Krvavá boulička na obličeji

53
12.5.20 15:38

Krvavá boulička

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nevíte o co se jedná, dřív než budu otravovat někde u lékařů. Případně mi poradili co s tím.

Asi před měsícem jsem si něco rozškrábla na pleti (asi pupinek nebo možná znaménko :nevim: ) a začalo to strašně krvácet. Nemohla jsem to 2-3 dny zastavit (nešlo to rozškrábnutí ani vidět, tak jsem to neřešila) Měla jsem to jen zalepené náplastí a vatovým tampónkem, který když jsem z pleti sundala tak z toho hned začala zase valit krev i po 2 dnech. Nakonec se příteli podařilo to nějak zastavit, ale po 3 dnech se mi tam udělal malinký puchýřek s krví, který vůbec nebolel ani nešel nějak cítit, jen jsem si dávala bacha ať to nerozškrábnu. Po cca 3 týdnech tam ale stále byl (cca 3mm velký) a už mi to začalo vadit. Vypadalo to jak nějaká bradavice nebo vystouplé znaménko, tak jsem poprosila mamču ať se mi na to mrkne. Ať to třeba propíchne a vymáčkne mi z tama alespoň tu krev a třeba to splaskne. Bohužel mi z toho zase začala valit krev a na druhy den se to zvětšilo a je to velké tak půl cm. Vypadá to hrozně a tím, že je to vystouplé tak mi nepomůže ani make-up. Přikládám fotku (3 dny starou, dneska je to větší a tmavší)
Mám se s tím objednat na kožní nebo by jste to nechali ještě tak (vypadá to tak už měsíc a od včerejška je to o trochu větší).
Nebo má to třeba spojitost s mým těhotenstvím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

577
12.5.20 16:02

Už se v tom nedloubej!! A jdi k Dr :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
12.5.20 16:23

@denula1 hemangiom.. Je v tom ceva, proto tolik krve.. Dojdi na kožní, buď ti to vypálí nebo vyriznou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama