Už to přetéká

Anonymní
5.9.21 11:10

Už to přetéká

Ahoj, hrozne me delsi dobu trapi jeden problem a uz vubec nevim jak ho resit, uz jsem psychicky unavena a bohuzel to dochazi do takove faze, ze nejlepsi bude kdyz navzdy odejdu, kazde rano kdyz se probudim, tak zacina ten hnusnej pocit znovu, nechci umrit, chci se poprat ale nekdy mi uz prijde ze to je moje posledni vychodisko protoze mam i nekdy chvile, kdy uz tady nevydrzim byt a asi se z toho zblaznim. Prosim anonym diky :,( :,( :,( :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
365
5.9.21 11:14

Zavolej si rychlou..a psychiatrie..tam ti pomuzou..nebo..mas nekoho blizkeho? vsechno se da vyresit..!smrt reseni neni!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18056
5.9.21 11:15

Bohužel tě zaplavily depresivní stavy.

To je něco, co se dá srovnat - nejdřív léky, aby se ti dala dohromady neurochemie tvého mozku, která bude hodně porouchaná a až lék zaberou, bude ti o něco lépe a budeš tak mít sílu na to začít dělat změny, tak vstup do psychoterapie.

Pro začátek, jestli je pro tebe cesta k lékaři moc náročná - přečti pro záklandí informaci jak depresivní poruchy fungují třeba tuhle knížku

https://www.kosmas.cz/…dat-depresi/

držím palce, ať vyhraješ ty, a ne ta mrcha deprese.

Když začneš věci řešit teď ambulantně, půjde to zvládnout nejspíš i bez hospitalizace, jen s léky a nemocenskou.

Jiank pokud ti trochu uleví to, že si sem napsala, zkus třeba ještě zavlat na linku důvěry - uvidíš že říct některé věci nahlas sice bude těžké, ale že to pomůže.

Adresář zde, když si vybereš nějakou z tvého regionu, tak nejspíš budou mít i seznam lékařů o kterých vědí že jsou fajn.

https://www.capld.cz/…y-duvery-cr/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10168
5.9.21 11:19

Jako nejrychlejší pomoc zkus tohle, je to Česká aplikace proti atace deprese, úzkosti… https://www.google.com/url?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
5.9.21 11:21

Ahojky taky jsem to chtěla udělat. Tenkrát jsem to neudělala jen kvůli mojí sestře a Engine( tenkrát můj pes). Vše jsem zvládla ale pocit na to že to zabalím trval několik let. Pak jsem si našla současnou partnerku který jsem jednou tak strašně ublížila tím že jsem ji řekla že už mě ten život prostě nebaví. A vís co mi nejvíc pomohlo? Najít a vyřešit příčinu co mě trápilo nejvíc. U mě to byla moje vlastní máma, která mi celý život jen ubližovala. Jednoho dne jsem si řekla A DOST a ukončila jsem s ní kontakt z mojí strany. Teď už je mi krásně. A už přes 4 roky si užívám života. 🙂 Zkus taky najít příčinu a pokud si myslíš že žádnou nemáš. Zavolej si na psychiatrii. Nemáš se za co stydět každý máme nějaký problémy 😘 vůbec ale nemysly na to že to tady zabalíš. Máš celý život před sebou 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
5.9.21 11:32

Tak z toho problému máš deprese, to i dost z nás zažilo. Závažnost problému je pro každého jiná, ale věř, že se to dá řešit. Zkus se svěřit třeba i tady, anonymně je to často snazší, než u lékaře. Někdo je v těžké situaci a nemá podporu ani blízkých, ale i to se dá zvládnout i na to jsou organizace, kde podají pomocnou ruku.
Třeba ti tu poradíme, víc hlav víc ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 11:48
@safina píše:
Tak z toho problému máš deprese, to i dost z nás zažilo. Závažnost problému je pro každého jiná, ale věř, že se to dá řešit. Zkus se svěřit třeba i tady, anonymně je to často snazší, než u lékaře. Někdo je v těžké situaci a nemá podporu ani blízkých, ale i to se dá zvládnout i na to jsou organizace, kde podají pomocnou ruku.
Třeba ti tu poradíme, víc hlav víc ví.

Ja se za to hodne stydím, mozna ze to pro vas bude znit jako prkotina…zacala bych u toho, ze si prijdu proste spatna, hloupa, nepohledná..mam kamaradku ktera mi prijde uplne uzasna, chytrá, hezká a všechno..proc proste nektery lidi maji stesti a druzí ne, kort jsem si pred rokem zacala romanek se starsim muzem ktery ma dite a manzelku, rikal, ze maji uz mezi sebou sourozenecky vztah, ja tomu verila do te doby dokud se o me nedozvedela a na truc se vyspala s manzelovym kamaradame a dokonce i na chvili od nej s ditetem odjela, ja mam z toho delsi dobu uz vycitky ze jsem spatna a ze jsem ji zpusobila utrpeni a ze se mi to vrati, nevim jak s nim utnout kontakt kdyz jsem se do nej zblbla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 11:59

Jsem i smutna z dnesni doby…vsichni chteji jenom sex a penize

• Citovat
  • Nahlásit
27209
5.9.21 12:01
@Anonymní píše:
Ja se za to hodne stydím, mozna ze to pro vas bude znit jako prkotina…zacala bych u toho, ze si prijdu proste spatna, hloupa, nepohledná..mam kamaradku ktera mi prijde uplne uzasna, chytrá, hezká a všechno..proc proste nektery lidi maji stesti a druzí ne, kort jsem si pred rokem zacala romanek se starsim muzem ktery ma dite a manzelku, rikal, ze maji uz mezi sebou sourozenecky vztah, ja tomu verila do te doby dokud se o me nedozvedela a na truc se vyspala s manzelovym kamaradame a dokonce i na chvili od nej s ditetem odjela, ja mam z toho delsi dobu uz vycitky ze jsem spatna a ze jsem ji zpusobila utrpeni a ze se mi to vrati, nevim jak s nim utnout kontakt kdyz jsem se do nej zblbla.

Tohle není nic kvůli čemu by ses měla zabíjet :lol: to se prostě stává a největší vinu má ten chlap a ne ty. A nemá to budoucnost. Ale dokud s jim budeš, budeš se v tom pořád placat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9166
5.9.21 12:33
@Anonymní píše:

S nikým se nesrovnávej, jsi výjimečná. To s tím chlapem není tvá chyba, ale všech ;). Děje se to každý den a komukoliv!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 12:34
@Makca87 píše:
S nikým se nesrovnávej, jsi výjimečná. To s tím chlapem není tvá chyba, ale všech ;). Děje se to každý den a komukoliv!

Diky tvoje zprava mi pomohla

• Citovat
  • Nahlásit
9166
5.9.21 12:35
@Anonymní píše:
Jsem i smutna z dnesni doby…vsichni chteji jenom sex a penize

Jenom? :lol:… Já toho chci teda mnohem víc :lol:. Sex a peníze jsou samozřejmostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9166
5.9.21 12:40
@Anonymní píše:
Diky tvoje zprava mi pomohla

Hele, užívej si přírodu, sportuj, hýčkej se, rozmazluj se, buď gurmán a dopřej si dobré jídlo, flirtuj, koukej po lidech a inspiruj se, nehledej na nich jen to dobré, nebo jen to špatné… a pamatuj na to, že někdo se má vždycky tisíckrát hůř, než ty a snaží se to změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7024
5.9.21 13:32
@Ou píše:
Bohužel tě zaplavily depresivní stavy.

To je něco, co se dá srovnat - nejdřív léky, aby se ti dala dohromady neurochemie tvého mozku, která bude hodně porouchaná a až lék zaberou, bude ti o něco lépe a budeš tak mít sílu na to začít dělat změny, tak vstup do psychoterapie.

Pro začátek, jestli je pro tebe cesta k lékaři moc náročná - přečti pro záklandí informaci jak depresivní poruchy fungují třeba tuhle knížku

https://www.kosmas.cz/…dat-depresi/

držím palce, ať vyhraješ ty, a ne ta mrcha deprese.

Když začneš věci řešit teď ambulantně, půjde to zvládnout nejspíš i bez hospitalizace, jen s léky a nemocenskou.

Jiank pokud ti trochu uleví to, že si sem napsala, zkus třeba ještě zavlat na linku důvěry - uvidíš že říct některé věci nahlas sice bude těžké, ale že to pomůže.

Adresář zde, když si vybereš nějakou z tvého regionu, tak nejspíš budou mít i seznam lékařů o kterých vědí že jsou fajn.

https://www.capld.cz/…y-duvery-cr/
Člověk v krizi nebude číst knihy
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7024
5.9.21 13:33
@Anonymní píše:
Ahoj, hrozne me delsi dobu trapi jeden problem a uz vubec nevim jak ho resit, uz jsem psychicky unavena a bohuzel to dochazi do takove faze, ze nejlepsi bude kdyz navzdy odejdu, kazde rano kdyz se probudim, tak zacina ten hnusnej pocit znovu, nechci umrit, chci se poprat ale nekdy mi uz prijde ze to je moje posledni vychodisko protoze mam i nekdy chvile, kdy uz tady nevydrzim byt a asi se z toho zblaznim. Prosim anonym diky :,( :,( :,( :,( :,( :,(

Můžeš volat na krizovou linku nebo linku důvěry, jsou tam profíci, co tě dále nasměrují. Bude líp :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat