V kolik chodite spat VY?

13496
4.1.10 07:59

V kolik chodite spat VY?

Ahoj
zajimalo by me v kolik chodite spat vy maminky…Kdyz koukam obcas na cas u nekterych prispevku a vidi pulnoc,jednu,dve v noci tak si rikam jak to pak rano delate?
JA davam malou spat v sedm a do postele chodim o pul jedenacte a i tak se mi rano nechce kolem osme vstavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2807
4.1.10 08:11

Ahoj, já jsem chodila běžně spát kolem 23. hodiny, někdy jsem byla vzhůru i déle. Ale co jsem těhu, tak nevydržím dýl než do 22 hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
4.1.10 08:15

Já jsem spíš noční tvor takže po 23 hodině, běžně kolem půlnoci a ráno vstávám v 6. Ale pokud ti to takhle vyhovuje, dělej to tak, každý to má nastavený jinak. Mě stačí na vyspání 5-6 hodin. Někdo musí spát 8 aby byl použitelný. Někdo vstává v 5 a není problém, já mám před šestou docela problém vstát, zase jsem schopná večer být d 2 vzhůru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
4.1.10 08:17

Jako ty Taminko.
A to si ještě libuju, jak se vyspím ( přestože v noci kojím), do práce jsem vstávala ve 4,20. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5074
4.1.10 08:21

Ahoj. malý chodí spát jak kdy, někdy usne už kolem osmé večer a to je paráda,to jdu spát po deváté a jindy tady zlobí třeba do půlnoci,tak jdu spát třeba i v jednu ráno nežusne,ale stejně mě v noci budí jiné aspekty - příchozí SMS, zapomenuté či špatně nastavené budíky, ožralý sousedi co chodí tukat na dveře, či přítel,který neví jak by se ještě po té posteli roztáhl a pak spím jen na kousíčku postele,protože abych odtahovala 115kg chlapa na jeho půlku,tak to opravdu v noci či k ránu nemám sílu..ale mě stačí naštěstí málo spánku a někdy si vdřímnu i přes den :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
4.1.10 08:21

U nás je jedině v noci klid, nikdo po mě nic nechce…většinou se na PC dostanu, když uklidím, takže tak kolem deváté desáté…a ten klid si chci užít, takže klidně jdu spát ve dvě.Ale po pár dnech si jdu lehnout na desátou, dospím se a zase můžu pár nocí ponocovat.Vstávám kolem půl sedmé.
Jinak souhlasím, že každý to má jinak, potřeba spánku je různá, je to vidět už na dětech. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11057
4.1.10 08:24

Většinou v 10 už spím, kluci vstávají hodně brzy a já jsem od malička spáč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
4.1.10 08:38

U nás je pravidlem jen dceřin odchod do hajan a to po večerníčku. Kdy se dostanu do postele já, záleží na tom, co je potřeba udělat nebo jak se chce :lol: Někdy jdu v devět, někdy o půlnoci, někdy ve tři ráno. Horší je to se vstáváním, to je bezkompromisu v šest :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
4.1.10 08:50

Tak já mám myslím rekord na čas u příspěvku okolo půlnoci,ale je to výjměčné, tak okolo té 23hodiny jsme v posteli. Později výjmečně a dřív jak v deset taky…Ještě teda dodám že v noci nemusím stávat, ani na wc mě bříško zatím nebudí a ráno stáváme po 6hodině do školky o víkendu i v 8. Já si teda rozhodně nestěžuji, jsem měla být původně lední medvěd a spát zimním spánkem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12976
4.1.10 09:13

Já tedy nejpozději ve 22, ale já jsem ranní ptáče, takže večer sice nevydržím, ale zato ráno klidně vstanu před 5. Jen doufám, že moje děti budou též ranní ptáčata po mě (manžel je noční sova), protože vydržet třeba do půlnoci je pro mě nadlidský výkon a ještě se k tomu přidává to, že čím později jdu spát tak tím dřív se vzbudím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
4.1.10 09:41

Jak kdy, většinou v jednu, dneska např ve dvě. Dítě šlo spát v půl 7 a vstávalo ráno až v devět. Ale to byla výjimka, dospává ještě dovolenou a výlety z minulého týdne a z víkendu.
Jinak usíná až ve 20 a vstává v půl 8. Já si pak uklidím, uvařím na zítra, s manželem probereme co den vzal a dal, on jde kolem 22 spát, protože vstává v 5 a já začínám noční život :-D
Spím cca 6 hodin, což je pořád lepší než noční služby, kdy jsem nespala v kuse ani půlku a hned ráno mazala zase do práce.

• Citovat
  • Upravit
4198
4.1.10 09:42

Ahoj Tami :wink: .

Tak nějak jsem už čekala, kdo podobnou diskuzi založí :lol: … já se klidně můžu podepsat pod příspěvek Mufiny - jsem skřivan, tudíž jsem večer KO ale za to ráno klidně vstávám kolem 5-té a nevadí mi to .
No ale co mám Mišku, tak jsem musela přehodnotit celý svůj režim :mrgreen: … malá je sova :roll: - do jejího půl roku jsme nechodily spát před jedenáctou … teď už je to malinko lepší a v nejhorším případě usíná kolem 22 hodiny.

A tiše doufám, že se malá ze sovy stane aspoň nějakým jiným - přijatelnějším- ptáčkem :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
4.1.10 09:46

Jako sova to mám naopak, usnout před 23 nepřipadá v úvahu a když můžu vstávat až kolem 8, tak jít si lehnout ve 2 je tak akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
4.1.10 09:48

Klidně ve tři, o půl čtvrté. Jenže já si chodím s dítětem/dětmi po obědě lehnout. Jak jsou kluci sami, tak děsně dlouho vyvřiskují (prostě spolu dělají blbosti), pak nechtějí vstávat a pak zas večer nechtějí usnout.
Obvykle s nimi usnu taky.
Podobně večer, jeden z nás si s nimi jde lehnout, takže někdy vstanu v jedenáct, o půlnoci, a pak tu straším po nocích. Pro mě je odjakživa lepší spát na etapy, než jednou za 24 hodin v kuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
4.1.10 09:54

Chodím spát ve 23h (někdy později), vstávám s dítěm v 6h. Trpím :lol:
Dávám se dohromady o víkendu, kdy vstává přítel a já si pospím tak do 9h :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama