Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
krásný odkaz, děkuju! - já Fantoma opery miluju, je to skvělý muzikál a z téhle písničky mi běhá husina
ale Patricie je fakt neuvěřitelná, troufám si říct k nerozeznání od originálu
zato Chodúr jí to podle mě kazí
ty jeho pohyby a gesta ![]()
Musím uznat, že nádherně zpívá, má velký talent, ale… dle mého názoru by měla zapracovat na přednesu - tím chci říct, že mi nepřipadlo, že by se nějak do písničky vžila, tudíž mi ani mráz po zádech neběhal, ačkoliv tu písničku mám moc ráda… Ale uvědomuji si, že je dost mladá a má ještě dost času se tyhle „triky“ naučit. Byla by škoda, kdyby zpívala jak „ledová královna“ celý život ![]()
Mahora píše:
Musím uznat, že nádherně zpívá, má velký talent, ale… dle mého názoru by měla zapracovat na přednesu - tím chci říct, že mi nepřipadlo, že by se nějak do písničky vžila, tudíž mi ani mráz po zádech neběhal, ačkoliv tu písničku mám moc ráda… Ale uvědomuji si, že je dost mladá a má ještě dost času se tyhle „triky“ naučit. Byla by škoda, kdyby zpívala jak „ledová královna“ celý život
Ona je asi ještě hodně mladinká, na hlásku v hloubkách je to ještě i znát, ale mě teda na konci i slaza ukápla. Fakt nádhera.
už jsem to několikrát viděla a na PC to mám v oblíbených. Občas si to pustim, je to nádhera ![]()
Patrícia je skvělá, vubec nechápu kde se to v ní bere. Moc se mi líbil i chodur zpíval tam druhej hlas a podle mě se hlasově k sobě hodili moc, samozřejmě Patrícia je víc. já ji teda nefandila, přála sem keisí,ale patricia si to fakt zasloužila. dokonalý todleto!!! ![]()
Ona umřela.
![]()
Nevíte, co se mohlo typově stát? Vypadalo, že měla léčbu (chemo, masektomie, radioterapie) úspěšně za sebou. Tak tam byl nějaký rychlý a šílený relaps…?
V červnu měla svatbu. Mohlo to být „aby to stuhnuli“? ![]()
https://www.instagram.com/…a_janeckova/
Musí to bejt těžký i pro všechny mladý holky a jejich nejbližší, co teď tu nemoc mají a třeba se snaží izolovat od těch špatných konců. A teď ze všech mediích se to na ně vyvalí.
Ale fakt, že podstoupila masektomii asi nasvědčoval tomu, že to nebude úplně einfach, co? Slováčkový třeba jen vyoperovali ten nádor…
Proč se v tom babrat? Co z toho? Odešla na věčnost mladá. krásná a velmi talentovaná žena. Už je jí dobře, klid její duši.