Uzlinový typ?

Anonymní
12.5.20 21:23

Uzlinový typ?

Ahoj, mám takový problém.. v úkoru mi dělali sono krku, uzlin.. vše ok, jen že některé uzliny jsou zvětšené, ale že nález je normální, že jsem prý uzlinový typ a někdo to tak má.. poslední dny mě bolí šíjové svaly a svaly krku, teď jsem si chtěla krk pro úlevu promnout a nahmatala jsem místo pod dolní čelistí nalevo od hrtanu, které na dotyk bolí a je tam „hrbol“, na pravo nehmatám.. sono jsem měla před necelými třemi měsíci.. mám jít znova na orl? Nachlazená nejsem..
Děkuji, P.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19559
12.5.20 21:47

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 21:57
@mroe píše:
Ne.

Děkuji, jen mě to znepokojilo.. doufám, že kdyby to bylo něco špatného, bylo by to vidět snad už v tom únoru :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 20:37

Ted sem cetla jen nadpis na seznamu ze nejaka maminka 2 deti ma rakovinu krku a taky ji tvrdili, ze ma zvetsene uzliny jen :,( ach jo, porad me boli sijove svaly a pod celisti, ale sono mi delali 3×, posledni 10 tydnu zpet :roll: i tak jsem z toho nervozni :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 20:59

Taky mam uzliny od narození asi. A jednou asi cca 10 let zpět mi delali sono uzlin a vse v pořádku. Mam v planu se ted nechat opet zkontrolovat. A tu bolest krku jak píšete taky velmi dobbre znam staci se trochu nachladit, nechat ofouknout… Ale urcite na ORL opět r nema cenu jit…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 21:28
@Anonymní píše:
Taky mam uzliny od narození asi. A jednou asi cca 10 let zpět mi delali sono uzlin a vse v pořádku. Mam v planu se ted nechat opet zkontrolovat. A tu bolest krku jak píšete taky velmi dobbre znam staci se trochu nachladit, nechat ofouknout… Ale urcite na ORL opět r nema cenu jit…

Dekuji za odpoved :mavam: ja si prave pod tou celisti nahmatala cosi tvrdeho a na dotyk bolaveho, ale rikam si, ze kdyby to neco bylo, videli by to snad i pred temi 10 tydny :nevim:
A neboli me v krku jslo vevnitr, boli me krk zvenku jakoby

• Nahlásit
  • Citovat
19559
18.5.20 21:39
@Anonymní píše:
Ted sem cetla jen nadpis na seznamu ze nejaka maminka 2 deti ma rakovinu krku a taky ji tvrdili, ze ma zvetsene uzliny jen :,( ach jo, porad me boli sijove svaly a pod celisti, ale sono mi delali 3×, posledni 10 tydnu zpet :roll: i tak jsem z toho nervozni :?

Hele, sono trikrat kvuli necemu, co je normalni, kdyz ti nic neni, to neni uplne v pohode. A desit se s kazdym pripadem rakoviny, ktery si prectu na seznamu, taky ne. Misto sona, o nejake psychoterapii jsi neuvazovala? Zcela vazne, hypochondrie je nemoc. Divim se, ze ti jeste nekdo to sono pise… mozna je na case se zamyslet, co s tou tvou uzkosti tak nejak vazne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 21:53
@Anonymní píše:
Dekuji za odpoved :mavam: ja si prave pod tou celisti nahmatala cosi tvrdeho a na dotyk bolaveho, ale rikam si, ze kdyby to neco bylo, videli by to snad i pred temi 10 tydny :nevim:
A neboli me v krku jslo vevnitr, boli me krk zvenku jakoby

Tvrdou budlku pod celisti si nahmatam i ja pri zvysenem nachlazení, nebo jak jsem psala ofouknuti atd a nebo proste jen tak nekdy se mi udela, po nejakem dni zmizne. Tvrda bolestivá. Je to reakce asi telicka, na nejake zvysene namahy imunity… Abych pravdu rekla z uzlin mam respekt i ja ale byla jsi vysetrena a tim se drz - je to v pořádku! A hlavně, nepitvat se v tom, necist si příběhy, neztotoznovat se, je to nekdy tezke, ale clovek si spise sam sobe nekdy ublizi zbytecne…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 22:08

@mroe byla jsem jako samoplatce… poprve tedy ne, pak uz ano..
Normalni to asi neni, ale ty bolesti take ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 22:09
@Anonymní píše:
Tvrdou budlku pod celisti si nahmatam i ja pri zvysenem nachlazení, nebo jak jsem psala ofouknuti atd a nebo proste jen tak nekdy se mi udela, po nejakem dni zmizne. Tvrda bolestivá. Je to reakce asi telicka, na nejake zvysene namahy imunity… Abych pravdu rekla z uzlin mam respekt i ja ale byla jsi vysetrena a tim se drz - je to v pořádku! A hlavně, nepitvat se v tom, necist si příběhy, neztotoznovat se, je to nekdy tezke, ale clovek si spise sam sobe nekdy ublizi zbytecne…

Dekuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
19559
18.5.20 22:17
@Anonymní píše:
@mroe byla jsem jako samoplatce… poprve tedy ne, pak uz ano..
Normalni to asi neni, ale ty bolesti take ne :nevim:

Jak to, ze ne? Pises, ze te boli svaly na krku, to ale nema s uzlinami zadnou souvislost, to my ostatni resime masazi, cvicenim, nebo rehabilitaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 22:19

@mroe tam samozrejme chodim, nepomaha to. A pod celisti me neboli asi svaly, ale uzliny…

• Nahlásit
  • Citovat
19559
18.5.20 22:21
@Anonymní píše:
@mroe tam samozrejme chodim, nepomaha to. A pod celisti me neboli asi svaly, ale uzliny…

Urcite ne. Myslim, ze tri UZ jsou vic, nez mela vetsina lidi s podobnymi problemy za nekolik let…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama