V čem doma převážíte novorozence?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nigerin
Povídálka 18 příspěvků 28.08.19 12:58
V čem doma převážíte novorozence?

Zdravím, přišla jsem si pro radu a inspiraci, hledám nějakou cestovní postýlku nebo kolébku, kterou bych sebou mohla po bytě převážet, ale máme maličký byt a místy kvůli nábytku hodně úzké průchody, všechny kolébky jsou příliš široké, potřebovala bych něco velikosti korbičky kočárku. Existuje vůbec něco takového, jak to řešíte vy? Díky za rady. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 9023 příspěvků 28.08.19 12:59

@Nigerin nevím k čemu by mi něco takového bylo, ne po bytě jsem nepřevážela :D

smurfka
Vesmírná mluvilka 31821 příspěvků 1 inzerát 28.08.19 12:59

Existují vložné tašky do kočárku..zadej si do googlu..
jinak jsem to nijak neřešila..nosila jsem na sobě :nevim:, případně nosítko - manducu
nevím na co převážet dítě po bytě :think:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 28.08.19 13:03

Měla jsem pro dceru jen lehátko to bylo fajn, jsem si ji přenesla z místnosti do místnosti, ale nenechávala jsem ji v tom dlouho. Jinak v obývaku byla cestovní postýlka i s tím vrchním patrem, tu jsme tam měli asi do 4m když tak nějak pospávala po celý den. Pak už jen to lehátko a deka na zemi.

PHV
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 28.08.19 13:03

Já když jsem musela vařit nebo něco a malý plakal, měla jsem ho v kočárku a vozila nohou :lol:

Nigerin
Povídálka 18 příspěvků 28.08.19 13:04

Přece nebude celý den v postýlce v ložnici, pokud bude zrovna vzhůru a já budu něco potřebovat udělat, pověsit prádlo, udělat oběd, vezmu si ho sebou a můžu mu alespoň povídat, chtěla bych něco, co mu vydrží alespoň než si začne sedat.

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 28.08.19 13:04

Nech to mimco v postýlce tam kde běžně spí, proč bys ho měla někam tahat, jestli máte malý byt tak ho všude uslyšíte ne? Jinak mi manžel přidělal na postýlku kolečka, nebo si pořídit starší kočár a měj ho v kočáře :nevim:

paandatko
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 28.08.19 13:05

Kdyz mas tak malicky byt, na co prevazet? Ja mela deti v ohradce nebo postylce a vzdy na ne sla kouknout a to mame velky byt i dum.
V baraku jsem obcas dceru vozila v kocarku pro panenky jeste po mne. :)
Nekdo si pujcuje ten vozik z porodnice, me prijde divny, moc nemocnicni.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31821 příspěvků 1 inzerát 28.08.19 13:06
@Nigerin píše:
Přece nebude celý den v postýlce v ložnici, pokud bude zrovna vzhůru a já budu něco potřebovat udělat, pověsit prádlo, udělat oběd, vezmu si ho sebou a můžu mu alespoň povídat, chtěla bych něco, co mu vydrží alespoň než si začne sedat.

a proč by nemohlo..co myslíš že dělají malé děti..spí, probudí se, nakojíš, přebalíš a zase spí.. :mrgreen:
když by bylo vzhudu mužeš ho nechat na zemi na peřině, ( bývá takové to pěnové puzzle, na to deku ), ale stejně bude zase ležet tak je jedno kde leží..na povídání a tahání ho si pořid šátek nebo nosítko

Innocence
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 28.08.19 13:07

Měli jsme půjčenou takovou tu malou postýlku jako mají v porodnici. Je na koleckach, malá…
Do 3 měsíců se tam mimčo vejde.

Janli
Extra třída :D 10137 příspěvků 28.08.19 13:07

Já jsem měla v obýváku druhou postýlku. Existují malý postýlky pro miminka, právě na denní spaní, na bazarech jich je dost.

Lulina999
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 28.08.19 13:07

Snad tak velký byt, abys dítě všude neslyšela, nemáte… A případně poslouží chůvička. Když byla malá vzhůru, byla na zemi na dece/koberci, nebo i ve vajíčku, když jsem vařila. Koukala na mě nebo na hračky.

Prigionia
Kecalka 376 příspěvků 2 inzeráty 28.08.19 13:08

@Nigerin tak není nic jednoduššího než ho dát na deku na zem, aspoň bude ma rovným nebo klidně pod hrazdičku :nevim:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8394 příspěvků 28.08.19 13:11

Kolébka 90cm, dělá ji scarlett pro mě naprosto nepostradatelná věc. Vůbec všechno na kolečkách je bomba :pankac:

Nigerin
Povídálka 18 příspěvků 28.08.19 13:11

@Prigionia Na zemi ho právě mít nechci, máme 2 kočky, nechci, aby mi do něj vletěly, když si budou hrát.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama