

Jejda,Pudla uz je v porodnici???To je jako fakt-nebo zas SEN… :?: :! :idea:

A -ahoj,Lacenko 8)

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 03.08.09 14:09
Len-til-kah píše:
Danyleo - to skloňování je trest za blbý nick :twisted: ? Erotické sny jsou lepší :wink: .
sorry ja vim, ze to vypada strasne :lol: :lol:
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 03.08.09 14:10

Jojo farska - to není sen, v noci jeli a Hysterické těhule jsou dneska právem značně hysterické :lol: :lol:

farska
Vesmírná mluvilka 30260 příspěvků 03.08.09 14:12

Aha,díky za info.....

A to ji praskla pv nebo kontrakce začaly?Tohle je asi jistě VŠEMI HOOODNĚ SLEDOVANÁ ZÁLEŽITOST,CO :oops:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 03.08.09 14:15

Mrkni na hysterky, tam je dneska fakt hysterie :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >