Vada nohy

17
5.11.20 20:51

vada nohy

Zdravím Vás,
jsem 29+2 a dnes jsem byla objednana na 3D fotku, abych videla, jak ten nas drobek vypadá. 3D fotku mi p. doktorka udelala, ale ptala se, jestli vim, ze ma miminko divny nozicky. Konkrétně rekla kozi nozicky. Rikam, ze ne, ze obe genetiky jsem mela v pořádku. A ona ze se ji to nelibi, tak at si zase zajdu do centra, kde mi screeningy delali. Tak tedy hned potom jsem jela tam, pani doktorka to zkoumala, rikala, ze je to divny, ze ve 20.tydnu ještě bylo vsechno v poradku. Zvetsil se mi i objem plodove vody, mimino ma k dnesnimu dni 1738g, takze pry to bude cvalik. Rekla, jestli bych souhlasila s amniocentezou, ze ta by napovedela hodne. Takze tedy jo, rovnou mi ji udelali, vzali krev a cekam na vysledky. Jsem z toho spatna, protoze az do dnesniho dne bylo vse v poradku, takze nerozumím tomu, co se mohlo pokazit. Prosim, mate nekdo zkusenost, ze se na utz nozicky nezdaly, ale ve finale byly v pořádku? Vim, ze to neni nic, co by se nedalo dat do poradku a samozřejmě jsou i horší veci, jen na tohle jsem nebyla pripravena, kdyz tehotenstvi probihalo jak ma. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2003
5.11.20 21:09

Ano, zkusenost mam. Take ve 30. týdnu se doktorce nelibila jedna nozka, ale ja uz v tu dobu mela kompletni genetiku hotovou, tak se to dal neřešilo. Nozky ma syn úplně v poradku. Genetiku mi delali, protože jsem mela screening na DS 1:4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5613
5.11.20 21:31

Sestry první dcera mela podezření při prvním screeningu na kozí nohy. Byla na nějakym spesl utz v HK, a vada se vyvrátila. Už ji je 6 let, a nohy má v pohodě. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.20 22:38

Na druhem screeningu se jim nelibila jedna noha, po tydnu znova. Az v porodnici, kam me poslali na dalsi kontrolu, bylo vse ok. Dcera je v pohode ;) Drzim palce, at vam to dobre dopadne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9502
5.11.20 22:39

Můj muž když se narodil, měl vrozenou vadou obou nohou, měl je nějak otočené, myslím že to bude toto…cvičili s ním asi půl roku a prej se to rychle zpravovalo. Po roce normálně chodil a nic na něm vidět není. Třeba to bude něco takového, neboj, i kdyby se to potvrdilo, určitě se v dnešní době dá spoustu vad řešit a nikdo to ani nepozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.11.20 09:10

@Adelka951 ja se porad uklidnuju tim, ze obe geneticka vyšetření nam vysla bez jakehokoliv podezreni na nejakou vvv.. tak preci kdyby to bylo geneticky, přišlo by se na to davno.. protoze to miminko to ma v sobe uz od zacatku.. ne?

jeste me dost desi ta plodovka, ze pry je mozny, ze malej. nepolyka jak ma, ale s zaludkem nic nema. nebo to byla prodelana infekce, nebo jsem proste z tech, co maji vody vic.. je to hruza, první tehotenstvi po 3 letech snazeni a zase nervy.. modlím se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.11.20 09:11

@mackA159 v to doufam taky, ze utz zkresluje a malej je tam stocenej, protoze je velikej a ma malo mista a neni to žádná vada :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.11.20 09:12

@Lochnesská příšera mockrat dekuju :) ted bude nejdelších 10 dni cekani na vysledky :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.11.20 09:15

@Tarinka ano, o tom jsem cetla, vim, ze to neni nic jakoby hrozneho, ze je spousta horsich vad, které muzou miminko potkat, jen tomu porad nemuzu uverit, kdyz bylo vse naprosto v poradku a pak najednou ze by mohl mit neco s nohama a ze mam hodne plodove vody atd.. na to clovek nebyl vubec pripravenej, kdyz sel jen s tim, ze si jde pro 3D fotku, aby videl, jak bude prcek vypadat. snad to bude v poradku:) dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat