Reklama

V kolik usínají dvouleťáci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 19.08.11 22:25
V kolik usínají dvouleťáci?

Ahoj holky,

docela by mne zajímalo, v kolik vám chodí děti spát…

Můj dvouletý syn nyní přez léto chodí kolem deváté… Mě to v ničem nevadí, ale dnes proběhla výměna názorů s přítelem, právě ohledně hodiny, kdy chodí malej spát.

Věřím, že v zimě bude chodit spát zase o něco dřív, přeci jen přez léto věčně někde couráme a jezdíme domů docela dlouho…

Jakej je váš názor, je kolem deváte pozdě?

Díky za názory:)))

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 19.08.11 22:30

sestra má dvou a půl letou holku a i v létě v osm v posteli

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 19.08.11 22:31

Jak kdy.Nekdy v 9.Nekdy v 8 nekdy v 10.Pres leto to neresim.taky nekde proad jsme.

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 19.08.11 22:32

Synovi je 2,5. Normálně chodí spát tak, že po počasí v 20h jdeme sprchovat, pak jen vyčistit zuby a do postele. Teď v létě občas trochu přetáhneme (grilování, výlet, návštěva,…), ale do devíti leží vždycky :)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 19.08.11 22:36

ahoj loni pred letem chodila spat po vecernicku, pak bylo svetlo a zacala chodit po devate a uz to tak zustalo. Ted ve trech letech chodi do postele po devate a usina v deset.

Aimee910
Kecalka 476 příspěvků 19.08.11 22:37

Pokud jsme doma, tak mezi 6-7 hodinou se jde koupat, navečeří se, pak si ještě chvíli hraje nebo blbneme a většinou do 8 hodin už je v postýlce.

Pokud vám devátá hodina vyhovuje tak proč ne. Já jsem ráda, když už mám v tuhle dobu klid a dítě spí :-) .

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 19.08.11 22:41

Holky, díky moc…

Přez to léto to neřeším, věčně jsme fakt někde venku, takže to tak uteče…

Ale přítelovi to asi začalo vadit, nechápu to, když domů jezdí dlouho z práce a kdyby malej chodil spát už v osm, tak ho pomalu ani nevidí…

Možná měl dnes jen blbou náladu, že to začal řešit…

Ale každopádně vím, že kolem té deváte je to normální a není to dlouho…jak on říká.

Ivana IZA
Kecalka 343 příspěvků 19.08.11 22:42

Naše dcera má od narození zafixováno usínání ve 21.30. Dokonce i po změně času trvá max. 3-4 dny, než se zase vrátí na stejný čas. Snažili jsme se to všemi možnými způsoby změnit, ale nedaří se…

stofi
Kelišová 5328 příspěvků 19.08.11 22:43

Normálně se kolem půl sedmé koupe a v půl osmé je už v posteli, ale je léto a režim neexistuje, takže většinou kolem osmé do vany, v devět už je tuhoň, ale třeba dneska jsme grilovali a usnul před pár minutama :wink:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 19.08.11 22:43

Chodí mezi sedmou a osmou, i čtyřleťák :)

Lama Lama
Hvězda diskuse 48356 příspěvků 19.08.11 22:45

mezi osmou a půl devátou je v postýlce. usíná jak kdy, někdy do 10ti min., jindy tam kecá do devíti.

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 19.08.11 22:48

Unás se usíná taky kolem 21:00. Tatínek chodí domů kolem 19:00 a nemůžu je od sebe odtrhnout :wink: .
Malou jsem já chtěla dávat spát dřív, ale manžel dělal smutné oči,že malá vydrží a že se vůbec neužijou atd.....tak to máme unás jaro,léto,podzim zima tak kolem 21:00.

MUFICE
Hvězda diskuse 48621 příspěvků 19.08.11 22:53

My dáváme kluka spát kolem 21h v létě i v zimě. Ráno se nám budí kolem 8h, takže nám to vyhovuje :-)

spaagetka
Závislačka 3028 příspěvků 19.08.11 22:53

Léto neléto chodí kolem deváté už dlouho:oops: Vyhovuje mu to, mně taky, vstává kolem osmé :palec:

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 19.08.11 22:56

U nás se chodí spát mezi 21 až 22 hod a je jedno jestli je zima nebo léto.Jakmile jde dřív,ráno vstává už v 5 nebo 6.Trvá to tak půl roku.Ale je to i tím ,že odpolední spánek má třeba do 15 hod.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >