V minibytě s dvouletou dcerou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 20:40
V minibyte s dut

Rozchazim se s partnerem, kvuli psychickemu a fyzickemu tyrani z jeho strany, a musim se stehovat s dvouletou dcerou do 1+kk o rozloze 28 m2. Nemam na vyber, navic byt je muj. Myslite ze se da takto zit s ditetem v byte o jedne mistnosti a minikuchynkou a malickou koupelnou? Mate nekdo zkusenost? Mam z toho trochu obavy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2220 příspěvků 11.05.19 20:44

Ano dá. Možná kdyby byla v pubertě, chtěla by dcera soukromí, ale dvouleťák je pořád za zadkem.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15127 příspěvků 11.05.19 20:44

Proc by se nedalo? Lepsi nez zit s nasilnickym hovadem…rok to vydrzis, pak pujdes do prace a muzes se stehovat do vetsiho a garsonku pronajmout…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16354 příspěvků 11.05.19 20:48

No jasně, dost v klidu.

Prtulak
Kecalka 475 příspěvků 11.05.19 20:49
@Anonymní píše:
Rozchazim se s partnerem, kvuli psychickemu a fyzickemu tyrani z jeho strany, a musim se stehovat s dvouletou dcerou do 1+kk o rozloze 28 m2. Nemam na vyber, navic byt je muj. Myslite ze se da takto zit s ditetem v byte o jedne mistnosti a minikuchynkou a malickou koupelnou? Mate nekdo zkusenost? Mam z toho trochu obavy.

Někteří bydlí v podmínkách, které by tvé starosti rozesmály. Možná to pro tebe není komfortní, ale dvouleté dítě je rádo ve společnosti. Takže dobře děláš, drž se!

Šmoulice
Kelišová 7317 příspěvků 11.05.19 20:51
@Anonymní píše:
Rozchazim se s partnerem, kvuli psychickemu a fyzickemu tyrani z jeho strany, a musim se stehovat s dvouletou dcerou do 1+kk o rozloze 28 m2. Nemam na vyber, navic byt je muj. Myslite ze se da takto zit s ditetem v byte o jedne mistnosti a minikuchynkou a malickou koupelnou? Mate nekdo zkusenost? Mam z toho trochu obavy.

Cokoli bude lepší, než to, co máš doma teď :-(
Myslím si, že je 1kk je pro tebe a dítě na nějakou dobu maximálně dostačující.
Určitě to spolu zvládnete :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 20:53

Dekuju za nazory trochu jste me uklidnili. Ja navic budu muset na socialku atak, protoze on mi vyhrozuje ze mi dite vezme a neda mi ani korunu, rodicak brzo konci tak vubec nevim jak to budu delat, tak az budu mluvit s uradama nechci aby takhle maly byt vyznel pro me jako spatne prostredi pro dite. On ma dost penez a samozrejme vetsi byt. Snad to dopadne dobre

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15127 příspěvků 11.05.19 20:59
@Anonymní píše:
Dekuju za nazory trochu jste me uklidnili. Ja navic budu muset na socialku atak, protoze on mi vyhrozuje ze mi dite vezme a neda mi ani korunu, rodicak brzo konci tak vubec nevim jak to budu delat, tak az budu mluvit s uradama nechci aby takhle maly byt vyznel pro me jako spatne prostredi pro dite. On ma dost penez a samozrejme vetsi byt. Snad to dopadne dobre

Klid to oni takhle vyhrozujou, kdybys mu odpovedela, ze klidne souhlasis se stridavou peci, tak at se na to zacne pripravovat a snizi si uvazek v praci tak uvidis jak to hovado najednou obrati…

Diana69
Kecalka 473 příspěvků 11.05.19 21:00
@Anonymní píše:
Dekuju za nazory trochu jste me uklidnili. Ja navic budu muset na socialku atak, protoze on mi vyhrozuje ze mi dite vezme a neda mi ani korunu, rodicak brzo konci tak vubec nevim jak to budu delat, tak az budu mluvit s uradama nechci aby takhle maly byt vyznel pro me jako spatne prostredi pro dite. On ma dost penez a samozrejme vetsi byt. Snad to dopadne dobre

Držím moc palce :srdce: určitě by dítě nenechali s nasilnikem…

Editte
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 11.05.19 21:01

V takto malém bytě jsem žila půl roku a ráda na to vzpomínám. S dítětem bych do toho šla taky, kdybych byla v tvé situaci. Vůbec bych se toho nebála ;) Pořád lepší než být s násilníkem. Držím palečky a věř, že bude líp :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 21:03
@Hanka1 píše:
Klid to oni takhle vyhrozujou, kdybys mu odpovedela, ze klidne souhlasis se stridavou peci, tak at se na to zacne pripravovat a snizi si uvazek v praci tak uvidis jak to hovado najednou obrati…

No on se prave male absolutne nevenuje nechodi s ni ven, nehraje si s ni nic.. ani se o ni vlastne starat neumi tak nevim jak si to predstavuje.. snad mas pravdu! A ze pry na alimenty narok nemam, ze pry si vezme takoveho pravnika ze me jeste oskubou (ale ja krom toho bytu nemam). Ani nevim jak s malou vyzijem ale to budu resit az potom az se odstehuju.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15127 příspěvků 11.05.19 21:06
@Anonymní píše:
No on se prave male absolutne nevenuje nechodi s ni ven, nehraje si s ni nic.. ani se o ni vlastne starat neumi tak nevim jak si to predstavuje.. snad mas pravdu! A ze pry na alimenty narok nemam, ze pry si vezme takoveho pravnika ze me jeste oskubou (ale ja krom toho bytu nemam). Ani nevim jak s malou vyzijem ale to budu resit az potom az se odstehuju.

Kecy v klecy, jen vyhrozuje. Nenech se zastrasit. Dite si nech sverit do pece a recem o oskubani never, aby se panacek pak nedivil, jake dostane soudne bymetene alimenty…

Kriss Tina
Extra třída :D 10657 příspěvků 11.05.19 21:07

Dá já bydlela s dvouletakem v garsonce. Docela na to vzpomínám, aspoň bylo rychle uklizeno :mrgreen:

Šmoulice
Kelišová 7317 příspěvků 11.05.19 21:11
@Anonymní píše:

Tak toho bych se bála nejmíň. Tihle chudáci neumí nic jiného, než vyhrožovat :-) Jak má dojít na akci, stáhnou ocas…
Alimenty mu vyměří. Sice je těžké to z nich dostat, když nechtějí platit. Ale kdyby neplatil, tak bych to řešila všemi dostupnými prostředky.

atominnka
Generální žvanilka 22197 příspěvků 11.05.19 21:18
@Anonymní píše:

jsem v 1+1 se dvěma dětmi a psem - ten je tedy hodně venku. Dá se to na pohodu, i když my máme byt větší, ale zase jsou i děti už větší. Zvládnete to, neboj, a časem muzeš do většího :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama