Pracuje s ex

Anonymní
31.8.21 07:25

Pracuje s ex

Ahoj holky chtěla bych váš názor našla jsem si přítele který je v kontaktu s ex pracují spolu. Dlouho mi trvalo to zkousnout to že si volají atd skrze práci…Jsou však v kontaktu i mimo práci ta jeho ex má přítele…A dnes spolu jely na dovolenou k moři ona její přítel a můj přítel…Chtěla bych prosím vaše názory mě to nepříjde normální a jsem naštvaná z toho, bohužel já se mohu stavět na hlavu jak chci ale stejně jel.
Ps: řekl mi ať jedu s ním ( nemůžu tu holku ani cítit natož abych byla s ní 24 12) :pocitac: ale abych si zaplatila cestu a vzala peníze na útratu tam řekl to za 5 minut 12 takže to nešlo skrz mojí práci.
Děkuji všem za názory :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18370
31.8.21 07:28

No ne, úplně běžné to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1007
31.8.21 07:31

Jedou ve třech, je to jasný. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6253
31.8.21 07:32

Pritel na tebe pekne s..e! A jeste ma nejake nevyjasnene vztahy k ex.Na takovy vztah bych se tedy opravdu vybodla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4788
31.8.21 07:39

Normální to není a vykašlala bych se na něj :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14449
31.8.21 07:44

Ja akorat porad nemuzu pochopit, proc temer vsem zenskym vadi ex jejich chlapu a vyjadruji se o nich, jak se vyjadruji :think:. Ja jsem asi nejaka divna, ale kolikrat jsem kamaradila s nejakou ex nebo i next mych partneru. Nicmene ne, nemyslim si, ze je v poradku, kdyz nekam jede se svou ex bez Tebe. Ale mozna stejne jako ja nechape, co proti ni mas a proc Ti vadi i vzduch, ktery dycha. Takze mozna je to urcita forma protestu (taky ovsem detinska :think:?).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
31.8.21 07:52

Polyamorní vztahy jsou v módě, třeba to je jeho cíl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3256
31.8.21 07:57

No jako mají nadstandardní vztahy a možná by mi to trochu vadilo, ale tím svým chováním celé té situaci taky nepomáháš. Práci bych neřešila, o nic nejde. Na dovolenou tě pozval, ale tys nechtěla. Prostě jsou dobří kamarádi, jen nejsou pro sebe vhodní pro vztah. :nevim:

A mimochodem ji hluboce nenávidíš čistě z důvodu že je ex? Nebo jste si něco udělaly? Takový ten přístup, že lidé nenávidí ex svých partnerů jen z principu fakt nedávám. Drama na úrovni základky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 08:00

@Parninas
Protože s ní ze začátku našeho vztahu trávil více času nežli se mnou a točimo se vše kolem ní obědy večeře a já byla pro něj z mého pohledu vzduch když se se mnou vídal 2 x do týdne a zbytek týdne trávil s ní pak si našla přítele a teošku se to uklidnilo

• Citovat
  • Nahlásit
3256
31.8.21 08:03
@Anonymní píše:
@Parninas
Protože s ní ze začátku našeho vztahu trávil více času nežli se mnou a točimo se vše kolem ní obědy večeře a já byla pro něj z mého pohledu vzduch když se se mnou vídal 2 x do týdne a zbytek týdne trávil s ní pak si našla přítele a teošku se to uklidnilo

No ale to je problém tvého partnera, ne její. Vylíváš si zlost na nesprávnou osobu. :nevim:
Já chápu proč ti to vadí, ale když si budeš dělat z partnera modlu a z ní satana, tak se nikdy někam neposunete (pokud bys v tom chtěla pokračovat, což nedoporučuju). Potřebuješ uhodit na něj a říct mu, že ti vadí JEHO chování a jak to plánujete vyřešit.

Mimochodem ona se rozešla s ním co? Bohužel tě vidím jako převoznici. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 08:06

@Parninas
Převozici jak to myslíš?? ano ona s ním neměl na ní čas skrze práci u nás to taky ze začátku tak bylo ted je to lepší…
a když o tom s ním mluvím že mi to vadí tak mě vždy slovně odpálkuje že jsou přece jen kamarádi ale tohle mi prostě nepříjde normální no…

• Citovat
  • Nahlásit
966
31.8.21 08:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych váš názor našla jsem si přítele který je v kontaktu s ex pracují spolu. Dlouho mi trvalo to zkousnout to že si volají atd skrze práci…Jsou však v kontaktu i mimo práci ta jeho ex má přítele…A dnes spolu jely na dovolenou k moři ona její přítel a můj přítel…Chtěla bych prosím vaše názory mě to nepříjde normální a jsem naštvaná z toho, bohužel já se mohu stavět na hlavu jak chci ale stejně jel.
Ps: řekl mi ať jedu s ním ( nemůžu tu holku ani cítit natož abych byla s ní 24 12) :pocitac: ale abych si zaplatila cestu a vzala peníze na útratu tam řekl to za 5 minut 12 takže to nešlo skrz mojí práci.
Děkuji všem za názory :srdce:

A co na to nový přítel exky, to by mě celkem dost zajímalo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
31.8.21 08:10

Sorry, ale přijde mi, že ten chlap není normální. Proč s nima jako jede na dovolenou? A jejímu starému to nevadí?? Chyba není v ní, ale v něm a být tebou ho urychleně kopnu do zadele. Co s takovým.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3256
31.8.21 08:11
@Anonymní píše:
@Parninas
Převozici jak to myslíš?? ano ona s ním neměl na ní čas skrze práci u nás to taky ze začátku tak bylo ted je to lepší…
a když o tom s ním mluvím že mi to vadí tak mě vždy slovně odpálkuje že jsou přece jen kamarádi ale tohle mi prostě nepříjde normální no…

Převozník je člověk, kterého si někdo podvědomě najde, aby se zvládl oklepat po rozchodu. Většinou ty vztahy nevyjdou, protože tam nebývají ty „ohňostroje“. Ten člověk má převozníka většinou rád (a to klidně hodně), ale pokud v začátcích vztahu má srdce pořád jinde, tak to většinou nefunguje.

Mě je líto v jaké situaci jsi, ale zkus se na to kouknout trochu objektivně. Pokud by ti projevoval lásku jako plnohodnotné partnerce, tak by ti dost možná bylo jedno, že s ní pracuje nebo že jedou někam na výlet. Protože by sis nepřipadala jako na druhé koleji, což teď bohužel jsi. Měl by tě mít na první. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
31.8.21 08:11
@catch-22 píše:
A co na to nový přítel exky, to by mě celkem dost zajímalo. :think:

Taky mi na tom přijde nejdivnejsi tohle :)
Jet na dovolenou se svym soucasnym a bývalým partnerem je fakt hodne zvlastni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat