Už toho mám dost

3.8.15 15:55

Už toho mám dost..

Ahoj, mám menší problém, chci se vypovídat… a možná „slyšet“ i nějaké názory na danou situaci.

S přítelem jsme spolu skoro 5 let, všechno je v pořádku, sem tam se chytneme ale kdo ne?! :-) Jde o mou „tchýni“ nejradši by nám uspořádala život do poslední tečky. Pořád se do všeho motá.. nejvíc mě vytočila teď, kdy čekáme miminko a chtěli (nebo spíš já, ale přítel nebyl moc proti) jsme se odstěhovat blíže k mé mamce, do většího bytu a to se jí nelíbilo, přítel dal hned na maminku, že ten byt nevypadá moc dobře, že můžeme mít lepší - pěknější, atd. a tchýně mi řekla, že už pro nás sehnala byt, který je hned naproti v baráku od ní.. Což mě se nelíbí, prostě mi stačí, že příteli skoro pořád vyvolává atd. a bydle hned naproti ní se mi vážně nechce, ještě když vím, že jak se mimi narodí, tak to budou samé řeči o tom, že tady ty plýnky nejsou dobré, že dobré jsou ty a že to ne a to co ona řekne jo atd. prostě už teď pěním, no ale ať se vrátím k tomu bytu, já jí na to řekla, že nechci bydlet hned naproti, že se chci odstěhovat tam kde bydlí moje mamka, což je 15 minut od tchýně.. na to mi ona řekla, že se tím pádem nebude starat a já, že snad není problém, sednout na tramvaj a dojet 15 minut k nám a ona že je to problém, že chce mít mého přítele u sebe. :-DDD Protože on má asi 5 let a sám si neumí utřít ani pr*el!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :zed: :zed: :zed: :zed: Vážně mám zlost a omlouvám se kdyžtak za chyby a za to, že to nedává možná smysl… píši rychle, nemám moc času.. A chci se hlavně vypsat protože se kvůli ní jen nervuju, když bych měla být teď v klidu… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.8.15 15:58

No teď jsem si to po sobě přečetla a nedává to moc smysl… Ale tak snad mě aspoň trošku pochopíte.. sama jsem se do toho zamotala. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
3.8.15 15:59

Já nějak nechápu, proč to s ní vůbec řešíš. :nevim: Ať se kouká po bytech, kde chce. Ona vám smlouvy podepisovat nebude. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16011
3.8.15 16:00

Babe rekni, ze jestli si nevsimla, tak pritel je dospely a samostatny a navic ceka svoji vlastni rodinu, tak ze by uz si konecne v hlave mohla prestrihnout pupecni snuru…

Příspěvek upraven 03.08.15 v 16:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 16:00

@RadkaCh No já bych to vůbec neřešila, jenže tady jde o toho mého přítele, že on drží spíš s ní, než se mnou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13393
3.8.15 16:01

A víš, kde je problém? Ve tvém příteli.
On je dospělý muž, on čeká s tebou dítě a on s tebou se měl domluvit na přestěhování, zrealizovat, pozvat spolu s tebou vaše matky do nového bytu.

Tchýně může být protivná, drbna, vlezlá a kdesi cosi. Ale pokud by se tvůj přítel choval dospěle, a neplánoval bydlení podle toho, co mu řekne maminka, máte polovinu starostí. Možná i desetinu.
Tož good luck, tipuju, že tohle je jen vrchol ledovce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16011
3.8.15 16:02

No tak to mas v tom pripade docela problem, pokud pritel nestoji na tvoji strane, tak s narozenim ditete to bude horsi a horsi… Takze mozna zatlacit na pritele at se zacne chovat jako dospely a otec rodiny bez maminky za zadkem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22954
3.8.15 16:03

Ty chceš blíž mamince, tchyně by zase raději blíž synka - co se na to vykašlat a odejít raději dál? tak, aby si obě maminky nemusely ani závidět ani vyčítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
3.8.15 16:03

@samostatnajednotka Tak to si ale musíš vyřešit s ním, ne s jeho mámou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
3.8.15 16:04

Taky bych s ní o tom vůbec nediskutovala a ani bych si nepřála aby to diskutoval partner se svými rodiči a já bych to neprodiskutovávala se svými. Jsme dospělý, rozhodujeme se sami za sebe a pokud se jedná o bydlení v blízkosti rodiny, tak je do toho každýmu prd a takhle bych je postavila před hotovou věc, budeš tam bydlet ty a partner, ne vaši rodiče. Joooo, jiná by byla kdybyste se chtěli stěhovat třeba do zahraničí a tam se dost často zpřetrhají rodiné vazby, tak bych asi chtěla znát názor rodičů, ale to je asi tak vše :nevim: Nechápu proč to s nima vůbec řešíte a tchýně ať se klidně kouká po bytech, jestli se nudí, výběr domova bych opravdu neřešila s nikým jiným než s partnerem, případně s dětmi, pokud by třeba už byli starší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
3.8.15 16:05
@samostatnajednotka píše:
@RadkaCh No já bych to vůbec neřešila, jenže tady jde o toho mého přítele, že on drží spíš s ní, než se mnou…

tohle je ale jádro pudla A zde musíš začít. přítel si musí uvědomit, že vy jste rodina a maminka je sice důležitá, ale rodina má přednost. a rodinný život je o společném rozhodování a kompromisech v rámci nejužší rodiny a ne za přímého vedení maminky. tohle si vyřešte co nejdříve, protože jinak bude mnohem hůř…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 16:07

No já to s mojí mámou neřešila, ona to ještě ani neví a nakonec jsem se dozvěděla (od mé mamky), že se chtějí taky stěhovat cca 30 minut od bytu, kde jsem chtěla jít bydlet, mě jde spíš o princip, že moje mamka, kdybych jí řekla, že se stěhujeme 400km daleko, tak by řekla oka. vaše rozhodnutí, přijedu kdykoliv, kdy budete chtít ale tchýně ta je prostě jiná, ta řekne, že v žádném případě, budete max. 5 minut ode mě atd.. a to mě vytáčí.. a já jí tak moc na blízku být prostě bohužel nechci… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
3.8.15 16:11

Když by ta „dálka“ byla bůhví jaká, tak by mě to možná mrzelo…Neřeš jí…Je to Váš život, Tvá rodina - přítel a děťátko, a taky se řiď heslem - jaký si to uděláš, takový to máš… A pokuď dáš na přítele, tak budeš třeba taky pak jednou litovat, kor když už předvídáš… Neměj strach, on Tě ve štychu nenechá, prostě řekni: „takhle to bude a hotovo.“ A neboj, možná budou nafučené huby, ale až se to malé narodí, tak z něho budou hotoví :D :dance: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387

Stuj si za svym. Za kazdou cenu. Ja tohle proste nechapu, ja i muj muz, jsme chteli byt „daleko“ od rodicu:-DDDD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13393

@samostatnajednotka Ale ty to nechápeš, problém není v tchýni, ale v tom, že tvůj přítel to s ní řeší, a jedná podle jejího názoru.
Tvůj přítel to má řešit s tebou, vyřešit, oznámit a hotovo. Ona chodí až k té hranici, kam ji tvůj přítel pustí. A on zřejmě nepochopil, s kýmže má tvořit tu novou dvojici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama