V čem teď chodíte běhat?

345
27.8.21 13:21

V čem teď chodíte běhat?

Ahoj, ráda bych začala běhat - chodila bych ráno, ale nevím, jaké oblečení je vhodné pro tohle počasí. Poradíte? Předem díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3257
27.8.21 13:34

Leginy, tricko, mikina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8359
27.8.21 14:04

Ja mam pas doma, takze pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1949
27.8.21 14:20

Kratky rukav, sortky. Kdyz prsi, tak leginy. Vic nic, pri behu se zahrejes. A spolehlive poznam zacatecnika podle toho, jak je navleceny😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19550
27.8.21 14:26

Legíny a funkční triko s dlouhým rukávem ke krku, dost fouká a jsem náchylná na krk.Nic víc netřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4384
27.8.21 14:32
@MadGirlNancy píše:
Kratky rukav, sortky. Kdyz prsi, tak leginy. Vic nic, pri behu se zahrejes. A spolehlive poznam zacatecnika podle toho, jak je navleceny😂

Přesně. Kolikrát vidím ženský v softshelovy bundě nebo teplý veste. Ne teda teď, když je chladněji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4384
27.8.21 14:34
@Cassy25 píše:
Ahoj, ráda bych začala běhat - chodila bych ráno, ale nevím, jaké oblečení je vhodné pro tohle počasí. Poradíte? Předem díky.

Dneska je 14 stupňů, zataženo, fouká. Tak si vezmu dlouhý leginy a triko s dlouhým. Včera bylo 19 a svítilo, měla jsem kraťasy a triko s krátkým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
27.8.21 14:38

Já budu za exota, běžně běhám v soft bundě, zrovna včera. U nás hodně pršelo a 12 stupňů. Začatečník nejsem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8359
27.8.21 14:59

@MadGirlNancy hele ja v zivote nenastydla a treba pritel nema krcni mandle a staci, ze chvili vdechuje studenej vzduch a uz ho chytej prudusky. Treba na moto musi mit vzdycky nakrcnik a ja ho nenosim a jeste si rozepinam bundu. A on fakt neni hekna ani krehkej tvor, je to kus chlapa…co zacal cvicit, staci, kdyz takhle pristydne, ze si vezme Paralen a za chvili dobry, predtim ho to pokazdy slozilo treba na tejden. Pritom ja mam blbou termoregulaci, rychle zmrznu, rychle je mi vedro. Nemocna jsem jen infekcne a to tak jednou za dva roky. A on si musi hlidat ten krk.
Zase moje nejstarsi dite chodi ven behat i v zime a velkej ustupek mrazu je, kdyz si pod triko a kratasy vezme termotriko a leginy. Uz jako mimino se furt potil a tchyne mi ho prikrejvala az pod bradu a ja ji touzila prastit.
Kazdej to asi ma dany jinak no jak snasi chlad, kor kdyz se zpoti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3257
27.8.21 18:17
@MadGirlNancy píše:

Tak ja v tomhle pocasi uz proste leginy a tenkou mikinu potrebuju a to fakt nejsem zadny zacatecnik :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
27.8.21 18:23

S dovolením přidám dotaz začátečníka - pokud běháte v dešti, tak v čem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3257
27.8.21 19:10

@kolibrik1 mam takovou uplne tenkou nepromokavou bundu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11637
27.8.21 19:15

Dneska v sest rano jsem bezela v kratasech a triku. Jeste jsem si vzala cyklistickou lehkou vestu, kdyby prselo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
27.8.21 20:20

Záleží, kolik je ráno °C. Pod 13°C už oblékám dlouhé varianty kvůli tepelnému komfortu a kloubům. Stačí jedna vrstva funkčního oblečení, která bezpečně chrání před větrem a chladem. Na konci běhu jsem stejně celý mokrý. Zatím běhám v kraťasech a (funkčním) tričku s krátkým rukávem při teplotách nad 15°C. Díky chladnějšímu vzduchu se nepřehřeji tak rychle.

@kolibrik1 Asi s šiltovkou (i kvůli zamezení potu v očích) a lehkou nepromokavou bundou, pod kterou se stejně zpotím. Nicméně běhat v dešti není optimální, protože to klouže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11637
27.8.21 20:37

@koumes pokud ti to pri behani v desti klouze, kup si jiny boty ;)
Kdybych nebehala letos v desti, tak toho moc nenabeham :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat